سیاتل نمی توانیم برای حفظ میدان — به طوری که برخی از کسب و کار انجام می دهند آن را به جای

The Reefs Adam Simon waits for the appearance of some cherries.

Adam Simon صاحب گلدان فروشگاه ریف می ایستد در Pac-Man هنر در پارک در سراسر خیابان انتظار ظاهر برخی از گیلاس.عکس مت Baume

آفتابی پلازا که در آن جداول tastefully دور یک میز پینگ پنگ نگه داشتن بازیکنان شش فوت از هم جدا; هیچ نقدی کامیون مواد غذایی و مقدار زیادی از فضای باز به تهویه ویروس دور. این امکانات از کاپیتول هیل به تازگی مرمت Pac-Man پلازا (رسما شناخته شده به عنوان بازی های آنلاین پلازا اما کسانی که خواستار آن است که?), اول-از-آن-نوع همکاری بین این شهر و در نزدیکی کسب و کار.

حمایت

پلازا واقع در دنی و زیتون در سراسر از صخره شد و تبدیل از یک بیشتر-استفاده نشده از پیاده رو به ناز Pac-Man با مضمون نشسته منطقه چند سال پیش. در طول زمان کاهش بودجه به معنای, که خیابان مبلمان محوطه سازی و سطل زباله به تدریج از میان رفت.

اما در حال حاضر صخره پله تا برای پرداخت هزینه برای یک جراحی کشیدن صورت با طراحی بهینه سازی به جای فضای اجتماعی در عجیب و غریب همه گیر زندگی ما در حال حاضر سرب با برنامه های بیشتر در آینده.

“در ابتدا ما قصد داشتیم این کار را برای 4/20 یک بلوک در اینجا” گفت: Jesse Codling ریف را مدیر بازاریابی در پلازا را رونمایی در هفته گذشته.

البته همه ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است به هر کس بهترین-برنامه گذاشته در آوریل … و ممکن است … و ژوئن. پلازا را وصله پینه کردن است که در این نسخهها کار برای تقریبا یک سال در آن نقطه به حال برای آرام کردن و ایجاد برخی از تنظیمات به طرح و امکانات, اما در حال حاضر آن را آماده برای پی اس.

در طول تابستان آنها در حال برنامه ریزی برای آوردن کامیون های مواد غذایی, هنرمندان و موسیقی زنده. (و فقط برای قرار دادن یک اشکال در گوش خود: در سال 2016 وجود دارد یک روز pop-up petting zoo در Boylston محل پلازا چند بلوک دور. را که به عقب! هنگامی که آن را بی خطر به انجام این کار است.)

Nice day for a sit.

روز خوبی برای نشستن.عکس مت Baume

بررسی صحنه با یک ماسک بر دهان او یکی از همسایه ها به نام آنتونی راننده سرشونو تکون دادن و با تصویب. “این زیبا است. این فوق العاده است,” او گفت:.

چند ماه گذشته دیده می شود encampments در پلازا اما در حال حاضر چادر به نظر می رسد مهاجرت به پردیس سیاتل کالج, پاکسازی فضا برای کامیون مواد غذایی زندگی می کنند, موسیقی, هنر, تاسیسات و متفرقه حلق آویز کردن.

این شهر نمی توانیم به حفظ و میدان و مانند این در حال حاضر (اگر چه شاید برخی از این SPD بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اینجا؟) و صخره اولین کسب و کار به گام تا و سرمایه گذاری در یک پیاده رو-به-پروژه پارک. درآمد مالیاتی ممکن است اما حداقل برخی از کسب و کارهای محلی باید مارجین دادن به جامعه. با ریف تنظیم یک قالب و این ممکن است زمان به شرم برخی از سازمان های بزرگتر در نهایت به دادن بازگشت.

به عنوان یک جمعیت جمع آوری شده (در فاصله توده) در بعد از ظهر جمعه سبز reefy توپ پینگ پنگ به نظر می رسد دقیقا در 4:20 ساعت و بازیکنان مشغول خود را در بسیار محکم بتن میز پینگ پنگ.

به سمت یک نقاش مشغول به کار در برخی از بوم و استیون Dorsch از کشاورزی شهری غیر انتفاعی مشترک هکتار چک در نعناع, اکیناسه, آویشن و جگن در تازه-به روز شده کشاورزان.

این منطقه هنوز هم دقیقا نمی جذاب ترین مکان برای یک پاتوق — خیابان بیش از حد گسترده ای به راحتی عبور و با 13 خطوط ترافیک همگرا در تقاطع وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از اتومبیل. شهر آرام و ترافیک همیشه کمی دو سال پیش با اضافه کردن یک اتوبوس لامپ و عبور اما آنچه واقعا مورد نیاز است گسترش از پیاده رو در سراسر منطقه است.

پشتیبانی غریبه

اما تا زمانی که اتفاقی می افتد — مشاهده! چشم پوشی از ترافیک و stoplights و شما رو دوست داشتنی پانوراما از شهر و صدمه دیده است نیست که وجود دارد مقدار زیادی از برو گزینه های مواد غذایی در این نزدیکی هست.

“این دروازه به کاپیتول هیل” گفت: Adam Simon صاحب صخره قیافه به میدان.

به عنوان ما صحبت می کرد و ماشین و جریان تا تپه از بزرگراه و عبور و مرور پیاده در گذشته ردیف از مغازه ها و کافه ها به سمت, گی, Starbucks. “آن را می گوید داستان از چه کاپیتول هیل است که در یک ثانیه است.”

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de