سیاتل هنرمندان ایجاد کرده اند در حال رشد کمک های متقابل سازمان برای حفظ خشونت پلیس تظاهرات

The operation at Vermillion.

این عملیات در شنگرف. تومان

در روز سه شنبه کارولین Hitt خواسته رئیس او اگر او می تواند دست از آب به تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس در 11th کاج و فقط یک بلوک پایین خیابان از شنگرف و هنر گالری و نوار که در آن Hitt با این نسخهها کار به عنوان یک متصدی بار. دیانا آدامز که صاحب محل گفت: “مطمئن و بدون مشکل است.”

نکته بعدی آدامز می دانستم که این بار تبدیل به مقر “بسیار در آخرین دقیقه آزادانه سازمان یافته” هنرمند رهبری کمک های متقابل شبکه ساخته شده است برای حفظ معترضان مبارزه علیه خشونت پلیس.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

رانچو براوو آبی مخروطی استودیو (که Hitt اجرا می شود) های سیاتل ضمیمه تئاتر, خوش بینی, آبجوسازی SeattleShare و دیگران را از پیوست شود. هر محل ارائه خدمات مختلف در زمان های مختلف—آب حمام و سرویس بهداشتی و مواد غذایی و شارژ تلفن ایستگاه کمک های اولیه.

The scene at Rancho Bs

صحنه در رانچو کارشناسی روز پنج شنبه بعد از ظهر. تومان

داوطلب پزشکان و سازمان دهندگان نشان می دهد تا به شنگرف و حدود ساعت 10:00 صبح شروع به راه اندازی پایگاه با مواد غذایی و لوازم دیگر در کال اندرسون پارک ها و مکان های دیگر. هسته از حدود ده نفر اجرای عملیات اما به طور کلی در حدود 45 یا 50 داوطلبان آمدن و رفتن در طول روز است. آنها کار تا حدود 11:00 p. m. اجازه می دهد یک یا دو نفر برای استفاده از دستشویی در یک زمان و تنها در سه مدیریت مسائل در ساختمان است. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه امن” آدامز گفت. “اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما را مجبور به کار در اطراف است.”

شنگرف و همچنین به عنوان یک مرکز برای بسیاری از اهدای جریان است. آدامز گفت: خوب آنها در مواد غذایی و خواست کسانی که می خواهند برای حمایت از تلاش برای کمک به زندگی ماده سیاتل-King County و “هر سازمان هنرهای شما می توانید از فکر می کنم. این است زیرا همه هنرمندان” او گفت:.

نشانه های ضبط پنجره نشان می دهد Venmo دستگیره @vermillionarts, @blueconestudios, @تریسی-پیشوا-هنر @استودیو-زمان. چای Adera, یک هنرمند و یک اعتراض ترین اختصاص داده شده livestreamers با استفاده از نوار به عنوان پایه اصلی برای عملیات خود را بیش از حد. پی پال است 1futurecrystals1.

Other suggestions include the COVID-19 Artist Trust Relief Fund and COVID-19 Arts Emergency Relief Fund from ArtsFund.

مانند هر هنر دیگر گالری و/یا نوار در سیاتل شنگرف گرفته عظیم مالی آمار با توجه به COVID مربوط به بسته شدن. آدامز گفت: او شده است با استفاده از بیکاری پرداخت پول به نوار اجاره که صاحبخانه او کمی کاهش می یابد. “من نمی پرداخت 100% اما من نمی پرداخت 50% یا” او گفت:. “و همه چیز رفته بالا—بیمه رفت تا من اجاره می رود تا در هر سال است.” کمک های مالی به @vermillionarts که به مدت طولانی در خدمت به عنوان یک پناهگاه و سوراخ آبیاری برای هنرمندان و فعالان و برخی از اعضای BIPOC جامعه تجاوز استفاده می شود به نگه داشتن چراغ.

با این وجود آدامز گفت: او واقعا “زندگی بزرگ” و او را خوش بینانه در مورد آینده است. “ما در حال رفتن به رفتن به جلو در یک راه یا دیگری,” او اضافه شده است.

به عنوان تظاهرات کشیده را در روز هشتم, شبیه تلاش برای بلند کردن ارواح و حمایت از معترضان که فنر در پارک.

Gotta stay hydrated.

باید هیدراته باقی بماند. تومان

فقط قبل از اینکه شب گذشته در اعتراض Boobie است که پرتاب احزاب با خانواده شب سیاتل برای بیش از یک دهه بود که طراوت جداول در جوانسازی ایستگاه در نزدیکی چشمه در کال اندرسون. جدید اجرای جواهرات ضبط شد که به صورت رایگان منتشر شده در چهارشنبه لعنتی از یک سخنران حرفه ای سیستم. یک زن و شوهر رهگذران متوقف شد به رقص در زیر سایه درختان.

Boobie گفت که او و خدمه اش شده اند کمپینگ در پارک 24/7 از شنبه, ارائه, آب, میوه, تنقلات, شیر برای پاک کردن چشم از اسپری فلفل قربانیان و بیمار ضربه به همه.

هدف این است که به ارائه یک فضا برای مردم به خنک کردن, پاک کردن سر خود و حمایت از تظاهرکنندگان “بنابراین ما می توانید این کار را تا زمانی که ما لازم نیست که به,” او گفت:.

موسیقی با صدای بلند و کشیده شده شکایت از برخی که در منطقه زندگی می کنند. در پاسخ به موسیقی او در حال بازی در اوایل صبح پنجشنبه Boobie گفت: او در زمان گه از چهار “کاملا کبود انسان” بودند که همه در زیر سن 40 همه و همه با سگ و یقه پیراهن. “من خواهم مرد باید آن را خوب است که این خود بزرگترین مشکل در حال حاضر. اگر شما می خواهید به mad در کسی دیوانه باشد که چرا من باید برای انجام این کار. من نمی خواهم به خواب در اینجا,” او گفت:.

او همچنین تا به حال دو تعاملات با اداره پلیس سیاتل هر دو “جای تعجب شگفت انگیز است.” یکی بود اوایل صبح روز پنجشنبه هنگامی که یک افسر سوار واقعا به آرامی و سپس متوقف حمایت و نورد پایین پنجره خود را به آدرس Boobie. “هی!” پلیس گفت:. “چه نوع از تجهیزات استفاده می کنید. من CDJ 1000.”

“مرد این Nexus 2!” Boobie پاسخ داد. “چرا شما 1000s?” دو مورد مزایا و معایب سیستم های صوتی در حالی که قبل از این پلیس در نهایت در راه خود را رفت.

“من در تلاش برای استفاده از امتیاز من به بهترین توانایی من در حال حاضر” Boobie که سفید است, اضافه شده. “من در اینجا به عنوان یک مانع بنابراین برادران و خواهران من می تواند انجام آنچه آنها نیاز به مبارزه برای عدالت است.”

پشتیبانی غریبه

استیون Howeth یک 22 ساله مراقب از اوکلاهما کار کرده است دوباره جوان سازی ایستگاه, از شنبه. او می گوید: چند نفر بی خانمان را متوقف کرده اند برای روزی و شرکت. “من بگویید بله من انداخت دور 200 سوزن های امروز,” او گفت:. “شخص به من کیسه خود را و گفت: برو روگرفت آن برای من است. من رفتم و آن ریخته و ما رو پارک مردم برای رفتن به کیسه زباله و سوزن دیگر در اینجا. او را به پناهگاه در ردموند به ایدز دارو و گفت: او می خواهم بعد از این شب است.”

استر Hubbell شده است هماهنگی کمک های مالی برای چادر و ارائه Venmo as @EstherHubbell. او گفت: هر گونه پول به او فرستاده خواهد شد “برای حمایت از معترضان و اطراف آن جامعه است.” او و با امید به کمک های متقابل جامعه در این پارک می توانید نگه دارید در حال رشد است.

“ما, موسیقی ما, عشق ما مردم و ما صلح” Boobie گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de