سیاتل اعلام کرد اجاره کمک برای برخی از سازمان های هنری

Category: سیاتل No comments

The city is covering two months rent for one of Pacific Northwest Ballets buildings.

این شهرستان در پوشش دو ماه اجاره برای یکی از شمال غربی اقیانوس آرام باله ساختمان. آنجلا استرلینگ

روز جمعه شهردار جنی Durkan را اعلام کرد که برخی از اجاره امداد رسانی در حال آمدن است به برخی از سازمان های هنری و کسب و کار در برخی از بخش هایی از سیاتل.

در یک بیانیه مطبوعاتی که من به آرامی دوباره حرارت خود را ارضاء اینجا غیر انتفاعی هنر سازمان ها و شرکت های خصوصی که اجاره متعلق به شهرستان امکانات (به عنوان مثال در پارک ها و در مرکز شهر سیاتل) را شکستن در “معادل دو ماه” از اجاره.

شهر را ببخش به دو ماه از اجاره برای هنر orgs “از جمله کودکان سیاتل تئاتر, Pacific Northwest Ballet و آبشار باشگاه دوچرخه.” اجاره خواهد شد معوق برای کسب و کار “از جمله عرصه ورزش Marination ایستگاه و فروشندگان در زراد خانه.”

تمام گفته این شهرستان برآورد $400,000 تلاش های امدادی کمک خواهد کرد “90 هنر و فرهنگی غیر انتفاعی کسب و کارهای کوچک و استودیو هنرمند.”

برای بافت با توجه به SpaceLab NW یک پایگاه داده از هنر در فضاهای پادشاه شهرستان, سیاتل است 834 “فرهنگی فضاهای.” سایت لیست مستاجر/اطلاعات مالک کمتر از نصف (400) از کسانی که در فضاهای. در این گروه کمی بیش از نیمی (108) از سازمان های غیر انتفاعی هستند مستاجرها در حالی که بیش از دو سوم (147) از برای سود orgs اجاره.

در بیانیه ای کودکان سیاتل تئاتر مدیر عامل کوین Malgesini گفت: اجاره بخشش کمک خواهد کرد که آنها را “حفظ کارکنان بیشتر نگه داشتن بیشتر افراد شاغل ارائه برخی از آرامش ذهن و به تیم این فرصت را به تمرکز بر روی reimagining ارائه و تحویل برنامه های ما است.”

Pacific Northwest Ballet مدیر بازاریابی الن واکر به نام اجاره یخ “معنی اندازه گیری پشتیبانی می کند.” اما در تصویر چگونه بزرگ نیاز است با برخی از این بزرگتر orgs واکر ذکر PNB را ادامه داده و هزینه های اجاره در Francia راسل مرکز در سمت شرق (که در خانه های خود مدرسه) خود را در صحنه مغازه و انبار در جورج تاون و عملکرد فضا در McCaw سالن که در آن آنها اقامت همراه با سیاتل Opera.

خبر می آید به عنوان های متعدد موسسات خصوصی و مقامات دولتی تلاش برای پلاگین سوراخ در به سرعت در حال دست و پا زدن کشتی در سیاتل موسسات هنری که در حال از دست دادن پول سریع لغو تمام فصول و چپ و راست و ساخت اخرین تلاش های محوری به ویدئو. روز چهارشنبه سیاتل ریخته $500,000 به منابع مالی خصوصی برای هنرمندان و راه اندازی 1 میلیون دلار از صندوق تثبیت برای هنر orgs. که بعد 4Culture همچنین اعلام کرد 1 میلیون دلار از صندوق برای “سازمان های فرهنگی و پزشکان تحت تاثیر COVID-19 تعطیلی و لغو شد.”

در سرمایه گذاری خصوصی طرف امروز ArtsFund خود را اعلام کرد COVID-19 هنرهای امداد اورژانس صندوق که ارائه خواهد شد $1.5 میلیون دلار کمک مالی به King County سازمان های هنری که تا به حال به شاتر برای مسطح کردن منحنی. که پول را به صندوق عملیات. در ضمن هنرمند اعتماد همچنین راه اندازی یک $292,000 صندوق برای واشنگتن هنرمندان برای کمک به پرداخت صورتحساب و حقوق از دست رفته.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تمام گفته ها تا کنون که حدود 4.8 میلیون دلار در آمیخته کمک های مالی و اجاره تسکین رفتن به طور مستقیم به هنرمندان و یا سازمان های هنری است که ممکن است در مجموع در سیاتل به تنهایی شاهد تلفات تا 3 میلیون دلار در هر هفته آنها بسته شده است. اگر شما در حال حاضر در حال جمع آوری بیکاری و می خواهید برای کمک به, جلنگ جلنگ صدا کردن روی لینک کلیک کنید برای هنرمند اعتماد و ArtsFund اهدای صفحات بالا و اهدا دور مراجعان!

بدون برخی از هجوم گسترده بودجه فدرال در حال حاضر هنوز مشخص نیست که سازمان را برای زنده ماندن و چه خواهد شد در سمت چپ آنها. Josef کربس, شرکت, صاحب هنر شرکت مشاوره Scandiuzzi کربس گفت: “این است برای رفتن به یک راه جدید برای زندگی است. ما در حال رفتن به نیاز معنوی و هنری معاش و هنر و هنرمندان توانایی ارائه آن است. به دنبال فرصت برای ارائه ارزش است که بهترین راه هنر orgs قادر خواهد بود به موفقیت است. آن را در مورد نیاز خود را, آن را در مورد آنچه که آنها می تواند ارائه به دیگران است.”

در سراسر کشور و حق در اینجا در سیاتل فوری پاسخ به این سوال به نظر می رسد به دروغ در جریان جدید اجراهای یا دوباره پخش, پیر, اجرای, اما آن را مانند به نظر می رسد بیشتر وجود دارد اتاق را برای خلاقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>