سیاتل و 4Culture اعلام بودجه جدید امداد بسته های هنر

Category: سیاتل No comments

A scene from Seattle Repertory Theatres October production of Indecent. Earlier today, the Rep canceled the rest of its 2019/20 season.

یک صحنه از سیاتل مجموعه تئاتر ماه اکتبر تولید خارج از نزاکت. اوایل امروز, هرزه لغو بقیه آن 2019/20 فصل است. BRONWEN HOUCK

کمی تب و تاب منتشر شده است که آمار درست در زمانی که این وبلاگ نویس به شدت در تلاش بود به پایان یکی دیگر از تقلا کردن در مورد چقدر او را دوست دارد به رقص باله و شهرستان و مسئولان شهرستان اعلام کرد هزینه های جدید برنامه ها است که با هدف به سرپا نگه داشتن هنرمندان و هنر سازمان ها رو به طور بالقوه میلیون ها نفر در ضرر و زیان ناشی از دولت موظف به تعطیلی.

در این شهر در کنار شهردار هنرهای بازیابی بسته های سرمایه گذاری $1 میلیون نفر در هنر صندوق تثبیت و $100,000 در کمک به خصوصی بودجه امداد برای سیاتل هنرمندان.

این شهر آزادسازی $50,000 که دوم گلدان پول به kronda را در “سیاتل صندوق امداد هنرمندان در میان COVID-19.” Oluo, نویسنده , بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه؟, آغاز شده GoFundMe اوایل هفته گذشته برای هنرمندانی که حوادث لغو شده است. LANGSTON کمک می کند تا نظارت بر بودجه. سیاتل-منطقه هنرمندان در اینجا اعمال می شود.

شهردار جنی Durkan است آزادسازی دیگر 50.000 دلار به هنرمند اعتماد COVID-19 هنرمند صندوق امداد فراهم می کند که “بدون محدودیت, نقدی, کمک های مالی” بین 500 $و $5,000 برای هنرمندان که حقوق از دست رفته صحبت مباحث آموزش مباحث و/یا کسی که نمی تواند خود را پرداخت اجاره مسکن و هزینه های درمانی و یا سایر هزینه های زندگی با توجه به کروناویروس مربوط به بسته شدن. برنامه های کاربردی را باز جمعه است. اقامت برای یک لینک ،

علاوه بر این از طریق تازگی ایجاد شده هنر تثبیت صندوق سیاتل از فرهنگ و هنر خواهد قیف $1 میلیون دلار کمک مالی به هنر و فرهنگی سازمان مجبور به شاتر به عنوان دولت های محلی سعی کنید برای صاف منحنی.

بخش هنر اقتدار 4Culture همچنین اعلام کرد یک فرهنگی صندوق امداد از 1 میلیون دلار برای “سازمان های فرهنگی و پزشکان تحت تاثیر COVID-19 تعطیلی و لغو شد.” اطلاعات در یک جدول زمانی در حال پراکنده در لحظه اما بخش وعده نورد مهلت و ساده روند درخواست کمک مالی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این کمک های مالی مستقیم تسکین خوش است اما خود آن را نمی ممکن است به طور کامل برآورده کردن نیاز دارید. هیچ کس کاملا می داند که اندازه که نیاز به مطمئن شوید اما یکی از هنرهای بومی و مشاور حدس سیاتل هنرهای موسسات خواهد شد و در مجموع از دست دادن بین $2 و 3 میلیون دلار در هفته تا زمانی که درب بسته ماندن.

بر خلاف دولت فدرال که در حال حاضر با توجه به محرک نوشتن چک به هر آمریکایی های محلی نمی تواند قرار دادن یک دسته از پول را در یک کارت اعتباری به نگه داشتن همه چراغ برای چند هفته یا ماه—همانطور که همه ما سر خم کردن. شهردار بودجه بسته آمده است مثلا به عنوان شهر به نظر می رسد پایین هر بشکه از حداقل 100 میلیون دلار در درآمد از دست رفته با توجه به پیش بینی افت در فروش مالیات کسب و کار و شغل و مالیات و آب و برق و مالیات با توجه به سیاتل تایمز.

مستقیم تر برای کمک به هنر می تواند بیشتر پایین خط ، “این آخرین است اما احتمالا نه گذشته” از این شهر تلاش گفت: اریکا لیندسی یک سخنگوی دفتر سیاتل از فرهنگ و هنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>