جستجو برای حق مجازات برای انجمن انتقام

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

سقوط سابق دموکرات کنگره کتی هیل بود به عنوان تیز او افزایش یابد. اما داستان او را بالا می برد طولانی سوال برای قربانیان انجمن انتقام.

او از هیچ جا آمد برای پیروزی در شمال لس آنجلس صندلی تحت سلطه جمهوری خواهان برای دهه تنها به استعفا شد و یک سال بعد درست در نیمه راه از طریق او برای اولین بار اصطلاح در میان اتهامات نامناسب روابط با کارکنان و رسوایی که در آن برهنه و دیگر عکس های خصوصی از او به بیرون درز شد به رسانه ها.

ما معتقدیم که او به احتمال زیاد اشتباه و ستم در همان زمان. این لازم نیست که متقابلا منحصر به فرد.

ابتدا ادعا شد که او در انجام یک رابطه نامناسب با یکی از کنگره کارکنان. اگر این امر نه تنها نقض خانه اخلاق و قوانین آن شده اند که سوء استفاده از قدرت به عنوان آن را هر زمان که یک رئیس با کارمند. تپه را رد کرده است ارتباط و اخلاق در تحقیقات به پایان رسید زمانی که او استعفا داد و از اتاق.

در طول مبارزات انتخاباتی, تپه, که, دوجنسي انجام شده در رابطه با کمپین کارمند. در حالی که این را نقض نمی کند هر خانه و اخلاق و قوانین آن را هنوز هم اشتباه در حس که آن را سوء استفاده از عدم تعادل قدرت بین رئیس و تابع.

کسانی که حوادث به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای از خط خارج زندگی حرفه ای خود را با توجه به یافته های این تحقیق اما او به طور همزمان فرا گرفته در یک جداگانه رسوایی که در آن عکس های خصوصی او را در این فیلم پخش شد در رسانه ها.

او به طور کامل ستم در این مثال. هر کس به بیرون درز این عکس ها به نظر می رسد به نقض انجمن انتقام قوانین و مقصر باید به عدالت به ارمغان آورد.

تپه بود رفتن را از طریق یک بسیار کثیف طلاق و حدس و گمان بود که این عکس ها یک بخشی از آن است. هیل می گوید: آنها به بیرون درز توسط شوهرش او را پدر این گزارش گفت: پسر خود را به حساب های هک شده بود.

در پس تپه گفت: او افسرده بود و به طور خلاصه در نظر گرفته خودکشی. ما امیدواریم که که او می تواند پیدا کردن صلح او سزاوار.

که به شکل تپه است که به عنوان یک سطح بالاتر از نظارت عمومی و توجه از شهروند به طور متوسط اما آنچه او را تحمل بود به طور کامل خارج از محدوده.

کالیفرنیا در حال حاضر برخی از دقیقترین انجمن انتقام قوانین در کشور است. این یک تخطی از قانون است که حمل حداکثر مجازات شش ماه زندان و 1000 $خوب برای اولین بار مجرمین است.

تام سرسپرده یک مجلس که نشان دهنده یک منطقه با هم تداخل دارند با یکی که قبلا ارائه شده توسط هیل فکر می کند که مجازات باید بالاتر است.

در پالم دیل جمهوری خواه معرفی قانونی که اضافه کردن را توزیع انجمن انتقام جنایت و نیاز به رجیستری به عنوان یک مجرم جنسی. این لایحه همچنین آن را به یک بزه را تهدید به توزیع چنین مطالب با قصد صدمه زدن به کسی شهرت.

سرسپرده استدلال می کند آن را یک جرم جنسی و باید چنین رفتار شود. در نور از هیل تجربه و دانستن عواقب خواهد بود به مراتب بدتر برای قربانیان که ندارد بلند گو حرف زدن و دسترسی به قدرت سابق کنگره, سرسپرده ممکن است درست است که بیشتر باید انجام شود برای مبارزه با تهاجم و اهانت آمیز مشکل از انجمن انتقام.

اما سوال این است که آنچه که بیشتر ممکن است.

ما سوال که آیا جرم و جنایت, حکم به مجرم جنسی لیست برای 10 سال یا در آوردن یک جنایت وضعیت معقول است به ویژه از قوانین موجود در حال حاضر را تهدید می کند امکان زمان زندان.

به عنوان فن آوری همچنان به باز کردن تهدیدات جدید و مردم همچنان قربانی ما باید برای پیدا کردن مناسب راه حل های قانونی برای جلوگیری و متوقف کردن چنین فعالیت نگه ستمكاران پاسخگو و حمایت از قربانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im