مهر و موم سعی کردهاید شهروند ایالات متحده گرفته شده توسط شبه نظامیان افغان

American Hostage

توییتر از طریق AP

علامت Frerichs یک پیمانکار از ایلینوی در عراق در این عکسي به دست آمده از توییتر است که او را شامل رزومه کاری خود را هنگامی که کار شکار.

واشنگتن — در روز پس از ژانویه گرفتن از یک پیمانکار آمریکایی در افغانستان مهر و موم نیروی دریایی کماندوهای حمله کرد و بازداشت عضو مظنون طالبان مرتبط مبارز شبکه آسوشیتد پرس آموخته است.

اطلاعاتی ایالات متحده عوامل نیز تلاش برای پیگیری تلفن های همراه از مرد و اسیرکنندگان خود را, اما دنباله رفت و سرد است. شده است وجود دارد کمی بحث های عمومی توسط دولت ایالات متحده از Mark R. Frerichs’ مورد حتی به عنوان مذاکره کنندگان آمریکایی مرتب و نیز تبادل زندانیان به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای رسیدن به یک توافق صلح با طالبان.

کمی شناخته شده در مورد چگونگی ربوده شدن پیمانکار از ایالت ایلینوی است. اما قبلا گزارش نشده عملیات شرح داده شده توسط متعدد مقامات ایالات متحده در طی ماه گذشته میریزد نور در دولت آمریکا را به تلاش برای قرار دادن او به زودی پس از او از دست رفته و به جمع آوری اطلاعات با هدف بهبود است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا گزارش دوم وزارت دفاع رسمی صحبت می کرد به AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly. پنتاگون و فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده کاهش یافته است به نظر عملیات.

جدید جزئیات ظهور به عنوان خشونت و اختلافات سیاسی در کابل تهدید به عقب نشینی از مذاکرات صلح بین طالبان و ایالات متحده در ماه گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo ابراز سرخوردگی پس از یک تلاش ناموفق به واسطه یک جنگ قدرت بین رئیس جمهور اشرف غنی و سیاسی خود را رقیب عبدالله عبدالله.

Frerichs’ پدر, هنر در بیانیه ای گفت که هر چند او ایمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo “من فقط نیاز به آنها را به خود مردم مذاکره با طالبان که امریکا نمی خواهد بلند کردن انگشت تا زمانی که پسرم به خانه می آید. او یک جانباز. این امریکا است. ما را ترک نمی کند مردم است.”

هر چند هیچ رسمی خواسته های شناخته شده ساخته شده است, مقامات ایالات متحده بر این باورند Frerichs دستگیر شد توسط اعضای شبکه حقانی. این گروه شبه نظامی است که تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین شد به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

Haqqanis شناخته شده است به انجام ترور و آدم ربایی برای باج اما رهبری طالبان است اذعان کرد Frerichs ” آدم ربایی.

“اولین 96 ساعت بسیار مهم است” ارشد دولت ایالات متحده در مقام مطلع در این مورد گفت: AP. “اگر آنها در حال بهبود در چند روز اول آن را می شود سخت تر از هر لحظه.”

در اواخر ماه ژانویه به مهر و موم است که تبدیل شدن به درگیر در Frerichs’ مورد صرف بخش دوم ماه کار برای بازیابی اجساد دو آمریکایی خدمات اعضا که در هنگام مرگ خود سقوط هواپیما-فرود در غزنی در مرکز افغانستان در یک عملیات که تا به حال پیچیده شده است با آب و هوای نامساعد.

آب و هوا نیز به تعویق افتاد مهر عملیات جمع آوری اطلاعات در Frerichs’ محل. هنگامی که آب و هوا پاک مهر تیم لود شده بر روی هلیکوپتر در شب Feb. 3 پرواز کرد و به محل نامعلومی گفت: مقامات ارشد دولت آمریکا رسمی که مستقیم دانش از حمله. رسمی کاهش یافته است به فاش کردن محل دقیق این استان برای عملیاتی دلایل امنیتی.

ارشد دولت آمریکا رسمی و وزارت دفاع رسمی با آگاهی از این حمله گفت: مهر جوخه بود و نه ملاقات با طالبان مقاومت و هنگامی که در ترکیب با جوخه بازداشت چند اتهام حقانی داعش و کشف یک انبار اسلحه.

مشکوک حقانی اعضای سوال در مورد Frerichs’ نگهداری شدند و در نهایت بیش از تبدیل به دولت افغانستان با توجه به ارشد دولت ایالات متحده شد.

وجود دارد هیچ نشانه ای که Frerichs یک نیروی دریایی کهنه شده است بخشی از مذاکرات میان آمریکا و طالبان به رهبری یا که آزادی خود را بخشی از هر گونه توافق صلح.

“طالبان ربوده برادر من در ماه ژانویه است. در ماه فوریه در ایالات متحده امضا قرارداد صلح با طالبان. برادر من نبود بخشی از معامله است. در حال حاضر ما در حال تنظیم برای طالبان و دولت افغانستان به تبادل هزاران نفر از زندانیان” شارلین Cakora یکی از Frerichs’ خواهران گفت: در یک بیانیه ارائه شده به AP. “چرا ما نمی توانیم یک گروگان آمریکایی بود یکی از آنها را؟”

این تلاش ها برای نجات این است که هماهنگ از طریق اف بی آی-چراغ multiagency گروگان بازیابی فیوژن همراه است. آن را در بیانیه ای گفت که آن را به کار با شرکای خود را به اطمینان حاصل شود “که علامت Frerichs و همه آمریکایی ها گروگان خارج از کشور هستند به خانه بازگشت.” آن را تشویق هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده به جلو آمده.

وزارت امور خارجه گفت: آن آگاه بود یک شهروند آمریکایی اسیر در افغانستان است.

“رفاه و ایمنی و امنیت آمریکایی ها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بالاترین اولویت” این اداره گفت. “ایالات متحده همچنان به فشار برای بازگشت امن این و دیگر U. S شهروندان از طریق تمام کانال های مربوطه.”

سابق ایالات متحده آمریکا امنیت ملی رسمی است که مشاوره Frerichs خانواده به نام در واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد به حل و فصل وضعیت. “او نیاز به درک از بالا که یک زن آمریکایی گروگان خانه نیز بخشی از کار خود را. او آگاه است از علامت حضور اما به نظر نمی رسد در عین حال که او می داند که او نیاز به او را به خانه گفت:” مقام سابق که اصرار بر گمنامی به صحبت رک و راست به دلیل رسمی گاهی اوقات کار می کند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

یک نماینده برای خلیل زاد بلافاصله پاسخ به یک ایمیل از AP به دنبال نظر.

مقامات ایالات متحده بر این باورند Frerichs, 57, از لومپارد, ایلینوی برگزار شد حداقل برای برخی از زمان در خوست یک استان شرقی در امتداد مرز با پاکستان و آن به اصطلاح قبیله ای منطقه یک منطقه کوهستانی است که در طول تاریخ شده است یک پناهگاه برای طالبان و القاعده و داعش.

سابق امنیت ملی گفت که Frerichs شده در افغانستان حدود یک دهه کار به عنوان یک پیمانکار خصوصی در پروژه های تجاری است. او نه یک پیمانکار برای دولت ایالات متحده این مقام سابق گفت.

تشکر. مایکل والس یک جمهوری خواه فلوریدا و کهنه سرباز ارتش منجر شد که تیم های که برای جستجو Bowe Bergdahl پس از سرباز ارتش خود را رها پست در سال 2009 و زخم های گرفته شده توسط طالبان گفت: طالبان غالبا پنهان آمریکایی گروگان ها تا زمانی که شبه نظامیان می توانید حرکت آنها را در طول مرز به پاکستان است.

او گفت: ادامه مذاکرات باید متوقف شود به محض این که دولت آمریکا متوجه شدند که Frerichs از دست رفته بود.

“من نگرانی واقعی در مورد پیشنهادات که طالبان جدی در مورد صلح که طالبان تایید پایان خود را از معامله زمانی که — به عنوان ما صحبت می کنند امروز — آنها در حال برگزاری یک سابق نیروی دریایی جانباز و شهروند آمریکایی که گروگان آنها در زمان دوباره در طول مذاکرات صلح,” والس در مصاحبه ای گفت:.

منطقه جستجو برای Frerichs شروع در خوست و تمدید جنوب به استان قندهار دو مقامات گفت.

در فوریه. 4 آمریکایی مقامات اطلاعاتی دریافت یک گزارش که Frerichs احتمالا تا به حال منتقل شده است و به کویته پاکستان, تاریخی پناهگاه برای طالبان, مقامات گفت. اما اطلاعات تلقی شد معتبر نیست به اندازه کافی به حکم یک عملیات ویژه ماموریت با توجه به ارشد دولت ایالات متحده شد.

این گزارش همچنین در تضاد با سیگنال های هوش مقامات ایالات متحده در زمان حال. سیگنال های اطلاعاتی است که جمع آوری اطلاعات از سیگنال های الکترونیکی که در حال پخش از دستگاه های مانند رادیو قابل حمل و تلفن های همراه. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری حرکات افراد و یا استراق سمع در مکالمات شناخته شده در کسب و کار جاسوسی به عنوان سطح پایین صدا ره.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده همچنان به دریافت موقعیت از درخواستهای مشکوک تلفن های همراه از Frerichs و اسیرکنندگان خود را, اما دنباله رفت و سرد در فوریه. 5 به گفته مقامات.

“عملیاتی به همین دلیل زمان بسیار مهم است در یک آدم ربایی است زیرا شما می توانید فاصله سریعتر ایده آل بلافاصله و یا با استفاده از منابع گفت:” مقامات ارشد دولت ایالات متحده شد. “این مورد در حال حاضر. او می تواند دو خانه پایین از جایی که او گرفته شده بود و ما نمی خواهد می دانم.”

____

لاپورتا گزارش از دلری بیچ فلوریدا. آسوشیتد پرس نویسندگان متی لی در واشنگتن Kathy Gannon در اسلام آباد و آلن G. نژاد در رالی کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de