Sea-Tac جدید سفر قوانین در حال رفتن به مسافرت هوایی و حتی عجیب و غریبتر

Those masks are actually pretty cute, where can we get one?

کسانی که ماسک ها در واقع بسیار زیبا که در آن می توانید با ما یکی است ؟ بندر سیاتل

چگونه تمایلی مردم به پرواز در حال حاضر ؟ خوب بندر سیاتل منتشر شد برخی از مسافر آمار و ته در کرسی هستند در پایین ترین سطح خود از سال 1967—یک قطره از 93.4% از سال گذشته است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

برای مقایسه: حدود 8000 نفر در حال سفر هر روز از طریق فرودگاه دریای تام در حال حاضر در حالی که در سال 2019 شد 53,000 نفر در هر روز است. هنوز تعداد کسانی که در مورد دو برابر آنچه آنها در پایین ترین نقطه خود را در ماه آوریل و Sea-Tac مقامات در حال اجرای یک دسته کامل از تغییرات به عنوان سفر هوایی به تدریج تبدیل به یک بخشی از زندگی ما دوباره—و یا حداقل در آماده سازی برای زمانی که آن را ندارد.

دفعه بعد که شما در یک هواپیما—که امیدوارم برنده نمی شود در حالی که با توجه به دولت از همه چیز—همه چیز کاملا نمی تواند مانند آنها. قابل رویت ترین تغییر خواهد بود اجباری پوشش صورت در تمام مناطق عمومی از فرودگاه. برای کارگران, برای مسافران, برای همه است. هر کس باید چهره خود را پوشش داده است. (منتظر چگونه است که رفتن به کار در حوزه امنیت-تئاتر بازرسی!)

آنها همچنین نصب صدها جدید ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های تمیز کردن بیشتر و محدود کردن آسانسور سواری به چهار نفر در یک زمان. قطار خواهد بود محدود به ده نفر در هر خودرو (oof) و پله برقی خواهد شد—به نوعی—اجرای یک “تنها با استفاده از هر مرحله چهارم” حکومت. و آماده شدن برای متوسط چک همراه با اسکنر آن که می دانم آنچه شما شبیه است.

پشتیبانی غریبه

وقتی که می آید به اجتماعی فاصله فرودگاه در نوع سناریو کابوس. کل صنعت ساخته شده است در اطراف فشردن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است ونرخ ممکن است فضاهای. و در حالی که چهار-هر-آسانسور حکومت احتمالا کار خوب در حال حاضر در زمانی که ridership در پایین ترین سطح خود از دره عروسک در تئاتر آن کسی حدس می زنم که چگونه است که کار می کنند به عنوان ridership میدارد بازگشت.

اگر شما راضی بودند نه به فکر کردن در مورد استرس مسافرت هوایی برای چند هفته گذشته نگران نباشید—Sea-Tac نیز درگیر در برخی از مراتب لذت بخش تر از کار در حال حاضر: آنها ساختمان جدید رودخانه پارک به ارائه خانه به در خطر انقراض ماهی قزل آلا. پس از ده سال پاکسازی ترمینال 117 منطقه آنچه که در حال حاضر هموار-بیش از منطقه در سراسر Duwamish آبراه به زودی جدید دهانه رودخانه زیستگاه کمک می کند که ماهی قزل آلا انتقال از آب شیرین به آب شور هنگامی که آنها در حال رفتن به دریا.

بنابراین اگر شما به دنبال یک لذت بخش و راحت را تجربه هنگام خروج سیاتل برای برخی از دور مقصد با توجه به اینکه یک ماهی قزل آلا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de