SDOT حذف 10th Ave موانع سیاتل پارک ها به طور موقت می بندد کال اندرسون

Heres what 10th and Pine looks like now.

در اینجا چیزی است که 10 و کاج به نظر می رسد در حال حاضر. JK

در اوایل صبح امروز سیاتل بخش حمل و نقل (SDOT) نورد از طریق کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP) از بین بردن موانع بتن استفاده می شود که به همراه 10th Ave, این کشور از لبه این منطقه است.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

پلیس سیاتل بخش (SPD) دستیار ارشد Adrian Z. دیاز به عنوان به خوبی به عنوان دیگر SPD افسران در صحنه به کمک SDOT به عنوان آنها حذف موانع.

در مصاحبه با عمری Salisbury از همگرایی رسانه دیاز گفت که SPD نمی کند در حال حاضر برنامه ای برای حذف موانع بیشتر تا خیابان کاج نزدیک به شرق حوزه. “در حال حاضر ما فقط در تلاش برای حذف این عزیزان و سپس ما قادر خواهید بود به ارزیابی آنچه ما تجهیزات می تواند نگه دارید,” او گفت:.

بحث حذف موانع شروع قبل از اوایل صبح روز دوشنبه تیراندازی که در سمت چپ 16 ساله کشته و یک 14 ساله در بیمارستان پس از جفت گفته سوار از طریق ریز ریز کردن در شب یکشنبه. SPD ادعا کرد امروز عمل شد که حادثه.

دیاز در ادامه می گویند که SPD نیست “در مباحث کامل” در مورد یک راه برای بازگشت به شرق حوزه اما فقط مطمئن شوید که آنها در جاده ها باز و توانایی مردم برای دریافت برخی از “خدمات مورد نیاز به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در بحران در داخل و اطراف این منطقه است.” در همان جریان زندگی SDOT مدیر سام زیمبابوه همچنین تاکید کرد که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای حذف موانع در مقابل حوزه امروز است.

The new barriers are made of trash cans, wood panels, and a deep fryer.

جدید موانع ساخته شده از سطل زباله پانل های چوب و سرخ کن. JK

پس از SDOT منتقل موانع معترضان راه اندازی موقت مانع از سطل زباله شمشیربازی مبلمان و سرخ کن در طول 10 که در آن بتن آنهایی که استفاده می شود. ریز ریز کردن ریز دیوید لوئیس به من گفت این اشیاء لزوما به معنای متوقف کردن یک خودرو به جای آن قرار است برای محافظت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری است که هنوز به درستی مهر و موم شده. اگر ترافیک مجاز است در آن در حال حاضر رنگ خواهد آمد.

در علاوه بر این به SDOT فعالیت این صبح سیاتل پارک ها و تفریح و سرگرمی نیز اعلام کرد که کال اندرسون خواهد بود به طور موقت بسته شروع 12 بعد از ظهر امروز اجازه می دهد تا شهر خدمه به “ارزیابی آسیب و تمیز کردن مناطق که دیده می شود مهم جمع آوری زباله.” انتشار آنها می گویند که وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به باغ جامعه و یا معترض-نصب و هنر در پارک “در این زمان است.” آنها می گویند که جلوگیری از هر گونه حادثه SPD است و انتظار می رود در کال اندرسون. در اینجا خود را کامل بیانیه:

امروز سیاتل پارک ها و تفریح و سرگرمی (SPR) است به طور موقت بسته شدن کال اندرسون پارک عمومی در 12 ساعت اجازه می دهد تا شهر خدمه برای ارزیابی خسارت و تمیز کردن مناطق که دیده می شود مهم جمع آوری زباله. در این زمان هیچ تغییری ساخته خواهد شد به باغ جامعه, یا هنر نصب شدند.

این شهر را هدف باقی مانده است برای ایجاد فضای امن برای ساکنان خود را به بیان متمم اول قانون اساسی حقوق, در حالی که همچنین حفظ امنیت عمومی و بهداشت عمومی در این منطقه است. هدف این است که برای کال اندرسون به بازسازی و تعمیر برای آینده تظاهرات و دیگر پارک استفاده می کند. Body spirals & twister rings آغاز خواهد شد برای تعمیر آسیب از تازگی ایجاد آتش سوزی چاله, نقاشی های دیواری, شمشیربازی, وسایل نقلیه در مخزن اثرات به چمن و زمین بازی و دیگر زیرساخت ها است.

امروز کارکنان را به تمرکز بر روی از بین بردن بستر ارزیابی پارک و بحرانی مخزن زیرساخت برای دیدن آنچه که بزرگتر تمیز کردن و یا تعمیر و تلاش نیاز را در روزهای آینده. پس از آخرین جمعه شهرستان از جمله بخش SPU, SPR, اداره خدمات انسانی همراه با ارائه دهندگان خدمات ارائه شده در سایت به ارائه طیف گسترده ای از خدمات اجتماعی برای کمک به افراد با نیازهای حرکت از کاپیتول هیل منطقه و اگر تجربه بی خانمانی, دسترسی به سرپناه یا مسکن موقت (خدمات شامل: بهداشت مواد غذایی, منابع دسترسی به COVID-19 تست و روانی و رفتاری پشتیبانی).

پشتیبانی غریبه

بیش از آخر هفته هنرمندان و تظاهرکنندگان شروع به فهرست نویسی و از بین بردن تخته سه لا برای حفظ هنر برای آینده تاسیسات. سیاتل پارک ها و تفریح و فرهنگ و هنر مشغول به کار خواهد شد با طیف وسیعی از ذینفعان به تتم جنبه های جامعه تظاهرات مانند یک باغ هنر و بلندگو در گوشه ای در کال اندرسون پارک.

مگر اینکه وجود هر گونه حوادث, SPD است و انتظار می رود در کال اندرسون پارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de