جیغ میاد برای نمک & کلش جدید در فوریه طعم

Friday afternoon Salt and Straw ice cream tasting. So much yum.

یک بعد از ظهر نمک و نی بستنی مزه. خیلی یام. LP

Seattleites عشق خود شیرینی. و در این رابطه من در شرکت خوب است. کیک, بستنی, بستنی کوکی ها شکلات و آب نبات و نان شیرینی و Danishes و کیک و پودینگ و کلوچه از همه رقم—شما نام آن شما پیدا کردن آن را در اینجا. وجود چنین پر از مکان ها برای به دست آوردن یک شیرین رفع, در واقع, آن است که یک مشکل برای کسانی از ما تماشای دور کمر ما (و مصرف قند). حتی فاقد گلوتن من به طور منظم در دسر روزه به دلیل آن است که بیش از حد آسان به دریا; ظرف چهار یا بیشتر از بلوک های غریبه در اتاق به تنهایی وجود دارد چهار مغازه بستنی (یکی تمام گیاهی یکی منجمد کاستارد), چندین کافی نت ها با شیرینی شمارنده چند واقعی نانوایی نوعی کیک کوچک مشترک چند حلقه ای مغازه ها و حتی یک محل برای دریافت وگان رول دارچین.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

اما در بیش از سه سال من زندگی در شمال غربی اقیانوس آرام من هرگز تا به حال طعم نمک و نی تا جمعه گذشته.

در دفاع نمک و نی (راه اندازی در سال 2011 توسط پرتلند بر اساس عموزاده کیم و تایلر ملک) نقل مکان کرد و به واشنگتن تنها دو سال پیش با کاپیتول هیل محل باز فوریه 16 سال 2018 است. البته این محل است و تنها پنج بلوک از غریبهتا شاید من واقعا نمی باید بهانه ای.

مردم عشق نمک و نی بسیار, آنها آن را حمل به هر کجا که آنها ممکن است در ایالات متحده آمریکا است که در نمک & نی است که در بسیاری از نقاط شما می توانید آنها را تنها در اورگن (چهار محل در پورتلند که در آن متولد شده) کالیفرنیا (کالیفرنیا سن دیگو و سن فرانسیسکو) و واشنگتن (دو محل در منطقه سیاتل با یک سوم باز در کرکلند این بهار—آنها به من بگویید ژوئن). اما با وجود توسعه خود را به غیر پرتلند بازارهای آنها خود را نگه دارید می گه بیش از حد محلی به مناطق آنها خدمت می کنند و چون آنها را دسته ای کوچک دست ساز, بستنی, طعم متفاوت بسته به فصل و ماده در دسترس بودن در آن مناطق. (اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد داستان خود را, ماموریت و الهام بخش که بسیار سرد و قابل توجه برای یک دست بستنی فروشی به اینجا بروید.)

به هر حال نقطه از این پست این است که آن را بهمن ماه از نمک و نی را wood work industres سری که در طی آن آنها در خدمت طعم های ناشی از خود collabs با منطقه ای chocolatiers و شکلات سازان آوردند و تمام پنج تن از این محدود طعم به غریبه برای من و همکاران من به طعم و مزه در آن سرنوشت ساز مذکور جمعه.

آن را مورد علاقه من ناهار ، آن را نیز بیشتر پریدند تا من همیشه در کار بوده.

Frans Almond Gold Bar

Fran را بادام شمش طلا.حسن نیت ارائه میدهد نمک و نی

اولین بستنی ما سعی شد Fran را بادام شمش طلا. با توجه به نوشتن نمک و نی ترکیبی از Fran را بادام میله آب نبات با “ما نسخه بستنی دوستان خود استفاده می شود به او در ’80s در. فکر می کنم شور بستنی وانیلی با سخاوتمندانه drizzles از رنگ زرد و لکه شکلات.” این بود که زود دست به پایین مورد علاقه بسیاری از مردم که در آن سعی شده همان سعادتمند صورت پس از اولین نیش می زنند. “من مادر درایو تمام راه را از Eastside به نمک و نی در فوریه فقط برای خرید فرانس طعم” یک کارمند به من گفت. که برخی از عشق در سمت راست وجود دارد. حداقل مادر نمی خواهد که به انجام است که برای مدت طولانی در نور کرکلند مکان است که باز کردن در طول راه است که به زودی.

Forte را شکلات سفید لیمو فلفل طول می کشد Forte را امضا لیمو و فلفل سیاه و مخلوط تراشه از آن به یک بستنی ریشه در همان طعم. آن را روشن و میوه ای بدون اینکه دارای مزه تند. (“این روشن” یک کارمند اظهار نظر.)

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تئو شکلاتی کره بادام زمینی و ژله در جام حذفی در بر داشت آلی و نمایشگاه-تجارت-گواهی شکلات ساز شکلات تیره کره بادام زمینی فنجان مخلوط را به کره بادام زمینی شکلات بستنی با تمشک جم چرخش. سرب&J عطر و طعم قوی است در این یکی شاید بیش از حد قوی ؟ آن را قطعا خوشمزه اما یک کارمند اشاره کرد که شما به سختی می تواند طعم شکلات به دلیل آن بود غرق شده کره بادام زمینی طعم و او در اشتباه است. من بیشتر هیجان زده در مورد این یکی (من هنوز هم به خوردن PB&Js بر روی reg), اما آن را کمی بیش از حد غنی حتی برای من.

نقاشی با آبرنگ روی گچ تیره شکلات شیر جو (وگان) یک گیاه بر اساس بستنی. با توجه به مواد مطبوعات سابق مهندس/زمان شکلات ساز Rob Anderson “آزمایش انواع کباب, conches و سطح قند برای تعیین بهترین پارامترها برای تک منشاء جمهوری دومینیکن Oko کریب او تصمیم گرفت برای این عطر و طعم.” این ترکیب 100 درصد شکلات با طعم شیر و شکر و نمک. حتی بدون هیچ گونه لبنی به صحبت می کنند و از آن احساس لوکس و ابریشمی.

در نهایت وجود دارد فتنه قهوه شکلات و شور کرک. فتنه شکلات اجرا شده توسط “کشاورز-تبدیل-شناس-تبدیل-آبجو-تبدیل-بیکر” هارون بارتل که artisanal, کوچک دسته ای شکلات به سادگی الهی و نه در همه ، این بستنی جبهه دیگر دونده از Chocolatier طعم است که ما سعی کردیم ویژگی تکه های قهوه شکلات بسیار ظریف و با روح قهوه اسپرسو بستنی با dollops شور به آرامی باد صبا کرک. آن بود که هر دو منحط و نور و عطر و طعم است که خواهد شد مورد luring من به نمک و نی به دوباره سعی کنید. شاید فردا. ببینید شما وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر