WINNSBORO, S. C. — دانش آموزان در تلاش برای دریافت آنلاین در یک روستایی کارولینای جنوبی, شهرستان دریافت یک افزایش در هفته گذشته با ورود شش دستگاه اتوبوس مجهز به Wi-Fi برخی از صدها نفر از ایالت نورد از مدارس بسته شد با شیوع کروناویروس.

با روتر نصب شده در داخل اتوبوس پخش به اندازه کافی پهنای باند در یک منطقه به اندازه یک پارکینگ کوچک برای پدر و مادر به درایو و کودکان برای دسترسی به اینترنت از داخل اتومبیل های خود را. یکی از اتوبوس ها راه اندازی در خارج از آپارتمان مجتمع Lacheyle مور شده بود که محدود کردن خود استفاده به ترک به اندازه کافی اطلاعات در تلفن همراه خود طرح برای دخترش مدرسه.

“من باید برای قرار دادن اطلاعات اضافی در گوشی خود را به مطمئن شوید که کار خود را انجام می شود به طوری که او می توانید درجه بندی شده برای آن گفت:” مور که با این نسخهها کار به عنوان یک صندوقدار و تغییر برنامه خود را برای کمک به آموزش کودکان.

این بیماری همه گیر است که راه اندازی یک برنامه ریزی نشده با تجربه آموزش از راه دور ایجاد کرده است فوق العاده موانع برای دانش آموزان جا مانده از شکاف دیجیتال. مدارس و دولت در حال حاضر مسابقه به میلیون ها نفر از دانشجویان آمریکایی بدون اینترنت یک فرصت نگه داشتن.

در سراسر کشور نزدیک به 3 میلیون دانش آموز را به انجام کار بدون اینترنت به دلیل هزینه های بالا از خدمات و شکاف در دسترس بودن آن. به دانش آموزان محروم هستند بیشتر احتمال دارد به دانش آموزان از رنگ از خانواده های کم درآمد و یا در خانواده با کاهش والدین سطح آموزش و پرورش.

این کشور بزرگترین مدارس از جمله لس آنجلس و نیویورک در حال صرف میلیون ها دلار برای ارائه به دستگاه و اتصال به اینترنت برای دانش آموزان است. کوچکتر مناطق در حال پیدا کردن راه هایی برای تقویت اینترنت بی سیم در مدرسه پارکینگ و توزیع نقاط داغ. هنوز هم دیگران چسبیده با کاغذ تکالیف و کتاب به دلیل دیجیتال سهام مسائل بیش از حد برای غلبه بر.

“آنچه که ما در حال دیدن یک گسترش شکاف دستاورد به طوری که کودکانی که در بودجه مناطق قادر به بلافاصله محوری به آموزش آنلاین استراتژی, به دلیل زیرساخت در حال حاضر در محل گفت:” Maura McInerney, حقوقی, مدیر آموزش و پرورش مرکز قانون که طرفداران برای دانش آموزان محروم. “در تضاد با کمبود بودجه روبرو مناطق که آیا این منابع و فرزندان خود را ندارند و دسترسی به Chromebooks به عنوان مثال در حال تقلا برای رسیدگی به نیازهای آموزشی دانش آموزان است.”

در Fairfield County, South Carolina, 51 درصد از خانواده ها هیچ دسترسی به اینترنت باند پهن با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده های سرشماری. در سراسر کشور حدود 18 درصد از دانشجویان آمریکایی ندارد خانه دسترسی به اینترنت پهن باند.

“بسیاری از مادران و پدران هستند واقعا مجهز به صفحه اصلی مدرسه پدر و مادر” گفت: J. R., سبز, مدرسه سرپرست.

در سراسر کارولینای جنوبی صدها اتوبوس شد درخواست شده توسط مناطق آموزش و پرورش در یک برنامه با هدف کم درآمد روستایی و مناطق آموزش و پرورش دولت, سخنگوی Ryan Brown گفت. دولت آماده بود به تجهیز هزاران نفر از اتوبوس اما براون گفت که ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهد و با هزینه کم و حتی خدمات رایگان برنامه های کاهش تقاضا است.

آنقدر عمیق هستند که سهام چالش برای فیلادلفیا مدرسه منطقه که آن را در ابتدا ممنوع آنلاین آموزش در طول خاموش کردن. تنها حدود نیمی از این منطقه را دانش آموزان دبیرستان یک لپ تاپ و یا قرص خود را و صفحه اصلی خدمات اینترنت. به عنوان مدارس در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد بسته برای طولانی تر از پیش بینی این منطقه قصد دارد برای خرید 50000 Chromebooks و شروع آموزش آنلاین اواسط ماه آوریل است.

Comcast است که در شهر مطرح شده است و سرعت آن 10 دلار-یک-ماه “اینترنت ملزومات” برنامه ریزی برای خانواده های کم درآمد و ارائه دو ماه سرویس رایگان به مشتریان جدید است.

“ما 10 دلار در اینترنت (طرح توجیهی). آن را برای انجام درس علت آن را واقعا آهسته است. اگر ما نیاز به انجام Google کلاس درس ما نیاز من فکر می کنم به طور منظم به اینترنت که من نمی تواند استطاعت” پدر و مادر Cecelia تامپسون 54 گفت: در اوایل این ماه. تامپسون که نمی توانند کار کنند به دلیل مسائل بهداشتی زندگی با او 21 ساله و پسر یک منطقه دانش آموز مبتلا به اوتیسم که حضور مارتین لوتر کینگ ،

او معتقد است آنها همچنین نیاز به یک Chromebook و شاید یک چاپگر, پس, پسرش, که دارای پشتیبانی تمام وقت فرد می تواند انجام دهد برگه. در حال حاضر آنها تکیه بر روی تلفن همراه خود را و یک 10 ساله و قرص.

در برخی از مناطق نیز امیدوار هستند برای برخی از کمک از دولت فدرال است.

مایک Looney سرپرست Fulton County مدارس در گرجستان گفت: والدین باید با استفاده از پیشنهادات برای کاهش هزینه اینترنت از سرویس دهندگان. اما او نیز مانند کمیسیون ارتباطات فدرال به نقل و پول استفاده می شود برای کمک مالی به مدرسه برای اتصال به اینترنت به جای پرداخت به عرضه دانش آموزان با دستگاه ها و اینترنت در خانه — یک ایده است که تایید شده نیز توسط بسیاری از سناتور ایالات متحده آمریکا.

در مرکزی اوهایو, شهرستان هیلیارد مدارس ارسال می شود دانش آموزان با مدرسه-صادر iPads آنها می توانید استفاده کنید برای دانلود کامل و پس از آن ها تکالیف. از iPads ها اجازه می دهد آنها را به انجام بسیاری از کار خود را به صورت آفلاین به گفته سرپرست منطقه جان Marschhausen هر چند آنها نیاز به اتصال به ارائه پایان کار و دانلود تکالیف جدید.

منطقه دو دوجین مدارس در حال گسترش خود را از Wi-Fi را در پارکینگ بنابراین خانواده می تواند تکمیل محبوبیت از وسایل نقلیه خود را. سرپرست گفت: او فکر می کند آن را صاف انتقال برای بسیاری از, اما او نگرانی در مورد یک تغییر رادیکال برای دانش آموزان جوان که به طور معمول صرف کمتر از نیم ساعت بر روی دستگاه های خود را در کلاس درس.

“ما در حال رفتن به مجبور به انجام بسیاری از تطبیق و تنظیم و مقدار زیادی از یادگیری همراه با خانواده های ما اگر این است که واقعا چیزی است که ادامه خواهد داد به تابستان” او گفت:.

در کلمبوس می سی سی پی, Wi-Fi تجهیزات نصب شده در نه اتوبوس به کودکان اجازه می دهد تا به انجام مشق شب در راه به و از مدرسه منتقل شد و به مدرسه و جامعه و ساختمان های مقامات پس از کشف روتر تنها اجرای برای دو ساعت پس از اتوبوسها شد و خاموش.

اما سرپرست چری Labat گفت: این منطقه در دادن مقاله درس بسته در مدارس که در آن وعده های غذایی در حال برداشت و همچنین کتاب هایی که دانش آموزان می توانند خانه را به صورت مستقل خواندن. با 100 ٪ از دانش آموزان در عمدتا آفریقایی آمریکایی منطقه واجد شرایط دریافت غذای رایگان یا ارزان قیمت ناهار Labat گفت که او نمی تواند فرض کنیم که دانش آموزان با منابع در صفحه اصلی.

“به همین دلیل من کار از زمین تا,” او گفت:. “به همین دلیل من کاغذ است.”

____

دیل گزارش از فیلادلفیا. آسوشیتد پرس نویسندگان جف امی در آتلانتا و Kantele Franko در کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de