هیئت مدیره مدرسه به طور رسمی تصویب مقابله به پایان رسید که St. Paul معلم اعتصاب

سنت پل هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه به طور رسمی تایید قرارداد توافق به پایان رسید که معلم ها اعتصاب ماه گذشته.

سرپرست جو Gothard گفت: این مقابله نیاز به این منطقه برای ایجاد بیش از 50 موقعیت های جدید برای برآوردن این اتحادیه خواست برای سلامت روانی حمایت و اولویت های دیگر.

او گفت: منطقه ندارد $4.7 میلیون برای سلامت روانی شغل و باید به تغییر منابع از موقعیت های دیگر.

با توجه به جلسه هیئت مدیره, مواد, موقعیت جدید خواهد آمد در هزینه های متعدد “یادگیری منجر می شود” و معلمان در ماموریت ویژه. Gothard ایجاد یادگیری منجر موقعیت سال گذشته به منظور ارائه به مدرسه-سطح آموزش خود را برای برنامه ریزی استراتژیک.

Gothard در ابتدا پیشنهاد استخدام 70 یادگیری منجر بیش از دو سال به پایان رسید اما تا استخدام 28 برای سال تحصیلی جاری پس از اتحادیه شکایت او با اضافه کردن یک لایه های غیر ضروری از مدیران.

عضو هیئت مدیره استیو Marchese گفت: ستیز دوسالانه قرارداد مذاکرات را آسیب دیده این منطقه است. وی با بیان ناامیدی که این اتحادیه در زمان مذاکرات خصوصی از طریق میانجیگری و مجبور منطقه خود را به تغییر اولویت های هزینه.

“ما باید برای تصمیم گیری به عنوان یک جامعه که منجر به این منطقه,” او گفت:.

عقد قرارداد شامل حقوق و دستمزد برنامه افزایش 1.5 درصد این مدرسه سال و 2 درصد در سال آینده در هزینه $9.6 میلیون. که تمام منطقه در حال برنامه ریزی به صرف آمدن به معلم مذاکرات قرارداد.

اعتصاب آغاز شد مارس 10, هزینه معلمان سه روز کار و دانش آموزان چهار روز از مدرسه.

ساختمان مدرسه هنوز هم بازگشایی شد چرا که برنامه ریزی برای آموزش از راه دور در میان coronavirus همه گیر شروع هفته بعد.

رهبران اتحادیه باید گفت که این بیماری همه گیر آنها را مجبور به رسیدن به یک معامله با منطقه زودتر از آنها می خواهم که دوست داشت.

علاوه بر سلامت روانی کارکنان, توافق نیاز به بیشتر های دو زبانه آموزشی دستیاران کوچکتر caseloads برای معلمان آموزش و پرورش ویژه و فارسی آموزان تمام وقت معلمان جایگزین و ادامه کمک های مالی به شیوه های ترمیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de