مترسک تصویری اجاره-توسط-Mail برنامه است یک برکت و رحمت

What going to Scarecrow Video looks like now.

این چیزی است که رفتن به مترسک تصویری به نظر می رسد در حال حاضر. تعقیب می سوزد

شادی! این بیماری همه گیر در حال حاضر تهدید سلامت ایمنی و ثبات هر کشوری در جهان متوقف نمی شود شما را از ساخت راه خود را از طریق کلر دنیس کل بدن کار می کنند. حداقل نه تا زمانی که مترسک تصویری در اطراف است. چرا که در طول چند ماه گذشته, بزرگترین آرشیو ویدئو باز کرده است تا خود را اجاره جدید-با-ایمیل (RBM) برنامه به توده ها. برای اولین بار هر کس در این کشور در حال حاضر دسترسی به مبهم (و اصلی) موضوعات در مترسک مجموعه.

این برنامه رو شروع آن در اواخر سال گذشته. اما برای سنجش علاقه و امکان سنجی خدمات این فروشگاه تنها از آن ساخته شده در دسترس را به یک مجموعه کوچک از مشتریان. آنها در بخشی نیز در تلاش برای تست توانایی های خود را در نقطه فروش سیستم است که اجازه نمی دهد که در زمان واقعی به روز رسانی موجودی است که برای اتصال به وب است. به عنوان در سراسر جهان مستند شروع به تبدیل شدن به بیشتر از یک واقعیت مترسک تصمیم به باز کردن RBM به همه.

این سرویس بسیار ساده است. پس از تایید به عضویت در این برنامه مشتریان دریافت یک لینک به فروشگاه آنلاین که در آن آنها می توانند درخواست آنها چه می خواهند. قیمت همان است که در شخص فروش با 12 دلار هزینه تحویل در محل تا شش فیزیکی و دی وی دی. وجود دارد برخی از محدودیت به آنچه که می تواند اجاره ای توسط ایمیل; یعنی هیچ رابطه ندارد “اجاره با تصویب تنها” عناوین جدید منتشر شده و هیچ فرمت های دیگر از دی وی دی PAL و یا Blu-ray. به طوری که شما را با برگ مورد 120,000 فیلم به مطالعه کردن برای لذت بردن شما.

پشتیبانی غریبه

زمانی که من برای اولین بار صحبت کرد و به مترسک مدیر توسعه و جان اوکانر در مورد برنامه فقط قبل از اقامت-سفارشات خانه بیرون رفت و آنها به تازگی گسترش یافته RBM به عموم مردم با حدود 100 نفر شرکت کننده. هنگامی که ما صحبت می کرد روز گذشته 400 نفر در حال حاضر اجاره از مترسک از طریق پست در حدود ده کشورهای مختلف. آنها حتی درخواست های دریافت شده از کشورهای دیگر هر چند آنها قادر به جای سفارشات بین المللی در این لحظه. این انفجار بهره بدیهی است که برای فروشگاه فیلم اما محدودیت های خود را به سیستم دیجیتال هنوز هم تضمین می کند که یک کارمند باقی مانده در پشت هر جهت مطمئن شوید این عنوان در دسترس است برای اجاره.

مترسک است در نهایت با هدف جمع آوری پول به اندازه کافی پول به طوری که آنها می توانید وصله پینه کردن سیستم, ساخت فرایند را آسان تر برای هر دو به مشتریان و کارکنان به تعامل با. اما وطنی طبیعت از این سیستم به عنوان آن می ایستد هنوز هم بسیار ساده و آسان برای مقابله با. غریبه دیجیتال ویرایشگر تعقیب می سوزد و من هر دو شرکت در این برنامه برای اولین بار و به تازگی و قادر به دریافت ما grubby کمی دست مترسک اجناس را به راحتی. به علاوه وجود یک هیجان گرفتن چیزی را در پست الکترونیکی.

اوکانر به من می گوید که هنگامی که مردم مجاز خارج, دوباره, آنها قطعا ادامه این برنامه برای مردم در سراسر کشور (حتی کسانی که زندگی در Eastside) به تجربه شادی از رسانه های فیزیکی. اتمام ویژگی های این برنامه در اینجا و به تماشای چیزی عجیب و غریب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de