Councilmember Andrew Lewis has brought his somewhat risk-averse proclivities from being an attorney to his role on the council.

Councilmember اندرو لوئیس آورده خود را “تا حدودی ریسک گریز proclivities” از اینکه یک وکیل به نقش خود در سیاتل شورای شهر. لستر سیاه

کامل سیاتل شورای شهر در نهایت در عمل Councilmember Kshama Sawant را فرمان به ممنوعیت همه مشفق در ماه های زمستان برای مستاجران است که سقوط خود را اجاره و نقض شرایط اجاره نامه.

توقف به معنای غرفه اخراج از نوامبر. 1 تا 31 مارس برای جلوگیری از عمدتا کم درآمد و مردم از رنگ از سیم پیچ از یک خانه و بر روی خیابان اگر آنها توان پرداخت اجاره خود را. آن اعمال نمی کند جنایی و یا مزاحمت رفتار است. این شورا رای به تصویب اندازه گیری به اتفاق آرا. در حالی که مهلت قانونی است تاریخی و Sawant است که هنوز هم با توجه به آن یک برنده وجود دارد هیچ چیز مانند آن را در ایالات متحده آن را به طور قابل توجهی تغییر توسط اصلاحات از دیگر اعضای شورای.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

از یک سو اصلاحات ممکن است آن را سخت تر برای مستاجران به بهره برداری کامل از توقف. اما از سوی دیگر آنها ممکن است به حفاظت از شهرستان از پتانسیل چالش های قانونی.

Spike مخالف پنج نفر از شش اصلاحات جدید. Councilmember Tammy مورالس همچنین رای دادند در برابر این اصلاحات. Councilmembers Debora Juarez و Lorena گونزالس غایب بودند. گونزالس است که در مرخصی زایمان.

Councilmember لوئیس معرفی اصلاحیه که ایجاد یک “کاهش صندوق” به پرداخت صاحبخانه اجاره به آنها بدهکار در مهلت قانونی ماه. که پول—که به نظر می رسد مانند یک و نیم میلیون دلار تا کنون با توجه به لوییس—خواهد آمد از بودجه شهرستان است. لوئیس اصلاح شد تنها کسی که Spike پشتیبانی می کند. Lewis, اما, رای به نفع بقیه است.

اصلاحات مانند کاهش صندوق (لوئیس) است معافیت کوچک صاحبخانه که خود به چهار یا کمتر واحد از مهلت قانونی (Alex Pedersen) است ممنوعیت افرادی که بالاتر از میانگین درآمد متوسط (دن اشتراوس را) کاهش دوره توقف از پنج ماه به سه ماه (استروس) است و بیشتر را “فرمان قوی تر” لوئیس گفت غریبه.

“در حالی که ممکن است نوری ناراحت کننده,” لوییس گفت: در مورد اصلاحات که Sawant به نام “نقاط ضعف” “بهتر است از ایجاد یک نمادین قوی فرمان است که نمی خواهد به صورت قانونی آزمون خوبی است.”

به عنوان “اولین شهر در کشور به قرار دادن یک ممنوعیت زمستان اخراج” سیاتل “قطعا رفتن به صورت یک چالش قانونی” لوئیس گفت.

چرا که اثرات آن صاحبخانه’ ملک. اما بسیاری از صاحبخانه خود توصیف صاحبان “یک یا چند” واحد—سخن گفت که در شورا و یا نوشت, op-eds, برای سیاتل تایمز به حال هرگز به اخراج قبل از. Spike اشاره کرد و این را به عنوان “یک دسته از” اگر “ترس” که “هستند و نه بر اساس سیاست گذاری.” بزرگتر مبارزه خواهد آمد از صاحبخانه.

اصلی دفاع در یک مورد حقوقی خواهد بود احداث شهر “بهره است.” برای شهرستان خواهد شد که اثبات این است که اقتصادی اخراج می شود مردم برای تبدیل شدن به بی خانمان و که بسیار مضر در طول سردترین ماه سال است.

کوتاه شدن مدت زمان “به سردترین ممکن است ماه” باعث می شود از استدلال “بیشتر فوتی و فوری” با توجه به لوئیس به دلیل آن می تواند ثابت کند به یک قاضی که شهر نیست “خودسرانه” گسترش مهلت قانونی. به طور مشابه اشتراوس درآمد محدود (به معنی آزمایش) تعطیل استدلال در مورد توقف داشتن چه Lewis به نام “پوچ نتایج” یا قرار دادن یکی دیگر از راه های که مردم ثروتمند نمی تواند سوء استفاده از سیستم.

ادموند Witter مدیریت وکیل در شهرستان کینگ مسکن عدالت پروژه فکر می کند به معنی آزمایش “می اندازد یک آچار در کل این ایده گفت:” غریبه. تکرار آنچه Spike گفت: در جلسه روز دوشنبه به معنی آزمایش نیاز به یک مستاجر به نشان می دهد تا در دادگاه در جهت اثبات آنها متناسب با درآمد مورد نیاز است. او می گوید که نمی خواهد کار.

“چهل درصد از تمام اخراج ها انجام می شود به طور پیش فرض” Witter گفت. این بدان معناست که یک مستاجر نشان نمی دهد تا به دادگاه و یک مالک به طور خودکار برنده است. “این تعداد در حال افزایش است و ما نمی دانیم چرا.”

اخراج اطلاعات بد است. وجود دارد بسیاری از متغیرها و ناشناخته است. از سیاتل تایمز گزارش داد که در سال 2019 وجود دارد 551 اخراج اجرا در سراسر سیاتل. وجود دارد 1,218 اخراج واصل در سال 2017, با توجه به سیاتل زنان کمیسیون و مسکن عدالت پروژه King County کانون. اما نه همه اخراج یک دنباله مقاله. بسیاری از مردم نمی نشان می دهد. بسیاری از تسلیم بدون مبارزه با اخراج و حرکت از خود به خود.

“مجموعه ای کامل از مردم در حال رفتن به محافظت می شود زمانی که شما شروع به معرفی چیزهای شبیه به این معنی-تست” Witter گفت.

کسانی مه آلود اعداد نیز بر اهمیت این توقف.

“وجود دارد رفتن به یک تاثیر گسترده تر از ما در واقع در حال تحقق در این مرحله از آنجا که ما نمی داده به آن را نشان می دهد” Witter گفت.

Witter مسائل را با همه اصلاحات به جز لوئیس کاهش صندوق. بزرگترین مشکل با پدرسن ، هر چند آن را تلاش برای محافظت از صاحبخانه با معافیت صاحبخانه که متعلق به چهار یا کمتر واحد “ترین ساختمان های متعلق به یک LLC” Witter استدلال کرد. که بدان معنی است که صاحبخانه می تواند به راحتی در اطراف محدود با ثبت دارایی های خود را در شرايط مختلف شرکت و اشخاص.

غالبا هر چند Witter نمی دیدن یک طرح دعوی در دادگاه به عنوان یک تهدید بزرگ را. او معتقد است که یک دادگاه عالی مورد در سال 1993 تاسیس یک سابقه است که شهر “تا به حال حق به بالا بردن سیستم دفاعی به اخراج قرار داده و به نوعی از موانع در قبل از اخراج در واقع می تواند رخ دهد.” به همین دلیل این شورا با استفاده از زبان عجیب و غریب در فرمان.

“آنها [به moritorium] ‘دفاع به اخراج'” Witter گفت: “از آنجا که این چیزی است که دیوان عالی کشور گفت: این شهر مجاز به انجام است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

قبل از این شورا می تواند به صورت یک نبرد قانونی آن را به ببینید که چگونه شهردار جنی Durkan پاسخ به فرمان. بیانیه خود را پس از تصویب آن شد ولرم دارد و نگران است که او را وتو فرمان.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک پتانسیل شهرداری وتو لوئیس گفت که او “خوشحال و برای دیدن که ما این کار را در یک تصمیم به اتفاق آرا.”

رای گذشت 7-0. این شورا تنها شش رای به نادیده گرفتن یک شهرداری وتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im