Spike را مورد بحث مالیاتی آمازون بسته در خود کمیته

She doesnt think holding a virtual meeting about the legislation will violate the OPMA.

او فکر نمی کند که برگزاری یک جلسه مجازی در مورد قانون را نقض فرماندار اعلام است که به پایان می رسد در پایان ماه. شهر سیاتل

در سیاتل شورای شهر در جلسه روز دوشنبه رئیس شورای M. Lorena گنزالز یادآوری کمیته صندلی خود را از قدرت به ادامه برگزاری جلسات در هر صورتحساب آنها می خواهم تا زمانی که آنها راحت با فرض اینکه “خطر در ارتباط با آگاهانه و عمدا نقض کفش جلسات عمومی عمل می کنند (OPMA)” و نیاز به شیر مالیات دهندگان بودجه برای مبارزه با “بی شمار و سیل” از “اجتناب ناپذیر” پرونده های حقوقی.

Councilmember Kshama Sawant گرفته گنزالز تا در آن جرات هر چند او فکر نمی کند که او می تواند نقض OPMA در انجام این کار است.

حمایت

هر روز در Herbn عناصر – صرفه جویی 15% زمانی که شما قبل از سفارش! @ HerbnElements.com

در یک کنفرانس مطبوعاتی در صبح روز جمعه Spike اعلام کرد قصد خود را به بحث در مورد مالیات آمازون قانون در یک نشست مجازی از خود پایداری و مستاجرها’ کمیته حقوق در روز شنبه, مارس 21.

از طریق تلفن Spike گفت: او نه پیشنهاد برای برگزاری یک رای گیری در مورد این لایحه در کمیته. او فقط می خواهد برای ادامه گفتگو و او از بقیه شورا برای پیوستن به او و دیگر کارگران و یک گروه از اقتصاددانان در آن بحث است.

هفته گذشته در گنزالز را توصیه و به Councilmember لیزا Herbold بزرگ رضایت Councilmember ترزا-little images کشیده مالیاتی آمازون پیشنهاد اسپانسر شده از طرف Sawant و Councilmember Tammy مورالس. این بسته پیشنهادی خواهد مالیاتی در بخش کسب و کار ثروتمند به پرداخت برای همه گیر امداد چک در این سال و پس از آن سرمایه گذاری در مسکن و سبز قرارداد جدید کار آموزش. شورا بودجه کمیته برنامه ریزی شده برای رای دادن در مالیات این هفته پس از دو نشست در ماه گذشته.

در یادداشتی به شورای گونزالس گفت که او متقاعد به کنار گذاشتن این لایحه پس از بررسی نظر از این شهر دفتر وکیل—که نشده است ساخته شده و از نظر دفتر دادستان کل در قانونی بودن برگزاری جلسات در این قانون در حالی که فرماندار جی Inslee را اعلام 20-28 باقی مانده است در اثر.

که اعلام شد به پایان رسید و در پایان ماه میله جلسات شورای (یا هر جلسه موضوع را به OPMA) مگر اینکه مردم می توانند در “حضور” از راه دور و ممنوع شورا از مصرف هر گونه “اقدامات” که نیست “لازم و روال امور” یا “مسائل لازم برای پاسخ به COVID-19 شیوع و فعلی بهداشت عمومی اورژانس.”

گنزالز استدلال کرد که “به نظر می رسد گسترده توافق” که مالیات آمازون طرح نیست “لازم و معمول” مسائل پس هنگامی که آخرین باری که این شورا به دنبال از طریق مالیات بر کسب و کار? *badoomch* او همچنین استدلال کرد که بسته نیست “لازم است برای پاسخ به COVID-19 شیوع” پس از مالیات خواهد عمر همه گیر و از آنجا که مقررات خاصی در این لایحه (مانند سرمایه گذاری در آموزش های شغلی و ایجاد مسکن تخته) “خرس کمی به هیچ رابطه ای به زمان اضطراری است.”

Spike و کار وکیل دیمیتری Iglitzin تحت فشار قرار دادند در این تجزیه و تحلیل.

Iglitzin استدلال می کند که فرماندار اورژانس قدرت نمی دهد او را به قدرت برای جلوگیری سازمان از بحث در مورد برخی از افراد در یک جلسه. آنها اجازه می دهد او را به منع بسیاری از چیزهایی مانند تجمعات عمومی به فروش چیزهای “از جمله دیگر فعالیت های او منطقی معتقد است باید ممنوع برای کمک به حفظ و نگهداری زندگی, سلامت, ملک و یا صلح عمومی.” اما شهرستانها که در قانون اساسی اقتدار می توانید مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود و برگزاری یک جلسه مجازی به بحث مالیات “چیزی است که فرماندار می تواند منطقی اعتقاد دارند باید ممنوع برای کمک به حفظ و نگهداری زندگی, سلامت, ، مگر اینکه شما بر این باورند که دولت بد است,” او گفت:.

“این است که یک حقوقی تماس نزدیک به فرمانداران اختیارات به شورای شهر چه می تواند و نمی تواند قانونگذاری در مورد” Iglitzin ادامه داد: “بنابراین ایده اساسی باید این باشد که شورای شهر نمی تواند در دیدار با تقریبا بدون نقض کفش جلسات عمومی عمل می کنند.” Iglitzin فکر می کند که یک استدلال عجیب و غریب را.

این OPMA آمده است که “همه افراد باید مجاز به حضور در هر جلسه از بدن حاکم از یک آژانس دولتی” و Iglitzin استدلال می کند که مجازی سالن انجام برسانند که مورد نیاز است. علاوه بر این, دیجیتال اتاق جلسه است که می تواند هزاران نفر را به مذاکرات “بسیار در دسترس تر از سالن شهرستان,” او گفت:.

نظر دادستانی کل در OPMA انطباق مکان های بسیاری از ارزش عمومی و داشتن توانایی برای حضور در جلسات “در فرد اگر آنها را انتخاب کنید” و یا دیگری تا حدودی bizarrely در “آژانس محل جلسه” با “بلندگو در دسترس است.” اما Iglitzin نگه می دارد که می توان به “در حال حاضر در فضای مجازی…است که به طور کامل مطابق با اساسنامه به عنوان نوشته شده است.”

“اگر فرماندار و دادستانی کل واقعا بر این باورند که OPMA به معنای واقعی کلمه (و pointlessly) مستلزم آن است که یک بلندگو در دسترس در محل های عمومی در رابطه با هر در غیر این صورت مجازی آژانس دیدار می تواند او را به حالت تعلیق خاص که نیاز OPMA به جای تعلیق آژانس جلسات خود” Iglitzin گفت.

در Salish فعلیواشنگتن ائتلاف برای دولت باز رئیس جمهور توبی نیکسون بیشتر یا کمتر پشتیبانی از این دیدگاه است. “این [OPMA] هنوز به طور کامل به اعمال تمام از راه دور برگزار شد و جلسات عمومی در طول COVID-19 همه گیر…حداقل تمام جلسات شورای باید ساخته شده در دسترس از طریق تلفن و بنابراین مردم می توانند با تماس و گوش دادن به دولت های محلی’ مذاکرات,” نیکسون مقاله گفت و اضافه کرد که تمام بحث های عمومی کسب و کار باید انجام شود در یک محل که در آن مردم می توانند آن را مشاهده کند اما نه لزوما به طور مستقیم شرکت.'”

و دوباره Iglitzin می افزاید: Inslee اورژانس قدرت نمی عطا کند به او قدرت به منع شهر از نقض OPMA چرا که انجام این کار خواهد “نه مربوط به زندگی ملک و یا صلح عمومی.”

Spike به نام دیگر اعضای شورای’ نگرانی در مورد نقض OPMA “بهانه.”

“من موافق نیستم با این تفسیر از Herbold و گنزالز و سیاسی و نه اعتقاد من این است که به هیچ وجه در واقع انگیزه خود را تفسیر. این است که همه فقط دود و آینه. آن را تلاش برای مقید کردن جنبش بدون گفتن آنها در حال انجام مناقصه از کسب و کار بزرگ” او گفت:.

“من فکر نمی کنم باور نکردنی طنز که گنزالز است که تصویر خودش را به عنوان یک مدافع از باز کردن در جلسات عمومی عمل می کنند باید از دست کسی که او و Herbold شد پرهیاهو در تخلف از قانون در سال 2018,” Spike ادامه داد: اشاره به طرح دعوی در دادگاه در این شهر مستقر شده در مورد شهردار جنی Durkan و غیر Spike اعضای شورای “مخفیانه تصمیم به لغو یک بحث سر مالیات بر کسب و کار بزرگ قبل از یک جلسه عمومی و رای” به عنوان سیاتل تایمز آن قرار داده است.

پشتیبانی غریبه

اگر دیگر اعضای شورا—به غیر از-little images که “بارها و بارها تأیید تعهد خود را به مترقی درآمد” Spike گفت:—واقعا تنها پناه نگرانی در مورد نقض OPMA پس چه چیزی آنها را از اعلام حمایت قوی خود را برای پیشنهاد و یا دیگری در آینده در ظرفیت شخصی در حمایت از مالیات آمازون رای گیری ابتکار عمل ،

Spike همچنین استدلال می کند که “لازم و معمول” یا “لازم است برای پاسخ به COVID-19” هستند “بسیار ذهنی” قوانین و مقررات با اشاره به آینده جامعه و توسعه اقتصادی جلسات کمیته در دانشگاه های منطقه بهبود کسب و کار منطقه به عنوان “روال” و “تنها لازم است از منظر کسب و کار.”

“من در شورای شهر برای بیش از شش سال و هیچ چیز واقعا شگفتی من اما این است که واقعا Orwellian,” Spike اضافه شده است. “ما در شرایط اضطراری و به همین دلیل ما نمی تواند انجام آنچه مورد نیاز است برای مقابله با اورژانس؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de