صرفه جویی و داکوتای شهرستان شریک در خودکشی-برنامه پیشگیری از

Category: توین سیتی

داکوتای شهرستان است که در آستانه تبدیل شدن به کانون پیشگیری از خودکشی.

این چیزی است که مقامات شهرستان و گروه غیر انتفاعی خودکشی آگاهی صدای آموزش و پرورش (ذخیره) می گویند که آنها در حال تجسم خواهد آمد از یک همکاری جدید تشکیل شده به ایجاد چه خواهد بود اولین و جامع مبتنی بر جامعه خودکشی-برنامه پیشگیری در ایالات متحده است.

این برنامه به راه انداخته شد که در هفته گذشته شامل county government, مدارس کسب و کار سازمان های جامعه کلیساها و ساکنان همکاری با یکدیگر در تلاش برای جلوگیری از خودکشی و در حال توسعه یک مدل است که می تواند تکرار در جای دیگر.

ابتکار عمل را در یک زمان می آید زمانی که سلامت روانی و خودکشی را دریافت کرده اند افزایش یافته محلی و ملی توجه در میان بیش از یک دهه از افزایش نرخ خودکشی.

“هدف من این است که باید همه در این شهرستان می دانیم که یکی مرگ با خودکشی بیش از حد بسیاری از مرگ و میر بر اثر خودکشی” دکتر دانیل Reidenberg مدیر اجرایی بلومینگتون مبتنی بر صرفه جویی در مصاحبه ای گفت:.

دکتر دن Reidenberg صرفه جویی در بحث جدید پیشگیری از خودکشی مشارکت پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در شهرستان داکوتای شمالی مرکز خدمات در غرب سنت پل. (حسن نیت ارائه میدهد از داکوتای کانتی)

Reidenberg مشهور ملی برای پیشگیری از خودکشی و کار سلامت روانی کمک امن $440,000 اعطای توسط مینه سوتا وزارت بهداشت. چهار سال پروژه را سازماندهی و هماهنگ خودکشی آگاهی و آموزش و پرورش کمک برای خانواده های افرادی که مرگ با خودکشی, آموزش برنامه های اجتماعی کمپین های بازاریابی و تحقیقات بررسی این پروژه است.

“شده است وجود دارد هرگز یک روش که در آن شما می توانید گرد هم آوردن تمام ذینفعان در یک جامعه” Reidenberg گفت. “این واقعا پیچیده به دلیل وجود دارد بسیاری از جنبه های و بسیاری از انواع مختلف از برنامه های. و ما باید به کشف کردن که مبتنی بر شواهد و بهترین شیوه های برنامه را به اجرا در محدود دلار و منابع محدود — مردم — که بزرگترین ضربه. که هرگز انجام شده است.”

دکتر لانی برمن پیشگیری از خودکشی متخصص از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی صحبت می کند در داکوتای شمالی مرکز خدمات در غرب سنت پل. (حسن نیت ارائه میدهد از داکوتای کانتی)

Reidenberg منجر خواهد شد و این پروژه با دکتر لانی برمن شناخته شده بین المللی است خودکشی-پیشگیری متخصص از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

این پروژه را اجرایی کمیته شامل کارکنان کلیدی از داکوتای کانتی بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی, جامعه, اصلاحات جانبازان خدمات کلانتر و شهرستان دفتر دادستان.

مقایسه ANOKA, DAKOTA شهرستان

Reidenberg گفت: او را برداشت داکوتای شهرستان به عنوان اجرای سایت تا حدودی به دلیل از کار خود را با سلامت روان و ارتباط با جامعه است. همچنین داکوتای شهرستان است به تنهایی است که در آن تمام وقت کارمند اختصاص داده شده به طور کامل به پیشگیری از خودکشی.

برای دیدن آنچه که در حال کار است و با برنامه این تیم انجام خواهد شد مورد مطالعه کنترل شده. Reidenberg به اطراف نگاه دولت برای دو شهرستان هستند که تقریبا به طور مساوی همسان — و آنها را در بر داشت در داکوتای و Anoka شهرستانهای استان است.

“جمعیت, جمعیت, همه نشانه های مختلف آنها به طور مساوی همسان,” او گفت:. “و با بسیاری از شاخص های سلامت ، داکوتای شهرستان است — در ذهن من — زیرساخت های بهتر و بهتر سیستم در بهداشت عمومی و شهرستان قادر به ادغام تمام چیزهایی که ما به آنها نیاز به انجام.”

تیم پروژه را پیگیری اطلاعات پایه از هر دو شهرستان بیش از چهار سال آینده.

“ما در حال رفتن به دم داکوتای شهرستان با همه چیز که ما می توانیم در اطراف پیشگیری از خودکشی و مقایسه کنید که به چه چیزی اتفاق می افتد در Anoka County, که در حال رفتن به دریافت هیچ چیز” او گفت:.

غم انگیز, او گفت:, Anoka و داکوتای شهرستان نیز تعداد قابل توجهی از خودکشی که در مقایسه با سایر استان ها در سراسر کشور. آمار نشان می دهد که در سال 2018 شهرستان داکوتای, تا به حال 54 خودکشی یا 12.6 هر 100 ، 000 نفر است. مینه سوتا تا به حال 745 خودکشی (13.2 در هر 100000 نفر) در حالی که در سراسر کشور وجود دارد 48,344 خودکشی (14.2 هر 100 ، 000).

نه فقط یک عدد

شلی آلن راه می رفت به روی سکو در هفته گذشته راه اندازی برنامه استقبال از یک قاب عکس از آرون که در زمان زندگی خود را در اوت. 8, 2018, در سن 49.

شلی آلن از اینور گروو هیتس دارای یک عکس از همسرش آرن آلن که در اثر خودکشی در اوت. 8, 2018, در سن 49. (حسن نیت ارائه میدهد از داکوتای کانتی)

“او فقط یک شماره و یا یک نام است که شما در مورد گوش,” او گفت:.

آرن خیلی بیشتر از 27 سال; پدر چهار فرزند موفق; مربی های بی شماری به بچه ها.

“همه کسانی که می دانستم که او نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم او آخرین فرد در جهان است که آنها می دانستند که می تواند تبدیل به یک قربانی از خودکشی گفت:” آلن یکی از اینور گروو هیتس. “او هرگز در یک میلیون سال می خواستم به ترک همه چیز او بود. او عاشق خانواده اش بیش از هر چیزی است.”

نیازی به گفتن او گفت: خانواده باقی مانده بود “فراتر از آن را ویران کرد و به طور کامل دل شکسته” — و با بسیاری از سوالات که برای همیشه خواهد رفت پاسخ داده نشده.

دردناک به عنوان آن را برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با غریبه ها در هفته گذشته آلن می خواست برای حمایت از Reidenberg. او گفت: او رسید به او از طریق یک دوست مشترک “زمانی که من در مطلق پایین ترین نقطه در زندگی من است. او فوق العاده کار می کنند.”

نحوه دریافت کمک

  • ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-TALK (8255) خواهد مسیر مردم را به نزدیکترین مرکز بحران.
  • اطلاعات همچنین آنلاین در دسترس است در save.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de