جو نیوتن

من 20, منی,همجنس باز جنس نر مناسب و فعال است. من masturbated مستعد—تخت در معده—برای سال. من در حال حاضر تغییر سنتی موقعیت (در پشت یا نشسته) و من با استفاده از دست به جای سنگ زنی در برابر یک تشک. من به راحتی می توانید, ارگاسم, وب کم. من تا به حال رابطه جنسی چهار بار در زندگی من بود و من نگران هستم چرا که من قادر به دست شخص دیگری از طریق دهان و یا در طول نفوذ. احساس کردم بیشتر احساس با دهان و یا با دست از من در طول مقاربت, اما من قادر به دریافت کردن. این است که بسیار نگران کننده است و من به طور فزاینده ای افسرده. من شکسته است ؟ من, زندگی خراب?

پسر وضعیتی وخیم بیش از Kaput تجهیزات

شما در حال شکسته را شکست و همکاری زندگی جنسی است که به سختی آغاز شده است را از بین برد. حتی اگر شما هرگز قادر به آمده توسط شخص دیگری دست, دهان, سر و دست شکسن یا باسن—و این بدترین سناریو در اینجا—شما هنوز هم می تواند یک پاداش و لذت بخش زندگی جنسی.

در کوتاه مدت شکست شما نیاز به صداقت خود را با شرکای جنسی در مورد راه دیک خود را در حال حاضر کار می کند. اجازه دهید آنها را می دانم که شما در حال رفتن به مخلوط کردن برخی از دستی خود تحریک با واژن/دهان و دندان/کون. به عبارت دیگر در برخی از نقطه شما در حال رفتن به جلو و از هر آنچه که شما در, شما در حال رفتن به آن را تا زمانی که شما در رسیدن به نقطه “اوج لذت جنسی غیر قابل اجتناب” (OI) با نام مستعار که تقسیم دوم بین شروع انقباضات اوج لذت جنسی و چیزهای خوب حمایت کردن و سپس شما در حال رفتن به آن را پشت در. از آنجا که اکثر زنان نیاز به ترکیب مستقیم تحریک کلیتوریس با نفوذ (یا در جایی از آن) به منظور دریافت کردن—قبل و بعد از, و یا به جای آن از مقاربت—صداقت خود را در مورد آنچه شما در واقع نیاز به دریافت سیگنال را به شما همکاران که می توان آنها را صادقانه با شما در مورد آنچه که آنها در واقع نیاز به خاموش.

پشتوانه راه جهنم تا: راه شما استفاده می شود برای جلق زدن—معرض—این است که به احتمال زیاد دلیل شما با داشتن مشکل هنتای, ass fisting, در حال حاضر. اما بسیاری از مردان که masturbated در مطلب “سنتی موقعیت—به عنوان مثال در پشت خود بر ایستاده, و غیره.—مشکل در انتقال به همکاری, از کون, سکس. داخل دهان و یا لب به لب را احساس نمی کند مثل دست خود را (و یا یک رنج تشک در مورد شما) و حتی دست شخص دیگری را احساس نمی کند همان است که خود شما. در حالی که هیجان همکاری جنسی کمک می کند تا اکثر بچه ها بیش از قوز کردن—برای بسیاری از مردان, طول می کشد زمان و آزمایش کمی برای خروس خود را به وفق دهند. اما مردانی که درگیر در “آتیپیک masturbatory رفتارهای” را به عنوان پسران و مستعد خود ارضایی/شترسواری تشک شمارش—اغلب سخت تر انتقال به همکاری ،

وجود دارد یک نام برای آنچه شما در حال تجربه: تاخیر در انزال. و در حالی که تاخیر در انزال می تواند خسته کننده مخالف مشکل—انزال زودرس—است خسته کننده تر و سخت تر به کار در اطراف. (من تعداد زیادی حروف بیشتر از بچه ها در ناامیدی چرا که آنها به سرعت بیش از حد و بیش از حد به راحتی از من از بچه ها مثل شما شکست را بیش از حد طولانی است.) و واقعا زمانی که شما به آن نگاه از زاویه های مختلف مشکل خود را—در حال قادر به آخرین برای همیشه لطفا برای—که واقعا در نوع یک ابرقدرت. چرا که بیایید می گویند شما از زن خوش شانس برای سنین و او دوباره و دوباره چون کسی—شما او یک سوم است که به تحریک clit او در همان زمان. هنگامی که او را راضی (و یا مدت کوتاهی قبل از او راضی) شکست شما می توانید بیرون بکشد جک خودتان را به OI پس از آن قرار داده و دیک خود را به عقب در داخل و ضربه ای است که بار و یا کاندوم و خود را منفجر بار با رضایت البته—در سراسر الاغ او و یا بزرگ یا معده و یا تویوتا کرولا یا هر چیز دیگری.

اما برای شریک زندگی خود را به احساس می کنم مثل این است که خود را ابرقدرت و او کاملا lucked که او ملاقات شما, شکست, شما می توانید او را ترک نمی در تاریکی در مورد راه دیک خود را با این نسخهها کار. اگر شما اجازه ندهید که خود را شریک می دانم که شما نیاز به سکته مغزی کمی خودتان را درست قبل از شما آمده است, او به احتمال زیاد به تفسیر خود را قدرت ماندن (ابر) را به عنوان نشانه ای شما نیست به او جذب.

در حال حاضر در اینجا این است که چگونه شما ممکن است قادر به حل این مشکل در دراز مدت شکست: هنگامی که شما در حال جلق زدن شما باید… خوب شما باید انجام آنچه شما انجام می دهند. سکس در حالی که نشسته و یا دراز کشیدن بر روی پشت خود را با استفاده از دست خود و کمی روغن اما آن را با یک مقدار فندک لمسی/گرفتن و شاید سرمایه گذاری در کیفیت (دفعات بازدید: سیلیکون) استمناء, آستین. آیا استفاده از چنگال مرگ—آیا فشار زندگی از دیک خود را—که همه چیز را بدتر کند. و در حالی که پشت برش در انجمن و استفاده از تخیل خود را به جای خوب است هدف واقعی است که به آموزش مجدد خود را به پاسخ به زیرکانه احساس. که به ارمغان می آورد ما را به سخت ترین قسمت: اگر شما نمی توانید آمده پس از خود ارضایی برای 10 یا 20 یا 30 دقیقه—با استفاده از لمس نور/گرفتن کمی روغن و شاید که آستین شما نمی توانید آمده است. بدون کوه در می رم و بالش تشک بعد از نیم ساعت و بدون استفاده از محکم گرفتن. شما قرار داده و دیک خود را دور و رفتن به رختخواب و یا محل کار یا مدرسه. به دلیل این است که در مورد تمرکز بر روی احساسات لذت بخش نیست باد بار خود را و شما می خواهید به اجازه دهید فشار در ساخت توپ های خود را بین جلسات.

چوب به این قوانین زمانی که شما خود را برای حداقل شش ماه. اگر خود قادر به انطباق با آن خواهد شد و سپس شما می توانید خود را بیشتر حساس, کیر, به همکاری با اعتماد به نفس بیشتر. اما اگر پس از شش ماه شما هنوز هم قادر به آمده با استفاده از یک فندک لمسی یا خود ارضایی, آستین, شما ممکن است باید قبول کند که این خود نیاز به دریافت خود را به نقطه OI در طول همکاری جنسی—راه دیک خود را با این نسخهها کار. فقط به عنوان برخی از زنان نیاز به استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان در جهت و این معنا نیست که آنها شکسته برخی از مردان پس از دادن و گرفتن مقدار زیادی از لذت لعنتی—نیاز به جلو و جک به نقطه OI و سپس شیرجه رفتن به عقب در گذشته چند پیروزی پمپ. این بدان معنا نیست که آنها شکسته این به آن معنا نیست خاموشی خود را شکسته و آن را قطعا به این معنا نیست زندگی جنسی خود هستند ، به عنوان جنسی ابرقدرت برود شکست آن بسیار مناسب و معقول یکی است.

در نهایت: من فقط بازخوانی یک مقاله در سانحه masturbatory سندرم (TMS) که در منتشر شد , مجله جنسیت و تاهل درمانی در سال 1998—که من فکر می کنم قبل از شما بودند به دنیا آمد (ریاضی سخت است)—و آن را شناسایی مستعد ساله به عنوان علت اصلی تاخیر در انزال. برای جلوگیری از TMS تاخیر در انزال و سایر اشکال اختلال در نعوظ که مستعد ابتلا به خودارضایی می تواند منجر به نویسندگان توصیه می شود “masturbatory آموزش در کلاس درس و یا اطفال محیط بالینی است.” اگر خود را از مشاوره گرفته شده بود—اگر پسر بودند و توصیه به عنوان یکی از جنبه های جامع-فیلم آموزش برنامه, برای جلوگیری از بالش تشک و یا قرار دادن آلت تناسلی خود را بین تشک و جعبه چشمه—به مراتب کمتر از مردان جوان می توانست مشکل شما با داشتن در حال حاضر.


من شده است با دیدن یک پسر برای دو سال. این یک FWB وضعیت از شروع چرا که او در حال حاضر به یک دختر. من او را میپرستم ما به سرعت شکست قوانین (L-کلمه گفتاری در هر دو طرف) اما ب قسمت است کاهش یافته و به هیچ چیز. ما تا به حال نشده PIV جنسی پس از سپتامبر و او فقط اضافه شده یک دوم FWB به مخلوط. او سوگند او را جلب کرد به من و می گوید: ما نمی داشتن رابطه جنسی با غیر از من باد او را از زمان به زمان—از آنجا که او مسن تر است. اما من می دانم که برای یک واقعیت دیگر دو زن در حال گرفتن برخی از. او می گوید: او را به خود جلب من—پس چرا نمی او می خواهید ؟ چگونه می توانم او من را ببینید من چقدر به او نیاز دارند و بدون صدور اولتیماتومهایی?

می ترسم اما هیجان زده

خود را FWB ممکن است از طریق با کمی PIV اگر شما صادر شده است که اتمام حجت, SBH اما مطمئن نیست صدای او به شما دمار از روزگارمان درآورد کوتاه از یکی. شما ممکن است قادر به دریافت این مرد کاملا به معنای واقعی کلمه شما پرتاب استخوان, اما من فکر می کنم وقت خود را صرف بهتر پیدا کردن یک جدید FWB.


در Lovecastحقیقت در مورد زنان libidos: savagelovecast.com.

mail@savagelove.net

دنبال دن در توییتر fakedansavage

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im