عشق وحشی: قدرت بازیکنان

جو نیوتن

در اینجا یک غیر COVID سوال برای شما: من یک همجنس باز, سفید, زن در یک monogamish ازدواج. من رای چپ من تنفر و نفرت و ظلم و ستم و من از شرکت در فعالیت های که من می توانم. من هم با قدرت دیفرانسیل: چهره های قدرت, لباس, گی. بسیار برای من ترسناک این چیزی که برای قدرت تفاوت به علاوه بیش از حد بسیاری از WW2 فیلم به عنوان یک بچه همواره بدان معنی است که برای مغز من (یا برای من) نازی ها هستند ، من مناسب است ؟

دیگر شاید مربوطه بیت از اطلاعات: من علاقه مند به دین و روحانیت با شرکای واقعی من نسبتا مطمئن اين گرايش است انعکاسی از هر عمیق تر مسائل و من هر دو از نظر جنسی و عاطفی خوبی طبقه بندی شده اند. کامل نیست اما خوب کار سفارش و تمام. و من آن را دریافت: مردم مانند آنچه آنها می خواهم همین حالا خودتان قضاوت خود را فتیش, فقط خاموش و بدون یک احمق به هر کسی. مشکل این است که من روش معمول از گرفتن بر/غرقه شدن توهمات من است به عنوان خوانده شده, وابسته به عشق شهوانی داستانی در اینترنت. من دوست دارم ورودی خود را در مورد اینکه آیا به دنبال نازی انجمن مشکل ساز است برای برخی از دلایل همان است که انجمن به تصویر می کشد رابطه جنسی با کودکان و نوجوانان مشکل ساز است. من عادی و trivializing فاشیسم?

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

ناجور در مورد جستجو تاریخ

به دنبال child porn—جستجوی آن را آنلاین و دانلود آن جمع آوری تصاویر از کودکان در حال تجاوز و آزار جنسی—مشکل ساز است (و غیر قانونی) به دلیل آن را ایجاد تقاضا برای بیشتر پورنو کودکان که در نتیجه در بیشتر کودکان در حال تجاوز و آزار جنسی. علت و معلول آشکار است FASH قربانیان واقعی هستند و آسیبی انجام می شود نا معلوم است.

اما در حالی که آن را ممکن است ناراحتی به کسی می دانم که یک بانوی متاهل چه کسی اهدا به همه حق باعث می شود که با عصبانیت به کثیف داستان در مورد بچه ها داغ در لباس نازی انجام هر یک از دیگر FASH هیچ کس تا به حال به می دانم که. بنابراین شما هیچ آسیبی نه حتی قرار است آسیب ناراحت کننده کسی—هنگامی که شما بخش خصوصی لذت بردن از سکس تا داستان شما لذت بردن از. و در حالی که وجود دارد بدون شک برخی از واقعی نازی ها که لذت بردن از خواندن کثیف داستان در مورد دیگر نازی ها بسیاری از افراد روشن کثیف داستان در مورد نازی ها روشن هستند با وجود خود و سیاست خود را. رونده توهمات جنسی نیست فقط بیدار کردن ما به خاطر آنها نقض هنجارهای اجتماعی و انتظارات (در امن و به شیوه ای کنترل شده), FASH اما از آنجا که آنها اجازه می دهد تا ما را نقض احساس ما از خودمان بیش از حد (ایضا). فقط به عنوان یک فمینیست می توانید تجاوز توهمات در واقع بدون که مایل به raped خودش یا هر کس دیگری مورد تجاوز قرار گرفتن یک فرد می تواند توهمات جنسی در مورد داغ در لباس نازی ها انجام هر یک از دیگر بدون که مایل نازی ها به قدرت برسند.

باید بگویم آن را آسان تر به ضد نازی نازی fetishists مانند شما یک پاس به اظهارات و می گویند “شما” اما لطفا آن را نگه دارید به خودتان—قبل از نژادپرستانه عوامفریبی سیاسی, سفید supremacists و ضد سامی شروع به راهپیمایی در اطراف تکان دادن تهمت پرچم. اما هیچ یک از آنها میدارد تاب برداشتن و گفت: “که نباید به نوبه خود شما در” هرگز یک مشکل یا متجاوزانه xxx کمتر برانگیختن. و هنگامی که شما در نظر بگیرید که تعداد غیر وابسته به عشق شهوانی, رمان و فیلم و تلویزیون را نشان می دهد فرهنگ cranks از سال پس از سال—و چگونه بسیاری از در واقع بی اهمیت فاشیسم (من با شما صحبت شکارچیان)—آن را به نظر می رسد دیوانه برای رسم یک خط و می گویند “خوب این داستان در مورد نازی ها نیست و درست به دلیل آن است که بیش از وجود دارد masturbated در حالی که خواندن آن در خصوصی.”


من یک آپارتمان نشین در متراکم شهری منطقه است. تاریخ و زمان آخرین شب من شنید من همسایه—هیچ معامله بزرگ ، من خودم یک رابطه مثبت فرد باید همیشه برگزار شد و حمایت این باور است که اگر شما می توانید نیست که با صدای بلند, رابطه جنسی در خانه خود را که در آن شما می توانید آن را? اما فیلم من شنید, شب گذشته بود نسبتا گره خورده. کسی که من به عنوان خوانده شده به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع مرد مسلط کسی که من به عنوان خوانده شده به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع ، آنها در آپارتمان مناسب در سراسر از معدن—حدود 20 فوت دور و پنجره اتاق خواب من چهره ایشان است. وجود دارد بسیاری از موهن در بحث ضربه زدن به فحاشی و دادن سفارشات و برخی گریه. من می توانم بگویم آن رضایت طرفین بود—او به وضوح با داشتن یک زمان خوب—و من eavesdropped به اندازه کافی بلند به شاهد پس از coital بازگشت به تعادل است. همه چیز به نظر می رسید ، اما از لحاظ جسمی من این تجربه به عنوان شنید خشونت است. من لرزید و به سختی به خواب پس از آن. من خوشحالم که من در اطراف گیر تا پایان. آن را به من کمک کرد تا احساس بهتر است. من حدس می زنم آنچه من میگویم این است که من نیاز به برخی از مراقبت. من هنوز هم فکر کردن در مورد آن را در این صبح و من نگران هستم که باعث شده من, همسایه جنسیت, انجمن در حال رفتن به تبدیل شدن به یک به طور منظم بخشی از زندگی من است. من بدانم در مورد اخلاق وضعیت: آیا گره خورده مردمی که تعهد به صدا خفه کن به طور بالقوه تحریک برای تلفن های موبایل ؟ یا هر شنید جنسی به طور بالقوه باعث به کسی هستم و به همین دلیل من استفاده از یک استاندارد دوگانه در اینجا ؟ شما چه فکر می کنید ؟

وانیل همسایه

شما رفت و از overhearing, گره خورده جنسیت به استراق سمع در آن شما رفت و به طور تصادفی از شنیدن همسایگان خود لعنتی را بدقت گوش دادن خود را به عنوان همسایه ای. و شما نیاز به انجام این کار است. شما شنیده ام چیزی که صدا های خشونت آمیز اما شنیدن بیشتر منجر شما به حدس می زنم آن را با رضایت طرفین و گوش دادن به تمام راه را به پایان تمام راه را از طریق مواظبت در مرحلهء نقاهت—تایید حدس شما درست بود. بنابراین برای شما صلح خود را از ذهن TVN, شما نیاز به نگه دارید گوش دادن. اما شما لازم نیست برای گوش دادن دفعه بعد. اگر آن را باعث شما را به شنیدن همسایگان خود را گاییدن, گوش دادن نیست. نزدیک پنجره و خم کردن برخی از موسیقی و یا رفتن برای پیاده روی و گوش دادن به پادکست.

که گفت: TVN شما افزایش جالب اخلاقی سوال: آیا kinksters—به خصوص نوع kinksters که لذت بردن از سوء استفاده کلامی و تاثیر بازی—موظف به نگه داشتن آن را ؟ در حالی که من فکر می کنم مردم باید با ملاحظه همسایگان خود مردم هستند مجاز به داشتن رابطه جنسی در خانه های خود TVN و آن را مانند وانیل است که همیشه آرام است. اما اگر رابطه جنسی یک زن و شوهر لذت می برد می تواند به راحتی اشتباه به عنوان سوء استفاده و یا خشونت توسط کسی که به طور تصادفی آن موقعی است که زن و شوهر ممکن است می خواهم پنجره را ببندید و به نوبه خود برخی از موسیقی خود را—نه تنها برای جلوگیری از هشدار دهنده همسایگان اما به فراغت خود را بدون هیچ زحمتی از توضیح خود سبب گره خوردن به یک پلیس.

برای ثبت: من می خواهم بگویم کسی که یک تک دم شلاق برای پیدا کردن یک رنگی به سیاه چال انداختن برای لذت بردن از آن در (چرا که می گه با صدای بلند) اما من نمی خواهم بگویم کسی که فریاد سر او در طول PIV مقاربت برای پیدا کردن یک رنگی جعبه (حتی اگر او می گه که فقط به عنوان با صدای بلند). به جای من اصرار خود در 8 ساعت هنگامی که اکثر مردم بیدار هستند به جای 2 هستم که اکثر مردم در خواب هستند. (این می تواند آزار دهنده گوش دادن به کسی screamfuck اما آن را حتی بیشتر آزار دهنده که خواب شما را خراب توسط یک screamfucker.) این دو استاندارد است ؟ شاید. اما این یکی من مایل به تایید.


1. امن است به قلاب تا دوباره ؟ 2. آن را امن به قلاب تا دوباره به زودی ؟ 3. شما به ما بگویید که آن را بی خطر به قلاب تا دوباره درست است ؟

 

واقعا بی تاب است. نیاز دیک. واقعا….

1. از آن نمی باشد.

2. در برخی از نقطه.

3. من خواهد شد.


سلام به همه: من و نانسی و تکنولوژی زرنگ و دانا/جوانان در خطر انجام خواهد شد ویژه ای عشق وحشی Livestream در دوشنبه, ژوئن 4th, در 7pm PST. شما می توانید با ارسال سوالات خود را به [email protected] یا از آنها بخواهید زندگی می کنند در طول این رویداد. من پاسخ به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم در یک سرگرم کننده پر از زوم نشست! بلیط ها $10 و تمام درآمد حاصل از عشق وحشی Livestream اهدا خواهد شد به شمال غربی برداشت غیر انتفاعی است که با توزیع مواد غذایی به بیش از 370 مواد غذایی بانک در واشنگتن است. رفتن به savagelovecast.com برای دریافت بلیط!


[email protected]

دنبال دن در توییتر fakedansavage

چگونه می توان به درستی دور از ناخواسته فیلم عروسک ؟ همچنین دن چت دیانا, Adams, یک وکیل است که متخصص در پلی مسائل. گوش دادن در در www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de