جو نیوتن

من شروع به خواندن ستون خود را زمانی که من 20 سال بچه های قدیمی. در حال حاضر من یک بانوی متاهل با 20 سال (بیشتر یا کمتر) سعادتمند ازدواج تک همسری پشت سر من. قدیمی ترین دختر من که 23 فقط بیرون آمد و به من به عنوان یک کارگر جنسی. او شده است ساخت باریک زندگی به عنوان یک دختر. او به تازگی فارغ التحصیل شده با درجه قابل عرضه در بازار اما او نشده است و جستجو برای یک کار در زمینه, به دلیل, به عنوان او آن را قرار می دهد “آن را سخت به می خواهید به درخواست برای حداقل دستمزد کار می کنم و همان کار از خانه است.”

من پیدا کردن این بسیار سخت به روند در تعداد سطوح. و من امیدوارم که شما را باور خواهد کرد آن را بسیار سخت برای من برای دیدن او دادن چه استفاده می شود برای رویاهای خود. اما این قسمت من فکر می کنم شما می توانید به من کمک کند. من استفاده می شود به یک کارگر جنسی. به مدت سه سال در اوایل ’90s من یک رقصنده در خروس در خیابان اول در سیاتل. قبل از این بود که اینترنت واقعا وجود داشته است اما من فکر می کنم این کار در واقع نسبتا مشابه به طب کار: برهنگی و خود ارضایی برای لذت بردن از دیگران با واقعی هیچ تماس فیزیکی. که من پیدا کردم کار جنسی به خورنده به اهداف شخصی. به عنوان یک علاقمند به جنس مخالف, زن, من امیدوار به سقوط در عشق با یک مرد و یک خانواده و برای من دیگر من این نوع کار بیشتر غیر ممکن است این اهداف به نظر می رسید. من تو را دیدم مردان در بدترین 40 ساعت در هفته است. گذشت زمان من احساس خودم برداشت بیشتر و بیشتر از این امکان هر نوع محبت رابطه با یک مرد. ترک برای من یک عمل خود حفظ.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

من بهترین من برای واکنش غیر judgmentally وقتی که دختر من و جلب اعتماد در من است اما صادقانه من واقعا ناراضی در مورد آن. من نگران این اثر کار جنسی باید در همسر آینده خود را—هر دو صمیمی و روابط و اهداف حرفه ای—و در حالی که مردم در حال کار برای کاهش انگ متصل به کار جنسی که انگ هنوز هم وجود دارد. من نگران است که او را تبدیل فرو رفته در فقر و سختی گرفتن و من نگران است که او نمی خواهد بود قادر به پیدا کردن روابط عاشقانه با مردان که ارزش خود را به ارزش. من چه کاری انجام می دن ؟ آیا من عقب ایستاده و عشق او ؟ من سعی کنید به او نفع من تجربه حتی اگر به نظر می رسد که شرم-y ؟ این است که حتی هر یک از کسب و کار من داده شده که او بزرگتر از من بود که من به هنگام تولد به او ؟

طب مکمل و جایگزین دختر بچه

دختر خود را در این کسب و کار خود و زمانی که او آن را با شما TCGM. بنابراین توصیه من خواهد بود به تکیه در (نه پشت), عشق دختر خود را و به اشتراک گذاری تجربیات خود را با او. اما هدف نباید برای به دست آوردن دختر خود را برای جلوگیری از انجام کار جنسی—که “سود” شما پس از اما نه برای باز کردن خطوط ارتباطی و نگه داشتن آنها را باز کنید.

زوم کردن برای یک ثانیه…

نوع جنس کار شما را چند دهه پیش در خروس های مختلف در جهات مهم است. (من بازدید, بور, چند بار در اوایل ’90s TCGM که باعث می شود شما یکی از معدود نویسندگان نامه است که من ممکن است دیده برهنه که نمی محصور عکس….)

زنانی که رقصید در شهوت انگیز بانوی بودند پشت پلکسی گلاس دیوار مردان پمپ چهارم به اسلات برای بلند کردن پارتیشن است که به آنها اجازه دیدن زنان وجود دارد خصوصی غرفه به صورت انفرادی نشان می دهد. اما در حالی که شما را دیدم مردان “در بدترین” (مردان می توانند و باید انجام شود بدتر),
دختر خود را ندارد به نگاه در مردان او را برای انجام. مشتریان—طرفداران او اگر او دارای یک زیر—نیست در دوربین خود را. آنها ممکن است ارسال پیام های خود را و او ممکن است ارتباط برقرار کردن با آنها را از طریق DM اما او مجبور نیست آنها را به تماشا کردن. و بر خلاف یک مجری در یک جوانه زدن نشان می دهد دختر خود را می توانید بلوک از بچه ها که او را به سرخی یا که در هر راه بازور و یا بی احترامی. اما در حالی که او مجبور نیست برای دیدن مردان leering در او و یا تماشای آمده چکه کردن پلکسی گلاس دیوار او که نگران است که کسی که در خارج وجود دارد ممکن است ضبط جلسات خود را و ارسال آنها را آنلاین. و بر خلاف خروس (R. I. P.) اینترنت برای همیشه لطفا برای.

اما ننگ اطراف کار جنسی در حال کاهش است—الیزابت وارن به تازگی گفت که او “به decriminalizing” کار جنسی (یک گام کوچک در جهت سمت راست) و با مردم در تمام سنین با عصبانیت پیامک جنسی یکدیگر ما به سرعت در حال رسیدن به مرحله ای که هر کس برهنه در خارج وجود دارد در جایی. خیلی زود آن را نمی خواهد در هر کسی علاقه به تنبیه کردن و یا آزار و اذیت افرادی که عکس و یا فیلم از برو بزرگ و یا ویروسی چون شما می تواند بعدی.

چیز دیگری به یاد داشته باشید: شما نگران باشید که انجام این نوع از کار جنسی—تقریبا همان نوع شما—ممکن است آن را غیر ممکن است برای دختر خود را به سقوط در عشق, ایجاد, یک, خانواده, دنبال اهداف حرفه ای و یا حتی یک زندگی مناسب و معقول. اما شما در عشق سقوط کرد ایجاد یک خانواده و احتمالا ایجاد یک زندگی خوب خودتان. و در حالی که آن را ممکن است که انجام این نوع از کار به تعویق افتاد دستیابی به این اهداف TCGM شما نیست از خط خارج و یا نابود کردن آن و دختر خود را نمی باید بود یا نه. (و کمتر به احتمال زیاد با مادرش در گوشه ای.) همچنین دختر خود را ممکن است بخواهید همان چیزهایی که شما انجام داد. نه هر کس می خواهد یک متعهد شریک زندگی بلند مدت و نه هر کس می خواهد بچه ها. و در حالی که شما در حال طبعا مضطرب که او هیچ کاری انجام نمی با مدرک لیسانس در حال حاضر آن را ممکن است دختر خود را به ایده های در مورد آنچه که او می خواهد به انجام با زندگی او تغییر کرده پس او را برداشت عمده. کار به عنوان یک دختر ممکن است به او زمان و فضا او نیاز به کشف کردن یک خواب جدید برای خودش. و به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به برخی از… وجود دارد زنان و مردان وجود دارد که کار رویایی است کار می کنند.

دختر خود را باز زمانی که او این را با شما وجود دارد و باید یک دلیل او آن را با شما. جهنم این امکان وجود دارد که او ممکن است بخواهید به صحبت کردن از آن را انجام می دهند. پس دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود و چشم انداز ، آن را بشود به او بگویید که شما انجام این نوع از کار را در بر داشت و آن را dehumanizing و خورنده. که حقیقت از تجربه خود را. اما پس از شما به اشتراک گذاشتن دیدگاه شما TCGM گوش دادن به او با یک ذهن باز. و به همه پدر و مادر از فرزندان می دانید و یا به زودی یاد TCGM بچه خود را می شود به انتخاب خود و کاملا احتمالا اشتباهات خود را دارند. و گاهی اوقات آنچه به نظر می رسد مانند یک اشتباه به یک پدر و مادر نگران و معلوم می شود حق انتخاب برای فرزند.


من یک مرد به جنس مخالف. همسر من بوده و دوستیابی مردان دیگر برای سال گذشته است. زمانی که او شروع به آشنایی او اولین پسر او به من گفت که او آماده نیست برای من تا به امروز افراد دیگر اما می روند از طریق آن و پس از آن ما می تواند باز کردن این رابطه برای من بیش از حد. پس از حدود شش ماه او اولین ارتباط به پایان رسید و ما هر دو شروع به دنبال شرکای دیگر. او در بر داشت یک مرد تقریبا حق دور و آن را در زمان چند ماه قبل از من شروع به دوستیابی. من تا به حال یک زن و شوهر خرما با این زن و سپس او را بوسید و در پایان ما تاریخ دوم. وقتی به من گفت همسر من, چه اتفاقی افتاده است, او حسادت کردم و عصبانی است. یک روز بعد همسرم به سرقت برده تلفن و ارسال پیام به زن من, دوستیابی, پایان رابطه ما و پس از آن او مسدود زن از حساب های رسانه های اجتماعی و حذف او از شماره تلفن من. او را شکست تا با دوست پسر خود است و اصرار دارد که رابطه ما بسته است در حال حاضر. من همسرم را دوست دارم اما من احساس نقض در بسیاری از راه های مختلف و من مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

ازدواج یک دیکتاتور

همسر شما باید تو عروسی یک زن—یک مرد که می خواهد به باقی می ماند وفادار به یک زن که fucks در اطراف او و تاریخ دیگر مردان—و شما باید تو عروسی یک زن که نیست کنترل و دستکاری unhinged منافق. خوشبختانه برای شما, هر دو, دیوانه, طلاق که اجازه می دهد هر یک از شما برای پیدا کردن یک شریک جدید—cuck برای او یک فرد عاقل برای شما—است که هنوز هم یک گزینه است.


در Lovecast—صحبت کردن به پسر در مورد رابطه جنسی با پگی Orenstein: savagelovecast.com.

mail@savagelove.net

دنبال دن در توییتر FakeDanSavage.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im