جو نیوتن

من شده است با همان حالت مرد ده سال. ما تا به حال ما یو پی اس و فراز زندگی ما همان گونه دیگر اما این روزها زندگی بهتر پس از آن تا به حال شده است برای ما. به جز در اتاق خواب. چند سال پیش او شروع به داشتن توهمات در مورد مکیدن دیک. به طور خاص او می خواست به خورد کوچک یک دلیل بسیار بزرگ است و او می خواست به “خدمات” یک پسر که کمتر آویزان از او است. که خوب است به جز آن را در حال حاضر تنها چیزی است که می شود او را. ما به ندرت رابطه جنسی پس از در حال حاضر به دلیل وسواس خود را با مکیدن کردن مرد با کیر بسیار کوچک باعث می شود من احساس غیرجذاب و به صداقت من به اشتراک نمی فانتزی. من حتی به او اجازه دهید یک شخص در مقابل من پس از من و لذت بردن از آن نمی در همه. او به من می گوید او هنوز هم به من جذاب می یابد اما زمانی که ما در حال داشتن رابطه جنسی این بحث همیشه می رود به او چگونه می خواهد به “گرم و شور بارهای” پایین گلو خود را. من به او گفتم که من به آن اما با او صحبت کردن در مورد آن بسیار او نمی تواند کمک به خود است. من فکر کردم با اجازه دادن به او برای زنده کردن فانتزی خود را کمک خواهد کرد که او را “بیش از آن را دریافت” پس به صحبت می کنند اما این اتفاق نمی افتد. بنابراین در حال حاضر ما فقط رابطه نداشتند به جز یک بار در هر چند ماه. من مطمئن هستم که چگونه به او را ببینید که آن را نه فقط چیزی که من و به تمرکز بر روی فقط دو نفر از ما.

عاشق Obsesses مورد, کیر, مکیدن

اگر شما می توانید در شوهر خود را و فکر می کنم “همه چیز بهتر از همیشه!”, با وجود این ملال انگیز دولت از زندگی جنسی خود را, بارهای, من نفرت را به فکر می کنم آنچه در زندگی با او استفاده می شود.

وجود ندارد, رفع آسان در اینجا. اگر شما در حال حاضر گفت: شوهر خود را “گرم و شور بار” صحبت کردن با یک خاموش و روشن ساخته است و آن به این دلیل است که زندگی جنسی شما را بسیار فرو ریخت و با این وجود او همچنان ادامه دارد با “گرم و شور بار” بحث پس شوهر شما به شما می گوید که او ترجیح می دهند که از رابطه جنسی بدون صحبت کردن در مورد گرم و شور ،

در حال حاضر من فرض کنید که شما در واقع به او گفت که چگونه شما احساس می کنید بار در روشن و بدون ابهام و ضوابط که می گفت: آنچه شما نیاز به می گویند یقین. و با “یقین” بارهای منظور من “بارها و بارها و در بالای ریه های خود را.” اگر نه — اگر شما در حال انجام چیزی که زنان اجتماعی به انجام, به عنوان مثال, اگر شما کم اهمیت جلوه دادن شدت نارضایتی خود را در تلاش غلط یدکی احساسات همسر خود را—و سپس شما نیاز به تاکید. گاهی اوقات آن را به اندازه کافی برای گفتن زیاد گاهی اوقات شما باید به فریاد زدن.

شما بدیهی است که GGG—شما خوب هستید دادن و بازی—اما شوهر شما از شما گرفته شده برای اعطا شده است و تقریبا باور نکردنی بی ملاحظه. چرا که حتی اگر او نیاز به فکر می کنم در مورد مکیدن دیک برای به دست آوردن بارهای او نیاز ندارد به فعل است که فانتزی و هر زمان که شما تماشا. حتی اگر شما بودند به آن که شما آن را دریافت کنید خسته کننده است. و آن را فقط خودخواه از او را به نادیده گرفتن چگونه شما احساس بارهای آن کوته بینانه است. زیرا زنانی که در حال حاضر اجازه شوهران خود بحث در مورد تمایل به مکیدن دیک بسیار کمتر از مکیدن دیک—دقیقا نمی آسان به آمده است.

من حدس می زنم آنچه من در تلاش برای گفتن زیاد است که شوهر شما واقعا آن را منفجر. اگر او تا به حال اجازه این وسواس را به طور کامل تسلط بر زندگی جنسی خود را—اگر او ساخته شده برخی از تلاش برای کنترل خود را—شما ممکن است شده ام مایل به او اجازه عمل در فانتزی خود را بیش از یک بار. اما همانطور که همه چیز ایستاده در حال حاضر آن را سخت برای دیدن چگونه شما دوباره از این بارهای چرا که حتی اگر می توانید مدیریت به STFU در مورد گرم و شور بارهای طولانی به اندازه کافی به شما, شما در حال رفتن به می دانم که او را به فکر کردن در مورد گرم و شور ، بنابراین محتمل ترین راه حل در اینجا—فرض کنید که شما می خواهید به ماندن بگیرید به این مرد—خواهد بود برای او را به رفتن خورد little dicks (هنگامی که شرایط اجازه می دهد) در حالی که شما می توانید برخی از مناسب و معقول جنسی در جای دیگر (ایضا).

در نهایت بسیاری از وانیل مردم فکر می کنم—به اشتباه—که اقدام به خوردگی را به نحوی آن را یک پیچ خورده, سیستم شخص. که نه راه ممکن کار می کنند. تاب برداشتن hard-wired و مردم می خواهم به خود را در عمل سبب گره خوردن دوباره و دوباره به صورت دقیق همین دلیل وانیل مردم می خواهم به انجام وانیل همه چیز دوباره و دوباره: از آنجا که آن را تبدیل و آنها را در.


من چه بیشتر مردم را در نظر شگفت انگیز زندگی است. من دو سالم, کودکان و نوجوانان مالی و امنیت شغلی پایدار و شوهر که دقیق شریک من همیشه می تواند می خواهید. من واقعا نمی تواند برای بیش بپرسید. من فقط یک موضوع: شوهرم می خواهد صمیمی بیشتر از من انجام دهد. ما هر دو نزدیک 40 و میل جنسی است و نه آهسته. من از سوی دیگر با توجه به ترکیبی بودن مشغول کار و ما هر دو مراقبت از کودکان و نوجوانان (به خصوص در طول مستند) پیدا کردن خودم با کاهش درایو جنسی. به خاطر تمام من (و ما) تعهدات من خودم متناوب بین حالت خستگی اضطراب و یا حواس پرتی هیچ یک از آن من “در خلق و خوی است.” ما صحبت کردیم در مورد وضعیت او کاملا محترمانه هنگامی که ما انجام این کار, اما او آن را روشن ساخته است او بسیار نا امید. من فکر می کنم یک بار در هفته بیش از اندازه کافی است و او می تواند چند بار در روز. آن را به نقطه که در آن او احساس می کند او التماس فقط به تناسب برخی از “ما” هم به ما زندگی می کند که او می گوید باعث می شود او احساس نامطلوب و تحقیر. وجود ندارد هر چیزی اشتباه است با او که برگ من نیست که مایل به شرکت در صمیمیت فیزیکی ما فقط به نظر می رسد متفاوت صمیمیت فیزیکی برنامه و آن را با قرار دادن یک فشار جدی بر روابط ما. چگونه می تواند به ما برای پیدا کردن راحت وسط زمین و یا در مطلق حداقل به من کمک کنید به او توضیح دهید که چرا من نه به عنوان شاخی به عنوان او است ؟

به طور کامل از دست رفته در تاکوما

شما نمی نیاز به مهارت استادانه درست شده توضیح, مهبل, به عنوان آنچه که در اینجا بسیار ساده است: شما دارای یک میل جنسی و شما باید یک کم.

آنچه شما نیاز دارید این است که یک اقامت معقول است. باز کردن ازدواج خود را به وضوح گزینه نیست در حال حاضر, مهبل, و آن را نمی ممکن است یک گزینه شما را در نظر گرفته ایم و حتی اگر آن را ممکن است برای شوهر خود را به پیدا کردن یک خروجی (یا ورودی) در جای دیگر. اما چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

شوهر شما بدون شک کردن بسیاری برای از بین بردن فشار. اگر چیزی وجود دارد که او لذت می برد که شما را پیدا جسمی مالیات و اگر او وعده به فشار شما برای ارتقاء به مقاربت در لحظه, پس از آن شما می توانید بهبود خود را masturbatory معمول است. آیا او آن را دوست دارم هنگامی که شما نشستن بر روی صورت خود? و سپس نشستن بر روی صورت خود را—شما حتی می توانید نگه داشتن لباس های خود را در حالی که او یکی از. او عشق خود را ، به او اجازه دهید نگاهی به آنها را در حالی که او می تپد ، او کمی پیچ خورده? آن را که به piss on کسی در وان و آن را نمی خواهد معنی اضافه کردن چیزی به خود را در حال حاضر بسته بندی شده برنامه, مهبل, به عنوان شما را مجبور به پیدا کردن زمان برای شاش به هر حال.

این امر می تواند غیر منطقی از شوهر خود انتظار جنسیت, انجمن سه بار در روز است—که می تواند یک انتظار غیر منطقی حتی اگر شما بدون فرزند و به طور مستقل ثروتمند—اما شوهر شما نیست و از شما درخواست او را سه بار در روز. او می خواهد کمی بیشتر فعالیت جنسی, برخی, وابسته به عشق شهوانی, تاکید بیشتر زن و شوهر زمان. به او کمک کند در حالی که او استمناء کنه تمام کسانی که در جعبه. که گفت: این تنها کار خواهد کرد اگر شوهر خود را رسما پاکستان هرگز برای شروع مقاربت در طول یک کمک ها. اگر شما گرفتن یک شیار و شروع به احساس هیجان زده و می خوام ارتقا به مقاربت شما باید. اما او نیاز به اجازه شما منجر شود چرا که اگر او شروع به فشار شما برای رابطه جنسی زمانی که شما فقط به کمک و سپس شما در حال رفتن به تمایلی به او کمک کند.

اگر او می تواند به دنبال آن است که یک حکومت مهبل, شما احساس می کنید بیشتر متصل شده و شما احتمالا باد داشتن بیشتر PIV/PIB/PIM—فیلم شاید دو بار در هفته به جای یک بار در هفته—اما از آن خواهد شد رابطه جنسی هر دوی شما می خواهید.


mail@savagelove.net

دنبال دن در توییتر fakedansavage

دن چت با نویسنده JoEllen Notte در مورد درونگرا در طول همه گیر و چگونه آن را ممکن است به هر دو هیجان زده و افسرده. همچنین شنیدن داستان بی باک کوه نوردان و آنچه آنها انجام می دهند را در خود مهار. گوش دادن در در www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de