Sarah McLachlan بازده برای صمیمی تر نشان می دهد در وین

Sarah McLachlan

حسن نیت ارائه میدهد

Sarah McLachlan انجام در Encore تئاتر فوریه 19, 21 و 22.

او احتمالا بهترین و شناخته شده برای تاسیس, لیلث به دنیا, نمایشگاه سفر جشنواره موسیقی که آنه هنرمندان زن و زنان-led باند در اواخر 1990s و یا شاید برای او همه جا بازدید “فرشته” “من را به یاد داشته باشید شما” و “شیرین تسلیم.” اما سه بار برنده جایزه گرمی Sarah McLachlan موسیقی تاثیر امتداد فراتر از خاص هر عصر و یا صدای او را تقویت که تاثیر با تاسیس و توسعه غیر انتفاعی Sarah McLachlan مدرسه موسیقی در بومی کانادا است.

که منحصر به فرد تلاش است که مصرف بیشتر وقت خود را این روزها اما McLachlan همچنان به کار خود 10 آلبوم استودیویی در حالی که تور با ویولن سل ونسا Freebairn-اسمیت برای یک سری از تکمیل نشده به پایین را نشان می دهد. او اولین بازی خود را در وین لاس وگاس در سال گذشته و برای سه کنسرت های این هفته در دوباره به تئاتر است.

“من قطعا هیجان زده” McLachlan می گوید. “این بسیار سرگرم کننده برای مرتب سازی از راه اندازی اردوگاه در یک مکان به مدت چهار روز و [Encore تئاتر] است که یک اتاق زیبا که برای تلفن های موبایل بزرگ است. این اندازه مناسب تئاتر به آنچه من انجام است که اساسا شما استقبال به اتاق نشیمن من آواز خواندن برخی از آهنگ ها و داستان گفتن.”

در اینجا بقیه مکالمه من با Sarah McLachlan:

شما تا به حال بازی یک کنسرت خود را در لاس وگاس برای مدتی قبل از سال گذشته نشان می دهد در دوباره به تئاتر است. آیا وگاس احساس می کنم مثل یک مناسب برای شما در این روز ؟

کاملا. من احساس می کنم مثل وگاس اتحادش را تغییر بسیار بیش از 20 سال گذشته است. این قطعا یک بازی واقعا سرگرم کننده در محل و در واقع من دوست دختر در آینده. آنها گفتند: “شما در حال بازی وگاس ؟ ما هستیم.” شرايط’ بزرگ وجود دارد بنابراین بسیاری از رستوران های شگفت انگیز و همه این را نشان می دهد, آن را فقط تا پویا. من برای پیدا کردن آن بسیار دوستدار خانواده ، هنوز هم وجود دارد که همه انحطاط و rowdiness و ماندن تمام شب نوع از مسائل است که واقعا سرگرم کننده, اما وجود دارد بسیاری از انواع مختلف فرصت های.

چگونه شما را توصیف فعلی خود را در روند کار بر روی آلبوم جدید خود را?

من به آرامی chipping دور در آن است. من نیز در میان re-ایجاد بنیاد من و من اصلی جمع آوری کمک برای موسیقی مدارس در ونکوور ادمونتون و سوری. ما بیش از یک هزار نفر از کودکان و نوجوانان در مدارس و ما شده ایم در حال اجرا آنها را به مدت 18 سال در حال حاضر آنها به طور کامل رایگان است و آن را فقط یک پروژه عظیم. اما این یک چیز زیبا می شود و ما به دنبال در ساختمان جدید برنامه های راهبردی بنابراین من بسیار مشغول است. من هم دو دختران نوجوان پس من رانندگی در محافل به طور مداوم. من پوشیدن بسیاری از کلاه اما همه آنها فوق العاده هیجان انگیز است. بنابراین در حالی که من به نوشتن اما آن را نگه می دارد گرفتن قرار داده.

است کار خود را در مدارس نهفته خود را آهنگسازی و موسیقی ؟

آنها دو بسیار متفاوت سطل. وجود دارد مقدار زیادی از شادی و هدف متصل به مدرسه و آنچه که ما در حال تلاش برای ایجاد پس از آن انجام در بسیاری از راه های. وجود دارد فقط یک مقدار محدود از زمان در روز است و بنابراین من تجزیه کردن زمان برای رسیدن به همه چیز است. آن را تحت تاثیر قرار زندگی من و موسیقی من اما این یک بیت از یک نامحسوس چیز.

شاید به عنوان یک مادر است که بیشتر موثر در خلاقیت خود را.

که آهسته همه چیز را نمایی. [می خندد.] آنها یک عدد من, تمرکز, اما آنها خیلی شگفت انگیز است. من 17 ساله است که مانند قطبی مخالف من تا آنجا که حس خود را از ارزش خود را. حتی در 17 او چنین قدرت. من فکر می کنم به زمانی که من در آن سن و من نمی توانم باور چقدر دورتر همراه او از من بود و آن را شگفت انگیز بوده است به شهادت می شود و بخشی از هر دو آنها در حال رشد است. من در مورد آن نوشته شده و ادامه خواهد داد اگر چه آنها [چيزى] مانند: “مامان! جلوگیری از نوشتن آهنگ ها در مورد من!” من نمی توانم آن را آشکار است.

یک بررسی از یک های اخیر خود را نشان می دهد که شامل یک خط در مورد نفوذ خود را در هنرمندان جوان نشان می دهد وجود دارد ممکن است یک Billie Eilish بدون Sarah McLachlan. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد بازی که نقش مؤثر هنرمند ؟

غرور و افتخار است. من افتخار دارم را شامل می شود که در مکالمه. من فکر می کنم آن را همیشه بسیاری از هنرمندان هرگز فقط یک نفر اما اگر من بخشی از آن هستم افتخار را شامل می شود. Billie است استعداد باور نکردنی همه توسط خود را تنها و بیکس. او فقط به برخی از سحر و جادو چیزی است. اما [در حال نفوذ است] فقط نظر یک نفر. من تا به حال تعداد زیادی از زنان جوان می آیند تا به من در طول سال به خصوص در زمان لیلث به دنیا, نمایشگاه یا بعد از آن و می گویند چیزهایی مانند “شما به من نشان داد که من می توانم هر چیزی من می خواستم به انجام اگر من ذهن من به آن و در حال حاضر من در حال اجرا یک شرکت.” و با داستان هایی که آن را هرگز به یک دلیل کسی موفق بودن. او احتمالا گران خود را برای مدت زمان طولانی و به مدرسه رفت و تمام ستاره ها را در تراز وسط قرار دارد اما اگر من تا به حال کمی در دست است که, که یک چیز زیبا است.

وجود دارد دیگر نوازندگان جوان شما واقعا در حال حاضر شاید برخی از دختران خود اشاره کرده اند به شما ؟

Billie است به عنوان مثال کامل از این پدیده در آینده بسیار جوان و با داشتن این صدای قوی و در کل احساس می کنم با موسیقی است که بسیار منحصر به فرد و متفاوت از هر چیز دیگری. و او را یک نفس هوای تازه برای من چون من شده است هولناک با EDM و دام در چند سال گذشته از [من]. این خیلی خوب است که چیزی را با یک ملودی من می توانید نگه دارید تا در ماشین سوار از مدرسه. من عاشق Lizzo. من عاشق H. E. R. مگی راجرز بزرگ است او کردم خیلی باحال پرنیان. اما من زندگی زیر یک سنگ. جدید ترین هنرمندان من می دانم که چون از دختران من.

Sarah McLachlan انجام در 8 p. m. در 19 فوریه 21 و 22 در Encore تئاتر در وین لاس وگاس (3131 Las Vegas Blvd. جنوب 702-770-9966) و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت wynnlasvegas.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر