ساندرز می گوید مخالفت بایدن است “غیر مسئولانه”

برنی ساندرز گفت: این امر می تواند “غیر مسئولانه” برای وفاداران به حمایت جو بایدن هشدار داد که ترقی خواهان که “نشستن بر روی دست خود” در ماه های آینده خواهد به سادگی با فعال کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

و مبادا وجود داشته باشد هر گونه سوال 78 ساله سناتور ورمونت تایید کرد که “احتمالا بسیار عادلانه فرض” است که او نمی خواهد برای رئيس جمهور اجرا دوباره. وی افزود: با خنده: “کسی نمی تواند آینده را پیش بینی کند.”

ساندرز که به حالت تعلیق او پیشنهاد ریاست جمهوری در هفته گذشته صحبت کرد و در طول در مورد تصمیم خود برای حمایت بایدن آینده سیاسی خود و نیاز فوری برای متحد کردن حزب دموکرات در مصاحبه با آسوشیتد پرس. او برافراشته در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور بلکه ارائه شده اشاره کرد و انتقاد حامیان خود را که تا کنون مقاومت خود را نذر به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری.

او به نظر می رسید به دور از مبارزات انتخاباتی خود را ملی سابق مطبوعاتی وزیر Briahna شادی خاکستری وقتی پرسیده شد که در مورد بیانیه اخیر در رسانه های اجتماعی به دلیل خودداری از حمایت بایدن.

“او من سابق وزیر مطبوعات و نه در حقوق و دستمزد” ساندرز اشاره کرد. سخنگوی بعد از آن روشن است که همه مبارزات کارکنان بودند دیگر در حقوق و دستمزد از روز شنبه هر چند آنها را قطع بررسی است.

ساندرز گفت: حامیان او باید یک انتخاب ساده در حال حاضر که بایدن پدید آمده است به عنوان presumptive نامزد: “آیا ما به عنوان فعال به عنوان ما می توانیم در انتخاب جو بایدن و انجام همه چیز ما می توانیم به حرکت جو و مبارزات انتخاباتی خود در یک پیشرفته تر جهت ؟ یا ما را انتخاب کنید به نشستن در آن را و اجازه می دهد خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن به رای?”

او ادامه داد: “من اعتقاد دارم که آن را غیر مسئولانه برای کسی که به می گویند” خوب, من مخالف با جو بایدن-من مخالفم با جو بایدن! — و بنابراین من قصد ندارم درگیر می شود.'”

ساندرز گفت: او نمی خواهد به طور فعال در مبارزات انتخاباتی و یا صرف پول در تبلیغات اولیه مسابقات هستند که هنوز هم در تقویم در ماه های آینده. اما او هنوز هم تشویق دموکرات ها در آن کشور به او رای امید به متراکم کردن به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است به صورت اهرم برای شکل دادن به حزب پلت فرم و جهت بایدن انتخاباتی.

او همچنین قول داد برای ادامه مبارزه برای مترقی اولویت های چنین به عنوان امضای خود را “مدیکر برای همه” به عنوان یک سناتور حتی اگر بایدن را رد کرده است و به آغوش دولت حمایت تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

“اگر می خواهید مردم را به رای دادن برای من, ما می خواهم آن را درک” ساندرز گفت: از حدود 20 اولیه مسابقات که باقی می ماند که در آن نام خود را به نظر می رسد در انتخابات. وی افزود: “من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن حرکت قابل توجهی در بخشی از بایدن کمپین به یک پیشرفته تر جهت در کل خیلی از مسائل.”

ساندرز نه طرح خاصی به آغاز طرح کمک به یمن را به صورت جدی هر چند او اشاره کرد که او برگزار شد ده ها تن از تظاهرات برای سابق دموکرات نامزد هیلاری کلینتون در چهار سال پیش و خواهد بود حداقل به عنوان فعال بایدن. در کوتاه مدت گفت: “اساسا “زندانی در خانه خود را” به دلیل coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل و نمی دانم زمانی که او بازگشت به مبارزات انتخاباتی.

ساندرز دور خار سوال در مورد اینکه چرا او مایل به بازگشت بایدن خیلی زودتر از او کلینتون که او منتظر تا ماه ژوئن به تایید. او گفت مکالمات اخیر با رئیس جمهور سابق باراک اوباما را تحت تاثیر قرار نیست تصمیم خود را. آمد آن را به ساده ریاضی, او گفت:.

در سال 2016 ساندرز گفت که او یک ریاضی مسیر به نامزدی تمام راه را تا کالیفرنیا اولیه که برگزار شد در آخرین روز از رای گیری در ماه ژوئن. که به سادگی نیست که در مورد این سال است.

“چه خواهد بود حس اقامت در, هزینه های زیادی از پول از حمله به معاون رئیس جمهور و دادن علوفه برای مغلوب ساختن پیشی جستن-چه حس انجام است که زمانی که شما نمی توانید برنده شوید؟”

“من همه چیز را من می توانم برای کمک به انتخاب جو” ساندرز ادامه داد. “ما تا به حال ستیز مبارزه است. ما اختلاف نظر دارند در مسائل. اما کار من در حال حاضر نه تنها تجمع یاران من اما به انجام همه چیز را من می توانم به حزب را با هم به دیدن آن (تهمت) است نه رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im