Bernie Sanders Early Vote Rally at UNLV

کریستوفر DeVargas

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز صحبت می کند به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی در UNLV, سه شنبه فوریه 18 سال 2020 است.

برنی ساندرز اوایل رای تجمع در UNLV

راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

به عنوان Doobie Brothers کلاسیک “با در نظر گرفتن آن به خیابان” blared بیش از سخنرانان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز راهپیمایی مشروط از لاس وگاس رای دهندگان به نزدیکترین اولیه رای گیری سایت در روز سه شنبه.

ساندرز گفت: بیش از 1200 رای دهندگان در مرکز تجمع که او خوشحال بود به یک “کمی پیاده روی” با آنها به محل رای.

در پیام خود به احتمال زیاد یکی از آخرین حضور در شنبه قبل از ریاست جمهوری حزبی او را لمس در دستور کار مترقی و از جمله خود دولت-اجرای “مدیکر برای همه” برنامه اصلاحات مهاجرت و دانشجو-بخشش بدهی.

این تجمع به پایان رسید با یک خط از رای دهندگان snaking طولانی دوم داستان بالکن اتحادیه دانشجویی نزدیکترین مکان سنجی. خط زد از پله ها پایین و در امتداد پیاده رو.

“این عالی — شما عشق دیدن خطوط. این است که چگونه شما می دانید زمانی که مردم در حال انتظار و پایین به صبر گفت:” ایان دونالدسون داوطلب سوار که از آیووا برای کمک به مبارزات انتخاباتی.

زمان رای گیری است ساندرز به عنوان پیشتاز در هر دو سطح ملی و در نوادا است. ساندرز از دست رفته در نوادا در سال 2016 به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون با کمی بیش از 5 درصد است اما ممکن است به خوبی در راه خود را به حمل نوادا این چرخه.

پائولین ناخالص یک بازنشسته که caucused برای ساندرز در سال 2016 است که اعتماد به نفس او می تواند برنده نوادا و ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

“برنی گفت و صحبت کردن در مورد سیاست هایی که ما باید در این کشور,” او گفت:. دانشجو-بدهی آمرزش و مراقبت از سلامت او گفت که کمک به مردم برای فرار از مشکلات پولی وزن آنها پایین است.

“این بچه ها در حال رفتن به پرداخت (بدهی خود را) تا زمانی که آنها می میرند” او ادامه داد.

متعدد دانشجویان در این مراسم گفت: آنها را دیدم ساندرز به عنوان کسی که درک مسائل است که تاثیر آنها به خصوص با توجه به مراقبت های بهداشتی و هزینه های کمک درسی کالج.

Areli Escobeto یک دانشجوی پرستاری است که از یک خانواده از مهاجران مکزیکی. او گفت که او را دیده اند که چگونه سخت می توان آن را برای مردم از زمینه های مختلف به موفقیت و یا فرصت. ساندرز گفت که می شود.

“من فقط احساس می کنم مثل او بسیار فراگیر,” او گفت:. “او بسیار با ملاحظه تمام انواع مختلف از مردم است. او واقعا در آن طول می کشد به در نظر گرفتن است که مردم از زمینه های مختلف و از همه فرصت ها ،

سام Siebel یک دانشجوی مهندسی در UNLV گفت که او می خواهم حمایت ساندرز در سال 2016 اما علاقه مند شده بود تاجر اندرو یانگ. پس از یانگ کاهش یافته است پس از نیوهمپشایر اولیه Siebel گفت که او تصمیم به بازگشت ساندرز دوباره چون او موافقت کرد و با سیاست های خود در کالج شهریه و مراقبت های بهداشتی.

او گفت که مترقی مسائل که ساندرز کمک را به جلو شروع به تبدیل شدن به کمتر رادیکال و بیشتر جریان اصلی.

“من فکر می کنم اگر شما فقط بحث آنها نوع حول پیشرفته تر مسائل در حال حاضر” Siebel گفت. “در گذشته چیزهایی ادوارد و الیزابت (وارن) مهربان بودند از آوردن به جدول آنقدر رادیکال و در حال حاضر آن را مانند مکالمه (متمرکز) در اطراف آن چیزهایی است.”

نوادا در قفقاز خواهد بود که اولین آزمون واقعی از نامزدها توانایی موفقیت در متنوع تر دولت و ساندرز به آرای خوبی با اسپانیایی و رای دهندگان.

دوم-پایان محل در آیووا و پیروزی خود را در نیوهمپشایر را تحت فشار قرار دادند مبارزات انتخاباتی خود را به خط مقدم از مسابقه و بانکی در نوادا به نگه داشتن خود را شتاب رفتن. در پایان راهپیمایی خود را به نام او برای انتخابات در نوادا و گفت: او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او در نهایت کردم نامزدی.

“ما برنده (رای مردم) در آیووا انجمن. ما برنده مقدماتی نیوهمپشایر. اگر زیادی وجود دارد میزان مشارکت رای دهندگان در اینجا در نوادا من معتقدم که ما در حال رفتن به برنده شدن در این انجمن اینجا” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de