توسط استیو مردم

منچستر N. H. — حزب دموکرات هفت قویترین ریاست جمهوری رقیب در حال آماده شدن برای آنچه که می تواند شدیدترین بحث از 2020 اولیه فصل به عنوان نژاد بشکه جلوتر به سمت یک سری از مسابقات که کمک خواهد کرد که تعیین این دوره از نامزدی مبارزه است.

زمینه متزلزل شده است و به شکل توسط هرج و مرج آیووا قفقاز در اوایل این هفته و در روز جمعه بحث در نیوهمپشایر — آینده چهار روز قبل از این دولت اولیه — ارائه می دهد فرصت های جدید و خطر برای کاهش استخر کاخ سفید امیدوار. حداقل یک پیشرو در مبارزات انتخاباتی بود پیش بینی “پرقدرت آتشین” عملکرد.

دو نامزد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و سابق میانه شهردار پیت Buttigieg وارد شب به عنوان اهداف بالا داشتن پدید آمده از آیووا در اصل گره خورده است به این منجر شود. کسانی که انتهایی پس از اولین مسابقه از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ماساچوست ایالت الیزابت وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq — باید یک نیاز فوری برای نشان دادن قدرت است.

میلیاردر فعال تام Steyer و نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در ضمن در حال مبارزه برای اثبات تعلق دارند در این گفتگو.

به سرعت در حال تحول پویا به این معنی است که نامزدها باید بسیار با انگیزه را به آن مخلوط کردن با خود را دموکراتیک رقبا در 8 p. m. بحث میزبانی ABC. آنها ممکن است فرصت دیگری.

“این زمانی است که رای دهندگان مشتاق هستند برای نامزدها برای نشان دادن آنها می توانید مقایسه و کنتراست اما همچنین نشان می دهد آنها در آن را به نفع خود از آن گفت:” دموکراتیک استراتژیست لیلی آدامز که مشغول به کار در ایالت کالیفرنیا کامالا هریس’ ناموفق 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. “انتظار می رود آن را به دریافت بیشتر شود.”

ساندرز پیش نمایش یک خط حمله در یک صبحانه رویداد در نیوهمپشایر بزرگترین شهرستان با کوبیدن Buttigieg برای پذیرش کمپین نقدی از اهداکنندگان ثروتمند که ساندرز و وارن حاضر به انجام.

“من مانند پیت Buttigieg. پسر خوب,” ساندرز گفت: قبل از خواندن یک سری از عناوین مورد ثروتمند اهدا کنندگان حمایت Buttigieg. “اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما زندگی سیاسی.”

هدایت یک قوم قدیمی تصنیف نکردم پیت سیگر ساندرز افزود: “این کمپین در مورد که طرف شما هستند؟!”

به طور سنتی, چاقو آمده در این مرحله در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روند.

آن را قبل از نیوهمپشایر بحث چهار سال پیش در طرف هنگامی که پس از آن-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی ویران فلوریدا ایالت مارکو روبیو را جاه طلبی های ریاست جمهوری با بهنگام را به پایین. روبیو هرگز بهبود ساخت آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب خود را نامزد.

ریسک بالا به خصوص در این هفته برای بایدن که بازی های برگزار شده است پیشتاز در تقریبا در هر یک از قبلی هفت بحث گذاشت اما آیووا در دور چهارم. در حالی که گزارش بی نظمی باید با یکدیگر تاثیر آیووا مسابقه بایدن ضعف لرزاند هواداران که او را تشویق به گرفتن یک مهاجم رویه شب جمعه.

یکی از بایدن را برجسته تر نیوهمپشایر حامیان دموکراتیک عمل جیم Demers گفت: این زمان به مبارزه با.

“مردم می خواهید برای دیدن آنها را می خواهید برای دیدن مبارزه و آنها می خواهند برای دیدن تفاوت” او گفت:.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک در مورد نیت خود را بایدن به تصویب رسید قطعا بیشتر تهاجمی تن با رقبای خود را در روزهای منتهی به روز جمعه بحث تا حد زیادی اجتناب حملات مستقیم به دیگر دموکرات ها برای بسیاری از سال گذشته است. اما روز شنبه در نیوهمپشایر سابق معاون رئیس جمهور رفت و پس از ساندرز و Buttigieg با نام و مورد سوال توانایی خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ساندرز بایدن تصرف در ورمونت سناتور وضعیت به عنوان یک خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. و در Buttigieg او زدم 38 ساله سابق شهردار بی تجربگی.

بایدن همچنین اذعان آشکار — که خود آیووا پایان بود underwhelming در بهترین حالت. او آن را به نام “فروشي” قبل از استقبال از underdog نقش: “این اولین بار در زندگی من من زدم.”

معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield برجسته بایدن پست-آیووا استراتژی از رفتن به طور مستقیم پس از مخالفان او, و او گفت: آن را در ادامه بحث مرحله.

“همه نامزدها باید برنامه های مترقی. تنها یک مادام العمر رکورد ساخت آنها واقعیت” Bedingfield گفت. “شما می توانید انتظار در بحث امشب که معاون رئیس جمهور بایدن را پرقدرت آتشین مورد نامزدی خود را و بالا می برد برخی از پرسش های دشوار برای رای دهندگان را در نظر بگیرید که در مورد آنها می خواهم گرفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هفت فرد زمینه نیز برجسته تکامل از دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه آغاز شد که با بیش از دو دوجین نامزد شده است و به طور موثر محدودتر هم به یک تعداد انگشت شماری از بالا ردیف مدعی است.

روشن وجود دارد تقسیم خطوط بر اساس ایدئولوژی سن و جنس است. اما فقط یکی از نامزدها در مرحله یانگ یک اقلیت های قومی.

دو آمریکایی های آفریقایی تبار و تنها لاتین نامزد مجبور شدند از مسابقه حتی قبل از رای گیری آغاز شد. تنها سیاه و سفید مدعی هنوز هم در حال اجرا سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک را برآورده نمی کنند رای گیری یا جمع آوری کمک های مردمی آستانه به واجد شرایط برای روز جمعه رویداد.

فراتر از بایدن مبارزات چندین کرت های فرعی به تماشای.

این بحث برای اولین بار پس از مترقی دشمنی فوران در تلویزیون ملی بین ساندرز و وارن. ماساچوست سناتور حاضر به لرزش جدید انگلستان همسایه دست و متهم او را از تماس با او و دروغگو لحظات پس از Jan. 14 جلسه در آیووا.

اشاره ارز تهدید به علت دائمی شقاق در حزب دموکرات را به دور چپ پهلو. وارن در آغوش دارد جنسیت خود به عنوان یک قدرت سیاسی در این هفته از برجسته موفقیت از کاندیداهای زن در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و رکورد خود را شکست یک نر جمهوری خواه برای کسب یک کرسی در مجلس سنا.

که گفت:, او تاکید کرد وحدت در کمپین متوقف می شود در روز های اخیر: “ما رو به جلو و هم به عنوان یک حزب است. ما نمی توانیم تکرار 2016,” او گفت:.

او حتی اشاره به کمپین گسترده در سازمان به اثبات تعهد به حزب وحدت و اشاره کرد که مشاوران از رقیب نامزد دیگر در مسابقه را انتخاب کرده اند به کار برای او.

“من باز کمپین” وارن گفت: در تجمع روز شنبه در یک کالج در Nashua. “فراگیر, کمپین یک کمپین است که دعوت مردم است.”

هنوز وارن بوده است مایل به قبل از حمله. گذشته از این پس از بحث و زد و خورد با ساندرز او تصرف در Buttigieg شیوه های جمع آوری کمک های مالی در جلسات گذشته.

در حالی که وارن و ساندرز به عنوان نامزد ریاست جمهوری باید سوگند یاد کردن ثروتمند اهدا کنندگان Buttigieg و بقیه زمینه ادامه داد: برای برگزاری خصوصی سرمایه گذاری حوادث با خیرین و برخی با قابلیت اتصال به دیوار و خیابان است. در واقع Buttigieg در زمان غیر معمول مرحله از ترک, New Hampshire در این هفته به برگزاری سه جمع آوری اعانه با اهداکنندگان ثروتمند در منطقه نیویورک.

Buttigieg باید انتظار بود تحت حمله جمعه شب گفت: Joel Benenson مناظره مشاور Buttigieg سال گذشته و برجسته دموکراتیک pollster.

“او آماده می شود برای تماس های ورودی از مردم پشت سر او که در حال رفتن به مشت زدن و تلاش برای گرفتن رای دور” Benenson گفت.

“او آماده برای کانتر, و همچنین, و فشار به عقب قاطعانه اما درایو پیام خود را حتی زمانی که او در پاسخ,” او اضافه شده است. “اگر آنها در قرعه کشی تضاد شدید او را به عنوان به خوبی.”

آسوشیتد پرس نویسندگان خواهد Weissert در منچستر, نیوهمشایر و توماس Beaumont در Des Moines, آیووا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im