سن کوئنتین اعدام زندانی قاتل از بندر شهر زن می میرد COVID-19

سابق ساکن بندر شهر زندانی در سن کوئنتین را اعدام برای قتل یک زن که شنبه از عوارض ناشی از COVID-19 دلیل شیوع بیماری در زندان ایالتی در Marin County, مقامات گفت.

Dewayne مایکل کری, 59 بود مرده در خارج, بیمارستان, مرد سوم به مرگ این بیماری در دو روز گذشته در این زندان اعدام گفت: وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

کری شده بود زندانی در سن کوئنتین را اعدام از سال 1996 و پس از او به اتهام قتل درجه اول در سال 1995 به قتل Ernestine کمپبل بود که چاقو به مرگ در درون او هاربر شهر خانه با توجه به سوابق دادگاه. کری همچنین ساکن بندر شهر درب بعدی زندگی می کردند به Campbell.

Dewayne مایکل کری, 59 که درگذشت COVID-19 روز 4 ژوئیه سال 2020 شده بود زندانی در سن کوئنتین از سال 1996. (حسن نیت ارائه میدهد از کالیفرنیا گروه اصلاحات و توانبخشی)

مرگ او تأکید عظیم شیوع COVID-19 که ویران سن کوئنتین زندان ایالتی که در آن بیش از یک سوم از آن زندانیان را آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مارین کانتی زندان شده بود امان از شیوع از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس اما بیش از دو هفته گذشته بیش از 900 نفر زندانی در سن کوئنتین باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

در ردیابی منشاء شیوع مقامات دولتی به دنبال یک گروه از مردان منتقل شده بودند و به سن کوئنتین از کالیفرنیا موسسه از مردان در چین, یک COVID-19 نقطه داغ که تا به حال یک بار شده به سایت از بدترین شیوع COVID-19 در میان زندانها. همانطور که از شنبه, 16 مردان زندانی در چین, زندان فوت کرده اند این بیماری است.

“ما فقط کشف در زمان واقعی و درک آنچه به طور خاص اتفاق افتاده است که در انتقال از چین به سن کوئنتین” گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طی یک کنفرانس خبری در ژوئن 29.

با 1,387 مردان زندانی در سن کوئنتین با این بیماری همانطور که از شنبه, زندان, حساب اکثر 2,475 فعال موارد در درون دولت است ،

طرفداران و اعضای خانواده از کسانی که زندانی در زندانها تحت فشار بوده اند برای آزادی زندانیان یدکی آنها را از این بیماری از اوایل روز از این بیماری همه گیر.

“حبس باید به معنی حکم اعدام” نوشت سازمان از ماه ژوئن 28, اعتراض که در آن ده ها جمع شده بودند در خارج از زندان به تماس Newsom برای زود تر منتشر شده است.

در مارس و آوریل دولت منتشر شد 3,500 زندانیان بودند که غیر خشونت آمیز مجرم و تا به حال حدود 180 روز در سمت چپ در جملات خود را. Newsom گفت: اخیرا دفتر خود را در حال کار با طرفداران و دادگاه در شناسایی بیش از 3500 اضافی زندانیان برای آزادی های اولیه.

در میان عوامل مقامات در نظر دارند تا در نسخه های اولیه هستند یک فرد وضعیت سلامت. Newsom با اشاره به این که حدود 42 درصد از سن کوئنتین را زندانی جمعیت در نظر گرفته شده است “پزشکی آسیب پذیر است.”

بیش از 5,300 نفر زندانی در زندانها باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با نسبت 47.4 مورد در هر 1000 نفر ، outpacing دولت نسبت حدود 6.2 مورد در هر 1000 نفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de