سن فرناندو ولی رای دهندگان زیادی برای تصمیم گیری در این انتخابات در روز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

آن را ممکن است به نام ریاست جمهوری اولیه اما در مارس 3 انتخابات به ارمغان می آورد مقدار زیادی از محلی تلخی برای دره سن فرناندو. در اینجا یک بررسی اجمالی سریع:

نامزدهای Loraine Schulich جان لی و اسعد Alnajjar در طول یک نامزد فروم برای LA شورای شهر منطقه 12 صندلی در د تولدو دبیرستان در وست هیلز, دوشنبه, ثور 17, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

شورای شهر

پس از میچ انگلند چپ خود را L. A. شورای شهر منطقه 12 صندلی در پایان 2018 رای دهندگان در Porter, انزال, Northridge, North Hills, چتسورث و غرب تپه تا به حال خیلی به فکر کردن در مورد.

آنها تا به حال برای پر کردن صندلی با یک نماینده به پایان انگلند در روابط و آنها در نهایت انجام دادن سر اشاره به انگلند دستیار جان لی — که در زمان دو دهه تجربه کار با سه councilmembers در منطقه و تبدیل آن به خود فشار برای این کار که او برنده در انتخابات سال گذشته است.

البته نبود زمان زیادی برای لذت بردن از این پیروزی با سه شنبه در افق تعیین می شود که به مانع تازه ترم به نمایندگی از این منطقه است. رو به لی: مربی Loraine Schulich که مسیر را به آستانه انتخاب شده است سوخت توسط فعالیت های زیست محیطی و مشتاق جالب قابل اجرا زیرساخت های حمل و نقل.

و در حالی که Schulich و لی مبارزه شده است پس از پایان انتخابات ویژه در سال گذشته مهندس عمران اسعد Alnajjar در حال اجرا است به عنوان یک گواهی نوشتن در نامزد مصمم به ارائه یک جایگزین. Alnajjar ثابت خود آگاه در طول بحث و پیشنهاد کرد که مهندسین مانند او نیاز به حرکت “تمام راه را به دفتر شورای چون در حال حاضر آنها نشانه چیز حتی بدون دانستن آنچه در آن است.”

هر کس غالب در حال رفتن به دست خود را کامل قابل توجهی در مسائل محلی:

  • توسعه مسکن حمایتی برای این منطقه جمعیت بی خانمان و برخورد با یک پروژه که در کتاب است اما همچنین گرفتن مقاومت مواجه از ساکنان در این منطقه است.
  • یک پیشنهاد اختصاص داده شده در مسیر اتوبوس — مانند خط نارنجی — است که می تواند اجرا شرق و غرب در امتداد شاید Nordhoff خیابان و یا شاید Roscoe بلوار, آن را هنوز هم در آثار. اما این بحث با صاحب خانه ها در این منطقه را هیجان زده با این ایده از خط اختصاصی و چشم انداز حمل و نقل محور مسکن که ممکن است با آن.
سوزان کالینز, چپ, سارا کیت لوی Nithya رامان و وقت David ریو در حال اجرا برای شورای شهر لس آنجلس منطقه 4 صندلی در 3 مارس سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

بعدی وجود دارد این شهرستان از لا وسیع منطقه 4کشش از شرمن اوکس و دریاچه Toluca به تپه های هالیوود اواسط شهرستان اکو پارک و بخش هایی از Koreatown. از آن جایی که شورای دیوید Ryu است که برای انتخابات مجدد در مواجهه با رقبا آیوی لیگ تحصیل سارا کیت لوی و Nithya رامان که طلبه تلاش برای ساخت مسکن مقرون به صرفه و کسانی که خواهان ضرورت در ارائه خدمات به طور مستقیم به افراد بی خانمان.

وجود دارد, شورای,District 2, که در آن عضو شورای شهر پل Krekorian چهره دو رقبای کارگر و هنرمند رودی Melendez و وکیل Ayinde جونز.

Krekorian به عنوان وقت است انتظار می رود را به نفع خود در CD2 که امتداد از استودیو سیتی تا از طریق شمال هالیوود, روستای دره دره گلن و به گوشه ای از خورشید دره. اما در این منطقه مسائل مربوط به آن. وجود دارد نیاز به پاسخگو شهرستان خدمات وجود دارد عمیقی جدید توسعه مانند NoHo غرب و وجود بی خانمانی است که آمار این منطقه سخت است.

در شورای منطقه 6 Councilwoman Nury Martinez the L. A. شورای شهر را به تازگی انتخاب لس آنجلس, رئیس شورای شهر, چهره دو رقبا.

موسیقی-استودیو مالک و دریاچه Balboa ساکن لایحه Haller و Arleta ساکن بنی برنل یک مدافع جامعه می خواهید صندلی که نشان دهنده وان Nuys Arleta Lake Balboa شمال, تپه, چشم انداز شهر خورشید دره و بسیاری از حوضه Sepulveda پارک.

مسائل شبیه به دیگر شورای منطقه اما هر بیت به عنوان حیاتی به شمار می رود. وجود دارد نیاز به کارآمد تر و موثر شهرستان خدمات توسعه و خدمات شهری.

این است که در آن برنامه ریزی شده شرق دره سن فرناندو خط راه آهن همراه Van Nuys بلوار بنابراین آیا آن را مارتینز یا هر کس دیگری آنها منجر خواهد شد یک منطقه در آستانه برخی از تغییر عمیق.

کنگره منطقه 25 نامزد رابرت کوپر سوم از سمت چپ, David F. Rudnick, Cenk Uygur, Daniel Mercuri مایک گارسیا Getro F. Elize یک’bal ValdŽz-Ortega, کورتنی سرسپرده دیوید Lozano و کریستی اسمیت جمع آوری در طول یک فروم میزبانی مشترک توسط دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج و کالج دره در سی سان اتحادیه دانشجویی در سمنان در روز جمعه, فوریه 21, 2020. (عکس از اد Crisostomo کمک عکاس)

کنگره

در حال حاضر در حال حرکت در شمال وجود دارد 25th کنگره منطقه. خوب نگاه تو حق خیلی از این منطقه است که در دره سن فرناندو. آن مقدار زیادی از سیمی و سانتا کلاریتا در اینجا. اما آن را به اندازه کافی نزدیک برای استعفای کتی هیل به ایجاد برخی از سر و صدا در این بخش که در آن مکان مانند یک بخشی از پورتر در مرتع پرورش احشام آمده در این منطقه را از نمایندگی در کنگره است.

زمانی که هیل استعفا داد و در میان یک اکتبر رسوایی آن باز floodgates در منطقه بود که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک سایه از آبی که مورد علاقه دموکرات ها.

مطمئن شوید به اندازه کافی Assemblywoman کریستی اسمیت شروع به پریدن کرد. اما آیا همکار تپه سرنگون به تلنگر صندلی در سال 2018 سابق جمهوری خواه در کنگره استیو نایت. اما آن را متوقف نمی وجود دارد. شرکت رای دهندگان در این منطقه را وادار به انتخاب بین یک سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی مشاور سابق نیروی دریایی, جنگنده, خلبان, مترقی یوتیوب مفسر و استاد دانشگاه در میان چندین نفر دیگر.

این یکی جالب خواهد بود. جمهوری خواهان فکر می کنم آنها هنوز هم یک شات در کوه در می رم پشت صندلی. ما را ببینید. اگر بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری اولیه — که انتظار می رود — که نشانه خوبی برای اسمیت ناظران گفته اند.

آدام شیف های دموکرات که منجر به اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتخابات مجدد در این سال برای خود 28th منطقه صندلی — نمایندگی Burbank, Glendale, سانلند-Tujunga و غرب هالیوود. او را دنبال هفت رقبا در انتخابات.

براد شرمن نیز برای انتخابات مجدد برای کنگره منطقه 30, نامحدودی Chatsworth, Northridge, گرانادا هیلز, Tarzana, Sherman Oaks, استودیو, شهرستان وودلند هیلز. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد شرمن در میان اوایل تدوین کنندگان از استیضاح مقالات. اما او بیش از حد به رقبا.

در کنگره منطقه 29 — سان فرناندو Pacoima, پانوراما, شهر Sylmar وان Nuys, North Hollywood — Rep. تونی Cardenas چهره دو همکار دموکرات و جمهوری خواه.

و در میان دریایی از حزب دموکرات آبی در شهرستان لا وجود دارد کنگره منطقه 23در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک سنگر و استحکامات از ایران ، تشکر. کوین مک کارتی تا به حال یک قفل در منطقه — کنترل است که او را قادر به تبدیل شدن به رهبر اقلیت در مجلس نمایندگان و به طور مداوم شدید مدافع از مغلوب ساختن پیشی جستن. با وجود قدرتمند قفل روی صندلی او یک چالش است.

از سمت چپ: اسکات Schmerelson برف Koziatek الیزابت دوره گرد

لا متحد

بسیاری از ولی هنوز پوشانده توسط عظیم منطقه مدرسه و الاییواسدی متولی اسکات Schmerelson که مسئول نظارت بر 106 مجموع ابتدایی, مدارس متوسط و بالا در غرب دره Fernando سان نشان دهنده یک قطعه که پتو.

منطقه 3 شامل چتسورث قطعات Woodland Hills, Northridge, گرانادا هیلز قطعات از وان Nuys شود و شرمن اوکس.

دو رقیب می خواهید به آن را از Schmerelson اولیه حامی اعتصاب معلمان در طول زايمان اختلاف است که متحد با اتحادیه. اما مرلین Koziatek یک الاییواسدی پدر و مادر و یک جامعه توسعه مدیریت برای گرانادا هیلز منشور دبیرستان و الیزابت دوره گرد پدر و مادر از دو الاییواسدی دانش آموزان و اجرا می شود که این اقلیت توسعه کمیته های حزبی و غیر انتفاعی است که با هدف به پل شکاف بین جوامع رنگ و مدارس در حال به چالش کشیدن برای صندلی.

اخبار روزانه کارکنان نویسندگان Ariella Plachta الیزابت چو و اولگا Grigoryants کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de