San Diego Comic-Con لغو برای اولین بار در تاریخ خود بیش از coronavirus نگرانی

San Diego Comic-Con عظیم جمع آوری فیلم و تلویزیون رسانه های cosplayers تجار و بله از طرفداران کتاب های کمیک است اعلام کرد که لغو آن در سال 2020 رویداد.

مانند دیگر جنوب کالیفرنیا طنز کنوانسیون مانند WonderCon و Comic Con انقلاب (که هر دو به تعویق افتاد با توجه به coronavirus), San Diego Comic-Con تا به حال به صورت یک چشم انداز تغییر coronavirus و پناهگاه در محل سفارشات.

“برای اولین بار در 50 سال سابقه San Diego Comic کنوانسیون (SDCC), سازمان دهندگان پشت سالانه فرهنگ پاپ جشن امروز اعلام کرد: با تاسف عمیق که وجود خواهد داشت هیچ Comic-Con در سال 2020” Comic-Con در بیانیه ای گفت. “این رویداد را به جای بازگشت به مرکز کنوانسیون سان دیگو از جولای 22-25, 2021.”

بیانیه صادر شده در کنوانسیون وب سایت در ادامه می گویند:

“به رسمیت شناختن است که تعداد بی شماری از شرکت کنندگان صرفه جویی و برنامه ریزی برای آن کنوانسیون در هر سال و چگونه بسیاری از غرفه داران و ذینفعان تکیه بر حوادث آن برای بخش عمده ای از امرار معاش خود آنها امیدوار بود برای به تاخیر انداختن این تصمیم در پیش بینی که COVID-19 نگرانی ممکن است کاهش در تابستان. نظارت مستمر از سلامت مشاوره و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا را روشن ساخته است که آن را نمی توان امن برای حرکت به جلو با برنامه ریزی برای این سال است.”

“SDCC همچنین اعلام کرد که افرادی که خریداری مدالها برای Comic-Con سال 2020 خواهد شد که گزینه ای برای درخواست استرداد و یا انتقال مدالها به Comic-Con 2021. همه 2020 خاطرات یک ایمیل دریافت خواهید کرد در هفته آینده با دستورالعمل در مورد نحوه درخواست بازپرداخت را انجام دهید. شرکت کنندگان برای Comic-Con سال 2020 خواهد شد و همچنین باید این گزینه برای درخواست استرداد و یا انتقال پرداخت های خود را به Comic-Con 2021 و نیز دریافت یک ایمیل در هفته آینده با دستورالعمل در مورد چگونه برای پردازش درخواست خود را.”

SDCC از بزرگترین از همه ملت کتاب های کمیک کنوانسیون برای آن شناخته شده است فراوانی از اخبار دزدکی حرکت کردن پیش نمایش و فن وقایع را به عنوان به خوبی به عنوان آن آرایه باور نکردنی از لباسهای congoers.

داستان شکستن…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im