سن کلمنت بسکتبال دختران fends off باروز برای رسیدن به CIF-SS Division 2A قهرمانی بازی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


SAN CLEMENTE — سان کلمنت دختران تیم بسکتبال جان سالم به در برخی از لحظات ترسناک در نیمه دوم به ضرب و شتم Burroughs Burbank 41-29 در روز شنبه در نیمه نهایی از CIF-SS Division 2A برگشتی در سان کلمنت ،

این Tritons را در یک CIF-اس اس قهرمانی بازی برای اولین بار از سال 2007 زمانی که آنها مورد ضرب و شتم میرا کاستاریکا برای بخش 1A قهرمانی.

سن کلمنت (27-3) بازی خواهد کرد اسقف Amat لا پونت برای این عنوان در روز شنبه, فوریه. 29 در یک سایت و زمان مشخص شود.

پس از بازی تقریبا بی عیب و نقص نیمه اول این Tritons خود را دیدم 15-نقطه منجر به کاهش پنج و چهار دقیقه باقی مانده در بازی.

Burroughs (25-7) مستقر full-دادگاه مطبوعات در نیمه دوم و مجبور هشت گردش در سه ماهه سوم.

“آنها به خوبی تنظیم و واقعا شروع به فشار” سن کلمنته مربی Kerri شوهران گفت. “آنها واقعا تیم خوب بنابراین ما خوشحال هستیم که برای زنده ماندن است.”

سن کلمنت به جلو جسی بلین بود و بازی با وجود اینکه بسیار بد قبل از بازی. بلین چپ این تیم shootaround در روز قبل از آن چرا که او به خوبی احساس. تاریخ و تا به حال عملکرد عالی با یک بازی-بالا 14 امتیاز و 12 ریباند و سه دزد در دفاع.

“او مانند یک رقیب” شوهران گفت: از بلین. “ما واقعا نگران او. او به خانه رفت و پس از shootaround و تا به حال چهار ساعت چرت زدن و به ما همه چیز او تا به حال. فردا او احتمالا خسته شود.”

این Tritons’ ستاره مرکز الا Gardiner برگزار شد, در بیشتر قسمت ها در جرم محدود به چهار امتیاز اما او با کمک او دفاع و توانایی را به توپ تا دادگاه.

“آنچه که ما می تواند استفاده از الا برای بود برای کمک به توپ تا” شوهران گفت. “بین او و جولی (جانسون) آن را می سازد آن را سخت به فشار زمانی که آنها می توانند هر دو را ببینید بالای خود را در مناطق.”

جانسون مهم در کاهش Burroughs’ شتاب در سه ماهه چهارم. این دانشجوی سال دوم به ثمر رساند هفت از 11 امتیاز در سه ماهه چهارم از جمله بزرگ 3-اشاره گر است که افزایش Tritons ” منجر به هشت.

“او یک بازیکن باور نکردنی شده است و او قوی تر و قوی تر در هر بازی” شوهران گفت: از جانسون.

Burroughs وارد دوشنبه در شش بازی برنده خط پایان رسید و دوم در اقیانوس آرام شد. ایمان بولانگر تا به حال 10 امتیاز و هشت ریباند برای سرخپوستان و ملیندا Cratty اضافه شده هشت امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>