شهر سالت لیک چشم 2034 بازی های المپیک پس از ساپورو پیشنهاد برای سال 2030

Hackl

الیز Amendola / AP

در این Feb. 9, 2002, فایل, عکس, Georg Hackl, از, آلمان, سرعت گذشته یک آرم المپیک در طول عمل برای مردان مجرد luge در سال 2002 سالت لیک سیتی بازی های المپیک زمستانی در پارک سیتی ایالت یوتا است. سالت لیک سیتی کردم چراغ سبز به پیشنهاد برای آینده بازی های المپیک زمستانی به احتمال زیاد برای سال 2030 در تلاش برای آوردن بازی به شهرستان که به میزبانی در سال 2002 و ارائه پس زمینه برای ایالات متحده در زمستان تیم ascendance بین المللی نیروگاه.

SALT LAKE CITY — Salt Lake City, آوریل تغییر تمرکز خود را به مناقصه برای 2034 بازی های المپیک زمستانی به جای این بازی ها برگزار می شود چهار سال قبل و پس از اعلام ماه گذشته که ساپورو, ژاپن, پیشنهاد خواهد شد برای سال 2030 سازماندهی اعضای کمیته گفت.

جدید کمیته سازماندهی پرده برداری کرد روز شنبه خواهد انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق در ماه های آینده از جوانب مثبت و منفی بین مناقصه برای سال 2030 یا 2034 و سپس به ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته تصمیم خود گفت: Fraser بولاک رئیس کمیته و کلید سازماندهی بازیکن در سالت لیک سیتی در سال 2002 بازی های المپیک است.

ما کمیته انتخاب سالت لیک سیتی دو سال پیش بیش از دنور و رنو نوادا به عنوان آینده شهر آمریکا به پیشنهاد برای بازی های المپیک زمستانی, اما نه انتخاب که سال از آن می خواهد یوتا به دنبال.

ساپورو تمایل به میزبان در سال 2030 و نشانه ای توسط کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ که تصمیم گیری در آن پیشنهاد خواهد آمد به سرعت بود کاتالیزور به شکل سالت لیک سیتی کمیته در حال حاضر و شروع به کار در ساخت یک تصمیم بولاک گفت. اکتشافی کمیته با بسیاری از اعضای صرف یک سال-به علاوه در 2017-2018 برای تعیین اگر آن را حس برای سالت لیک سیتی به پیشنهاد دوباره در آینده.

در حالی که یوتا سالن المپیک خواهد بود چهار سال بزرگتر و احتمالا نیاز به بیشتر بازسازی مناقصه برای 2034 می تواند از بین بردن پتانسیل مالی چالش رقابت با لس آنجلس که میزبان 2028 بازی های المپیک تابستانی, او گفت:.

“Back-to-back, بازی سخت است به جلو و خاموش” بولاک گفت. “از دو دیدگاه: به کمیته بین المللی المپیک قبول آن را به عنوان مخالف به چرخش? و دو, داخلی حمایت دلار است. چگونه بسیاری از دلار وجود دارد به رفتن در اطراف؟”

بولاک گفت: او نمی داند که چه مدت آن را برای کمیته برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را می خواهد به پیشنهاد برای سال 2030 یا 2034 اما گفت که وجود دارد این است که فشار به آن انجام می شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در این سال به دلیل کمیته بین المللی المپیک به نظر می رسد آماده به حرکت به سرعت در انتخاب آینده میزبان شهرستانها.

دریاچه نمک شهر میزبان بازی های المپیک زمستانی 2002 که در نظر گرفته شد اما موفق مناقصه رسوایی خدشه دار ایجاد می کند و منجر به چند اعضای کمیته بین المللی المپیک از دست دادن مواضع خود را برای گرفتن رشوه. میت رامنی در حال حاضر یک سناتور آمریکایی در ایالت یوتا در آورده بود به هدایت بازی از طریق رسوایی.

در حال حاضر چند دهه بعد بین المللی المپیک در حال تلاش برای پیدا کردن شهرستانها حاضر در مالی و اجتماعی بار میزبانی بازی های المپیک زمستانی در حالی که همچنین با داشتن آب و هوایی و مکانهای مورد نیاز برای ورزش های زمستانی است. یوتا تخمین زده می تواند میزبان بازی برای حدود 1.4 میلیارد دلار است.

سالت لیک سیتی در نظر گرفته شده است یک نامزد قوی برای اهدا می شود یکی دیگر از بازی های المپیک به دلیل پارک شهر و دیگر شهرهای کوه در نزدیکی دریاچه نمک شهرستان باید حفظ شود و پس از بهبود بسیاری از سالن و ادامه داد: میزبانی کلید رویدادهای بین المللی. سالت لیک سیتی می گوید که می تواند میزبان بازی به مراتب کمتر از شهر است که باید برای ساخت بسیاری از سالن های جدید.

عدم اطمینان فراوانی در المپیک پیشنهاد روند پس از IOC به تازگی رها شده تمرین از اعطای میزبانی بازی های المپیک هر دو سال و هفت سال پیش از بازی خود را. وجود دارد که انتقاد شدید مناقصه سرزنش شد برای رانندگی کردن هزینه های وسوسه انگیز فساد و چراغ نامزدها به افراط کردن و ساخت سفید-فیل سالن.

جدید IOC روش که بر یک “نورد گفت و گو” با مناقصه حذف رتبه-و-فایل عضوی از رای گیری در داوطلبان و برگ با تصمیم کمیته بین المللی المپیک رهبری است.

“در حال حاضر این همکاری و این یک گفت و گو با کمیته بین المللی المپیک که در آن ما می توانیم با آنها کار می کنند با هم به آمده تا با یک طرح است که حس می کند برای ما و برای آنها” بولاک گفت. “که گفت و گو فاز است که در حال حاضر باز برای سال 2030. ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به برای 2030 یا 2034.”

پکن خواهد شد برگزاری المپیک زمستانی 2022 عمدتا به دلیل بسیاری از شهرهای اروپایی انصراف از مناقصه. پکن برنده در رای نهایی در برابر آلماتی قزاقستان. میلان-Cortina در ایتالیا برگزار خواهد شد 2026 بازی های المپیک زمستانی.

در تابستان طرف کمیته بین المللی المپیک تصمیم پاریس برای برگزاری 2024 بازی با لس آنجلس تا برای 2028. توکیو المپیک باز در جولای 24.

Salt Lake City, مقامات می گویند وجود دو حزبی و گسترده در سطح ایالت حمایت از میزبان یکی دیگر از بازی های المپیک است.

“ما هیجان زده در مورد امکان استقبال جهان را به ببینید که چگونه ما رشد کرده گفت:” سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall. “من می دانم که من تنها نیستم وقتی که من می گویند که من واقعا امیدوارم که ما قادر به انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر