Salena Zito: دلایل آنها حمایت تهمت نیست در مورد تهمت

Category: توین سیتی

WESTBY ویسکانسین — صرف زمان با افرادی که پشتیبانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و شما به سرعت پیدا کردن که دلایل آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بسیار کمی به کار با او.

آن است که به احتمال زیاد یکی از اشتباه ترین موضوعات در میان این جدید محافظه کار پوپولیستی ائتلاف. به دلایل واقعی برای حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما باید به جایی که آنها هیچ ایده های قبلی در مورد آنها چه کسانی هستند و باید بدون تعصب برای چه شما فکر می کنم انگیزه های خود هستند.

تام Schaub رالف Petersheim دونا Leum کریس Amundson و بن Klinkner همه نشستن دور یک همایش بزرگ جدول در Westby تعاونی لبنیاتی در این ورنون شهر شهرستان. وجود دارد یک قوری قهوه و اندازه جعبه دونات. این عطر که تنها نانوایی-نان شیرینی تازه ارائه می کنند تابش در سراسر اتاق.

تمام چهار لبنی و کشاورزان است. Schaub رئيس جمهور از co-op. Petersheim شناخته شده برای خود آب و حفاظت از زمین تلاش های شهرستان, درآمد او برجسته حفاظت کشاورز جایزه خود را بی عیب و نقص زمین تلاش. Leum خانواده دارای 53-گاو لبنی و هر دو از فرزندان هستند و در جنبه های مختلف لبنی و کشاورزی و صنعت است. Amundson خانواده تولید 17,200 پوند شیر به ازای هر گاو در هر سال برای تعاونی. Klinkner یک نسل ششم کشاورز در خانواده اش ارگانیک مزرعه های لبنی.

همه آنها اعضای هیئت مدیره یک تعاونی تشکیل شد که بیش از 117 سال پیش توسط لبنیات محلی در مزرعه خانواده در جستجوی راهی برای توسعه پایدار بازار برای شیر و محصولات لبنی در لبنیاتی.

به صورت جداگانه آنها superhumans. نه تنها آنها کار سپیده دم-به-غروب ساعت مورد نیاز شما را به پنیر و ماست و شیر و سایر لبنیات لذت که پر یخچال و فریزر (گاو دوشیده دو بار در روز هر روز از سال); آنها وقف حفاظت از آب و خاک و خستگی ناپذیر داوطلبان اختصاص ساعت های بی شماری به 4 ثانیه, باشگاه محلی و مدارس و کلیساها و co-op هیئت مدیره.

همه آنها گفت: رای خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن نبود برای او بلکه برای جوامع خود.

آن را انتزاعی و پیچیده تصمیم گیری است که به ندرت حس می کند به افرادی که نمی راه رفتن در کفش های خود را زندگی می کنند در خود کد پستی و یا درک چگونه موسسات در هر دو طرف باید اجازه دهید آنها را از پدر و مادر خود را پایین پدربزرگ و مادربزرگ خود و فرزندان خود را.

“کسانی که نمی دانم از کشاورزان و یا زندگی در نزدیکی و یا در یک مزرعه در جامعه کمی ایده که چرا ما احساس متصل به محل ما” گفت: Leum. “اما آنها به نظر می رسد که نظرات قوی در مورد که ما که هستیم و زمانی که آنها پیدا کردن ما حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به ما که خنگ کشاورز که نمی دانید بهتر است.”

“خب کسانی که خنگ کشاورزان آنها برق. آنها یک لوله کش. آنها مکانیک, دانشمندان, اياد. آنها مراقبت از محصولات کشاورزی است که خود را پر کنید کابینت (who) عشق و مراقبت از حیوانات که ارائه لبنی و گوشت خود را برای جشن. آنها همچنین دامپزشکان و مهندسین” او می گوید: با غرور و لبخند وسیع. “منظورم این است که ما باید همه این مهارت ها از آنجا که شما نمی تواند نگه داشتن تماس با تعمیر مردم پس از شما آن را خودتان انجام. پس در واقع من فکر می کنم ما در حال رفو هوشمند است.”

به طور کلی وجود دارد 68,700 مزارع در ویسکانسین پوشش 14.4 میلیون هکتار از زمین. آنها با ارائه حدود 90 میلیارد دلار برای اقتصاد دولتی هر سال و استخدام بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر ایالت.

وجود دارد تقریبا 8,500 مزارع لبنی در ویسکانسین. صدها نفر از آنها را توقیف در سال 2019 ادامه 10 سال روند co-op اعضای هیئت مدیره گفت: تا حد زیادی بر اساس یک مجموعه سیستم قیمت گذاری و هزینه های ثابت در حال گسترش بیش از یک نوار گسترده ای از تولید.

“در co-op سطح ما با توجه به پیشرفت قیمت چه شیر است که قرار بود برای ماه, بنابراین ما پایه همه از ما قیمت محصولات است که ما در حال ساخت و فروش” توضیح Schaub. “و پس از آن زمانی که قیمت نهایی در می آید می توان آن را یک $2 تفاوت.”

“خوب است که $2 تفاوت. وجود دارد هیچ راهی را که تا سپس شما از دست دادن برای این ماه. سپس شما رشته بیش از حد بسیاری از سال مانند که در یک ردیف و زمانی که همه چیز خشن” او گفت:, و اضافه کرد که نتیجه نهایی می تواند به ورشکستگی است.

تمام پنج کشاورزان مانند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های. رفتار خود? نه آنقدر. اما آنها می دانستند که تهمت خواهد آمد از طریق تجارت بهتر می پردازد که او با ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه است.

ورنون شهرستان یکی از 23 شهرستان است که رای دادند و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 و روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

در حالی که بسیاری از رسانه ملی باید چتر نجات به ورنون استان ها از آخرین انتخابات ریاست جمهوری به درخواست رای دهندگان در مورد تهمت زمانی که معامله تجارت کشیده و در زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر گزارش منتشر شد و هنگامی که تهمت بود استیضاح (و تبرئه) تعداد کمی از روزنامه نگاران درخواست رای دهندگان چگونه آنها در اینجا در وهله اول. علاوه بر این چند نفر از اعضای جمهوری خواه و دموکرات موسسات که مسخره کشاورزان در پشت درهای بسته (یا آشکارا در رسانه های اجتماعی) را منعکس معنی داری در مورد اینکه چرا کشاورزان برداشت مغلوب ساختن پیشی جستن بر استقرار نامزدها.

با وجود ناله از قروچه کلاس گفت شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از داستان در مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان کشاورزان از جمله این که برای بیان یک داستان در مورد زندگی با تمرکز بر ایمان و خانواده و کشاورزی. چند که در واقع آنها را می دانیم می تواند استدلال می کنند که آنها در حال ایجاد عمیقی سود برای کل کشور است.

Salena Zito است سی ان ان تحلیلگر سیاسی و کارکنان خبرنگار و ستون نویس واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im