Sainted

خانواده من می خواهم به سنت بکی یک دختر که اجرا می شود و یا پیاده روی های گذشته ما در خانه پدر و مادر در سمت شرق از St. Paul چند بار در هفته.

بکی چپ یک یادداشت دست نویس با یک کارت هدیه در صندوق پستی خود را. او متوجه تجهیزات پزشکی در تصویر پنجره اما از همه مهمتر که مادر من همیشه یک موج و یک لبخند برای او به عنوان او در حال راه رفتن و یا در حال اجرا است.

توجه داشته باشید خود را به ارمغان آورد بسیاری از ما در خانواده بسیار بزرگ به اشک. این یک حرکت زیبا در این زمان نامشخص و ما از شما سپاسگزارم.

نمی دانستند که شما در حال ما امیدواریم که شما این به عنوان خوانده شده و می دانم که چقدر شما دل ما را لمس.

مریم Smunk, خرس سفید دریاچه
,

Sainted

ما می خواهم به سنت ما ایمیل حامل رولاند. او زدم در درب ما به ما اطلاع دهید که ما سالمندان معلول همسایه بود را برداشت تا ایمیل خود را از روز قبل.

ما بلافاصله پس از بررسی بر روی او افتاده بود و نمی تواند دریافت کنید. ما به نام 911.

او در حال حاضر دوره نقاهت.

ما مایل به تشکر از رولاند خود را برای مراقبت از قلب و خدمات برتر.

بنی و مریم Kubes, رزویل

Sainted

من می خواهم به سنت همه کارکنان در Boutwells فرود. نه تنها آنها نگه داشتن این جمعیت آسیب پذیر و امن آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن آنها را خوشحال.

آنها به طور منظم ارائه فعالیت به عبور زمان مانند پازل بازی ها و تمرینات به آپارتمان. کوچک در پردیس فروشگاه تلاش برای به دست آوردن هر گونه لوازم درخواست شده است. ساکنان سرگرم بودند توسط یک عید پاک اسم حیوان دست اموز توزیع تعطیلات شام به ماشین و یا خانه.

تلاش آنها قدردانی توسط کسانی که از ما با عزیزان-آنهایی که اقامت وجود دارد.

باربارا O’gorman بلین

Sainted

Sainted به کسانی که موفق به دریافت $1,200 محرک و نمی نیاز به آن را با توجه به درآمد کافی و یا منابع و اهدا آن به دیگران در نیاز و یا به موسسات خیریه مانند نجات ارتش و بانک های مواد غذایی.

David West, خرس سفید Township

Sainted

هفته گذشته ما را به یکی از مورد علاقه ما ملکه های لبنی یکی در سنت پل سمت شرق در ارل خیابان درست در شمال سوم با هاردینگ ،

یک بانوی جوان فقط جلوتر از ما دریافت, بستنی, پس از آن ما دستور داد ماست تنها برای غافلگیر که او نیز پرداخت می شود لایحه ما او تا به حال به تازگی نقل مکان کرد و از جنوب مینیاپولیس به سمت شرق بود و فقط لذت بردن از روز است.

یک sainted به او برای این سخاوت غیر منتظره و کردار است. گاهی غریبه ها می تواند به شما بسیار خوب در راه است.

لایحه Vilendrer Lake St Croix, ساحل

یک سنت

یک سنت امروز به یک “پیر” دوست نسبی همسایه عضو کلیسا.

بسیاری از سالمندان به تنهایی زندگی می کنند در خانه, آپارتمان یا یک مرکز پرستاری. بسیاری از نیاز به باقی می ماند در اتاق خود را در تمام طول روز با خارج از اتاق و یا خارج-درب فعالیتها و هیچ بازدید کننده مجاز است. بسیاری از سالمندان هستند با تکنولوژی زرنگ و دانا. به این فرد شخصی تلفن تماس بگیرید. شما خواهد بود یک “سنت” در چشم خود و اغلب ممکن است برجسته از روز خود را.

شما کمک خواهد کرد که شکستن احساس انزوا.

همه ما نیاز به دانستن است که کسی که مراقبت در مورد ما.

بانی Driggs, St. Paul
نویسنده RN با 35 سال کار در دراز مدت مراقبت از زندگی کمک و بزرگسالان روز امکانات بهداشتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de