Sainted & آلوده: هیچ نیاز به گرفتن همه از کاغذ توالت

آلوده

شوهر من آیا خرید مواد غذایی تقریبا روزانه است. امروز قفسه عاری از کاغذ توالت. آیا مردم متوجه قفسه نگردند روزانه?

وجود دارد بدون نیاز به گرفتن همه از کاغذ توالت.

وجود دارد بیشتر خواهد شد!

پت Johnson, St. Paul

Sainted

من می خواهم این زمان به عموم تشکر Pohlad خانواده برای آنچه آنها انجام داده اند در میان این بحران جهانی است. شوهر من با این نسخهها کار برای یکی از نمایندگی های متعلق به Pohlad خانواده آنها در نظر گرفته اند به رفاه خود را “خانواده کارکنان” و عموم مردم و به طور داوطلبانه خود را بسته محل — ارائه کامل پرداخت و مزایا در طول این زمان — انتظار می رود تا آخرین مارس 30 سال 2020 — شاید کمتر شاید بیشتر.

با خیلی قطعیت در جهان در حال حاضر با داشتن این پرداخت کامل و مزایای شگفت انگیز برای خانواده ما است. با تشکر از شما Pohlad خانواده!

میشل Rosenbush, St. Paul

Sainted

صبح امروز (26 مارس) من در Oxendale بازار در غرب سنت پل. به عنوان مواد غذایی بودند که پله تا من متوجه شدم من تا به حال سمت چپ کیف پول من در خانه است.

زمانی که من به صندوقدار زن در مقابل من اصرار بر پرداخت برای مواد غذایی من. من نام او را اما او ترمیم ایمان در بشر! به شما برکت دهد!

علامت Christensen, St. Paul

Sainted

Sainted به مردان و زنانی که در حال ساخت مطمئن شوید که ما ایمیل در هر روز است. آنچه را که ما در طول این زمان دشوار بدون کارت از دوستان و خانواده چک از تامین اجتماعی, سرگرمی, کاتالوگ ها و مجلات ،

Sainted به مردان و زنانی که کار در اداره پست و مطمئن شوید که ما می توانید ارسال کارت های ما و صورتحساب و غیره.

ویژه sainted به یک بسیار خوب و دوستانه حامل نامه Perry, که با این نسخهها کار خارج از اداره پست در نزدیکی Comcast ساختمان در خیابان. من نشسته بود با چهار ارشد دیگر دوستان در نیمکت مشرف به رودخانه می سی سی پی در مرکز شهر سنت پل. بله ما تمرین های اجتماعی فاصله. او نوع به اندازه کافی برای متوقف کردن و چت با ما برای چند دقیقه. آن را به من یادآوری مهم کار خود و از همه USPS کارگران بودند به ما در حال حاضر.

مریم Harrington, St. Paul

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im