Sadelle کافه ارائه می دهد صبحانه, ناهار و کسانی که معروف شیرینی!

این است رفتن به صبحانه نقطه در نیویورک برای سال در حال حاضر و آن را بسیار هیجان انگیز که Sadelle کافه متعلق به گروه عمده مواد غذایی, تصمیم به باز کردن یک کافه در Bellagio در دسامبر سال 2018 است. اگر چه گرفتن یک جدول در نیویورک بود, آن را بطور قابل توجهی آسان تر در وگاس. و مشاهده زرق و برق دار است!

رستوران ارائه می دهد صبحانه و ناهار رفتن به ظرف به شیرینی هایی که ساخته شده در خانه. شما می توانید آن را با ماهی قزل آلا, whitefish, سالاد, سالاد تن ماهی, دودی اسکاچ ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا, سالاد و سالاد تخم مرغ و یا انتخاب کردن برای برج و همه آنها را دریافت کنید. مطمئن شوید که شما جفت که با بلینی یا ابریشم برای حداکثر اثر. Sadelle را به مقدار زیادی از کوکتل و شراب گزینه نیز می باشد. وجود دارد تعدادی از تخم مرغ ظروف مانند املت بریزید huevos rancheros و چند ساندویچ تخم مرغ.

برای ناهار, انتخاب, اجرا حیطه از تن ذوب به ماهی قزل آلا کبابی. اگر شما می خواهید به خوردن نور, سعی کنید یکی از کلاسیک سالاد مانند کاب که در آن مرغ و بیکن و تخم مرغ خود را برآورده پروتئین نیاز دارد.

و مجموعه ای از شیرینی سبد ممکن است در سفارش قبل از اینکه شما را ترک. همیشه لود شده با ویژگی های از جمله vaunted سیاه و سفید کوکی.

Bellagio 702.693.7075

اینجا را کلیک کنید خود را به صورت رایگان ثبت نام و اشتراک به نسخه دیجیتال از لاس وگاس Magazine, راهنمای خود را به همه چیز را, شنیدن دیدن و تجربه در جنوب نوادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de