SAAS می گوید پلیس سیاتل Stashed وسایل نقلیه در پارکینگ خود را پس از گفت نه به

A long line of cop cars enters the school garage.

یک خط طولانی از ماشین پلیس وارد گاراژ برای سیاتل آکادمی علوم و هنر یک دبیرستان خصوصی در کاپیتول هیل. حسن نیت ارائه میدهد از allieetweets

در جریان تظاهرات یک ماه پیش پلیس از شرق حوزه وارد یک مدرسه در نزدیکی و ذخیره رسمی خودروهای پلیس در آن پارکینگ بدون اجازه با توجه به بیانیه ای از سیاتل آکادمی علوم و هنر.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی در ژوئن 4 را نشان می دهد یک رژه خودروهای پلیس وارد پارکینگ گاراژ در SAAS. در حال حاضر این مدرسه را تایید کرده است که پارکینگ اشغال شده بود توسط پلیس که نمی باید اجازه استفاده از آن را. مدیران را به حالت تعلیق در مدرسه در رابطه با SPD افسران ارائه کنترل ترافیک و تشکیل یک کارگروه برای بررسی آینده درگیری با پلیس.

شروع در سال 2010 SAAS قرارداد با خارج از وظیفه پلیس برای ارائه به مدیریت ترافیک و خدمات امنیتی است. (در واقع زمان Google streetview تصویر از پارکینگ نشان می دهد که یک فرد در یک سیاتل, اداره پلیس, یونیفرم نشسته توسط درب, چک کردن تلفن خود را.)

SAAS است که احاطه شده توسط یک مخلوط بالا-ترافیک راههای و برخی از خیابان های محله (که در سراسر خیابان از تسویه حساب) و دهه گذشته خارج از وظیفه افسران باید به کمک مدیریت ماشین در طول وانت و dropoff و همچنین در رویدادهای خاص.

اما در ژوئن 8, یکی از افسران که کار کرده بود کنترل ترافیک در گذشته به خارج از مدرسه با یک درخواست فوری. آنها در حال آماده شدن برای تخلیه شرق حوزه افسر توضیح داد و از آنها خواست به استفاده از مدرسه بسیاری برای ذخیره وسایل نقلیه شخصی خود. (شایان ذکر است که این فیلم ارسال شده به توییتر—که در زیر تعبیه شده است—مورخ 4 ژوئن نشان می دهد پلیس وسایل نقلیه در حال حاضر در بسیاری در زمان درخواست شده بود.)

پس از بحث مدرسه می گوید آنها اعطا درخواست در شرایطی که هیچ مقام رسمی وسایل نقلیه ذخیره می شود در بسیاری. اما این واضح نیست که چه زخم می افتد.

“ما تاسف است که این شرایط برآورده نشد و چند لباس شخصی ماموران وارد ساختمان ما در آن شب” به مدرسه می گوید: در بیانیه ای ارسال به غریبه. “اداره پلیس سیاتل افسران مطلع شده است که آنها مجاز به استفاده از گاراژ یا محل ما. هدف ما در توافق موقت این درخواست در تاریخ 8 ژوئن بود که برای کمک به تسریع در تخلیه شرق حوزه. در حقیقت آن یک اشتباه بود.”

تا کنون مدرسه دریافت نکرده به همین دلیل برای توضیح رسمی وسایل نقلیه ذخیره شده بودند در بسیاری.

پشتیبانی غریبه

این مدرسه در حال حاضر به حالت تعلیق در ارتباط آن با خارج از وظیفه SPD افسران و منصوب ایمنی و رفاه هیئت مدیره نیروی کار به بررسی SAAS سیاست مربوط به پلیس است. می توان آنها را در تعامل با دانش آموزان و خانواده هیات علمی و کارکنان و فارغ التحصیلان به تجدید نظر در سیاست های امنیتی بیش از چند ماه آینده.

درست قبل از مطبوعات زمان SPD در پاسخ به می گویند که آنها به دنبال چه چیزی اتفاق افتاده است و ممکن است اطلاعات بیشتر به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de