مانند Timberwovles اندرو ویگینز’ شروع تازه شروع شنبه شب به عنوان او و تیم جدید خود را — طلایی دولت — در زمان لس آنجلس لیکرز در تلویزیون ملی.

برای سال ششم بال که انفجار از موفقیت اما هرگز نمی تواند کاملا حفظ آن احتمالا بهترین راه بخشی با مینه سوتا است. هر دو طرف نیاز به یک شروع تازه است.

شاید این خواهد بود که تکان خوردن که جرقه Wiggins برای تبدیل شدن به نوع بازیکن استعداد و سطح حقوق و دستمزد نشان می دهد او باید باشد. آن را نمی تواند صدمه دیده است به جفت او را با یک پیروزی پایدار حق رای دادن.

شاید بازی همراه دو نفر از بهترین بازی اکشن در تمام زمان باز خواهد شد تا رانندگی خطوط لازم برای تشویق او را به سراشیبی بر یک پایه منسجم ، Draymond سبز فقط ممکن است قادر به نگه داشتن ویگینز ” آتش روشن در هر شب اساس.

Wiggins’ هم تیمی های سابق به نظر می رسد فکر می کنم.

“Wiggs میخوام ترسناک در ایالت طلایی” Tyus جونز توییتی. “مناسب است.”

“کلاه گیس در مورد رشد در ایالت طلایی” ژاک LaVine توییتی. “این یک بزرگ مناسب است.”

تیمبرولوز مربی Ryan ساندرز همیشه با استفاده از اصطلاح فرصت است. او اعتراف کرد Wiggins جدید در سان فرانسیسکو.

“این لیگ یک لیگ از فرصت ها در موقعیت های, و من به دنبال به جلو به دنبال حرفه خود و دیدن فرصت او را به رفتن به در ایالت طلایی” ساندرز گفت. “ما بسیار سپاسگزار. او می شود یک مرد که نام او در کتاب رکورد برای تیمبرولوز برای مدت زمان طولانی. او را فراموش امیدوارم برخی از چیزهای مثبت در دولت طلایی.”

راسل کردن

D’angelo راسل از دست رفته چه قرار بود او تیمبرولوز اولین روز شنبه در هدف قرار دادن مرکز به عنوان بهبود او از چهار کوفتگی.

اما او نشانی جمعیت زیادی pregame گفتن طرفداران آنها باید برخی از استعدادهای در حال حاضر, و درخواست از آنها برای حفظ انرژی خود را به این تیم همچنان به رشد.

ساندرز گفت که او انتظار دارد که راسل به “روز به روز”.

“اما او شده است در اطراف ما” ساندرز گفت: “و ما زمان زیادی را صرف چند روز گذشته و او را مشتاق به یادگیری جرم یادگیری پوشش و به رقابت بپردازند.”

خارج از نقد و بررسی

کلیپرز مربی Doc Rivers می داند چیزی کمی در مورد فهرستی از تعمیرات اساسی. کلیپرز یک تجربه در تجارت مهلت فصل گذشته.

“گاهی اوقات آن را می سازد شما بهتر است گاهی اوقات شما فکر می کنم آن را به شما بهتر است بعد از” رودخانه گفت. “در مورد ما ما رو بهتر بسیار به سرعت.”

کلیپرز’ جدید فهرستی رفت و در را به پلی آف فصل گذشته. مینه سوتا است که بیش از حد به حتی تهدید به انجام این کار, اما این حرکت را با ارائه یک نفس هوای تازه.

“من فکر می کنم آن را خوب است برای آنها” رودخانه گفت. “من فکر می کنم آنها نیاز به لرزش چیز بدیهی است و من فکر می کنم آنها واقعا خوب حرکت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de