رایان Donato نگه می دارد نمره مورد ساخت به حرکت در صف

Category: توین سیتی

مهم نیست که در آن رایان Donato می شود قرار دادن در صف. همه او می کند این است که نمره. آن چه او انجام داده تمام عمر خود را.

او ثابت کرد که دوباره در روز سه شنبه 5-4 صفحه اصلی پیروزی بر Columbus Blue Jackets, شبکههای جن از در مقابل هدف در حالی که کشیده پایین به یخ.

او دارای 12 اهداف این فصل و آگهی های وحشی با میانگین 1.36 اهداف در هر 60 دقیقه. در عین حال به نحوی او هنوز هم خود را میبیند در نیمه پایین صف اکثر شب.

آن چیز شخصی با توجه به مربی موقت Dean Evason که انباشته ستایش در Donato وقتی پرسیده شد که در مورد او در اوایل این هفته.

“این یک فرایند یادگیری” Evason اصرار داشت. “او فقط یک پسر جوان است که نمی توان از طریق فرایند.”

به عبارت دیگر Donato نیاز به کار بر روی تبدیل شدن به یک مطلب کامل بازیکن خود را با استفاده از مهارت های تهاجمی را به نفع خود در حالی که در ادامه به اصلاح مهارت های دفاعی خود را به طور شبانه.

“او به وضوح استعداد طبیعی به نمره اهداف” Evason گفت. “او به ارتکاب به مناطق زیر خط آبی و pucks و ماندن در زیر pucks در نقاط کلیدی در بازی است. او یادگیری است که روند. و آن است که یک فرایند است. او انجام داده با آن است.”

شاید قابل توجه ترین چیز این است که Donato نشده شکایت در همه.

در حالی که او را به نا امید با زمان بازی او باقی مانده است در دسترس در اتاق قفل مایل به پاسخ به هر گونه سوال خبرنگاران ممکن است برای او.

اخیرا Donato با لبخند به او اعتبار linemates Mikko Koivu و Ryan Hartman با کمک او همچنان به بهبود بازی خود را در یک شبانه اساس سرخوردگی خود را در هیچ جا یافت می شود.

“ما (ساختمان) شیمی” Donato گفت. “این خوب فقط به بازی یک بازی ساده و برای آن پاداش.”

در همان نفس Donato شوخی که آن را تهدید آمیز با Koivu که رواقی رفتار خود تبدیل شده به کارت ویزیت خود را بیش از 1,000-بازی NHL حرفه ای.

“او بسیار جدی مرد” Donato گفت. “که راه او است. شما فقط کردم به گرفتن مشاوره و انجام دقیقا آنچه که او می گوید از آنجا که او می داند که مته. او شده است در اطراف به اندازه کافی بلند و اگر من می خواهم به اطراف مانند او را از نوع پسر من نیاز به گوش دادن به.”

اگر Donato نگه می دارد به ثمر رساند در این رای آن را امن فرض کنیم Koivu قصد ندارم به ذهن او را که در اطراف.

میانه جدید مرد

برای بسیاری از بالا و پایین حرفه ای الکس Galchenyuk در نظر گرفته شده خود را به یک جناح.

به همین دلیل است که خود را در حرکت اخیر به مرکز بوده و بنابراین قابل توجه است. این یک نمونه کوچک اندازه اما Galchenyuk تبدیل شده و برخی از سران به عنوان مرد در وسط.

“ما دوست داریم چه سنگین او بازی” Evason گفت. “شما او را ببینید اتمام چک کنید و ببینید او outmuscling مردم برای سست pucks در منطقه ما. ما فقط می خواهم چه سنگین او بازی در مناطق مناسب و نه خیانت به خارج. ما واقعا او را دوست دارم وجود دارد.”

که نوع تطبیق پذیری چیزی است Galchenyuk خود می بالد ،

“برای من بازی جناح چپ مرکز و حتی جناح راست” او گفت:. “من به دنبال به جلو به چالش به بیرون رفتن وجود دارد و موفقیت در مرکز.”

مهلت تجارت امداد

در حالی که استرس مهلت تجارت قابل لمس بود در سراسر NHL Evason بود افتخار به راه خود ادامه داد: بازیکنان برای رفتن در مورد کسب و کار خود را.

“حتی اگر آنها آن را احساس آنها را نشان نمی دهد, آن را,” او گفت:. “این یک چیز خوب برای تیم است.”

که گفت: Evason اذعان کرد که احتمالا نگاهی به برخی از فشار بازیکنان خود را ساخت یک حذفی فشار در کنفرانس غرب بیشتر قابل دسترسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im