راسل سفید اول بسکتبال استخدام در کلاس هایلایت شده توسط استعداد های محلی در کال لوتری دانشگاه


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


سابق Crespi پسران بسکتبال مربی راسل سفید است گام گذاشتن در فصل دوم خود را به عنوان مردان مربی بسکتبال در کالیفرنیا لوتری دانشگاه, اما این واقعا اولین تلاش خود را در استخدام. سفید استخدام شد در ماه ژوئیه گذشته که هیچوقت به او زمان زیادی را در هر بازیکنان جدید است.

این بهار و تابستان, سفید استفاده کرده است محلی خود را به روابط به استخدام برخی از این منطقه بهترین استعداد های زیبا و اوکس هزار پردیس.

تیرانداز ماهر Jax Koren از Simi Valley, پرکار گلزن جاستین Stanziano از اوکس هزار و آقای همه کاره کلاید Seo از غرب تگزاس را تشکیل می دهند سه نفر از hyperlocal استعداد سفید است که در مورد هیجان زده.

“من واقعا با تمرکز بر جرم و تیراندازی با این کلاس” سفید گفت. “ما واقعا سعی کنید به عنوان بسیاری از بازیکنان محلی که ممکن است برای پیوستن به برنامه های ما. ما می خواهیم به رشد این برنامه با بازیکنان محلی تا جامعه به یک دلیل بزرگ برای حمایت از ما.”

Koren, Stanziano و بهینه سازی بخشی از یک 11-مرد استخدام در کلاس که شامل دوان لوئیس (پاسادنا بالا) تامی Griffits (La Costa Canyon), Stephen Davis (سانتا باربارا), Grant Jory (استاکتون سنت ماری), Riles نف (سنت Bonaventure), Nico Kieffer (Walnut Creek, Las Lomas), جیک مارتین (Anaheim, دره عمیق و باریک) و رایلی اوکانر (میننتنکا بالا از مینه سوتا).

سفید که از دست رفته postseason فقط یک بار در 13 سال در Crespi است انگیزه برای بهبود پس از Kingsmen برنده فقط در چهار بازی اولین بازی خود را در مبارزات انتخاباتی.

“من یاد گرفته ام که استخدام است که توقف در این سطح گفت:”. “آن است که هم هیجان انگیز و قلب شکستن وابسته به پاسخ یک استخدام به ما می دهد. سال گذشته سال صفر. ما را به آرامی ساخت یک برنامه جامعه ما, مدرسه, دانش آموزان و فارغ التحصیلان می تواند افتخار و خاموش دادگاه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de