This is the aftermath...

این هفته پنج مستند. از آن زمان به نوبه خود به این داستان توسط اریک Lacitis یک سیاتل تایمز کارکنان خبرنگار. عنوان: “ترس و دلهره در اقیانوس آرام شهرستان بیش از coronavirus:” اگر شما زندگی می کنند در سیاتل اقامت در سیاتل.'”

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

آنچه در این مقاله شامل است که در آن تیتر. مردم این روستا بخش از ایالت واشنگتن است که در یکی از دو “واشنگتن شهرستانهای [که] “0 مورد تأیید 0 مرگ” می خواهم مردم از بزرگ و گرفتار شهرستان به دور ماندن از آنها.

یک معنا این است که انتقام خود را. بسیاری در اینجا رای قرمز اما بستگی آبی گردشگری برای قرار دادن مواد غذایی خود را در جداول و یک سقف بالای سر خود را. خود-شما را به city slickers, اما با این واقعیت پیچیده است که بسیاری از کسانی که حمایت تهمت می خواهید برای باز کردن اقتصاد است. چیزی جز مزخرف بیرون می آیند روستایی مخمصه.

پشتیبانی غریبه

اما فراتر از سیاست بوده با روستایی عامیانه یک بی اعتمادی عمیق از غریبه ها. این احساس الهام بخش بسیاری از فیلم های ترسناک. شما می دانید تصویر. آن دیده شده است یک میلیون بار. یک مرد به شهر می آید. مردم به نظر می رسد دوستانه کافی است. قهوه ریخت و به جام خود را در شام. اما چیزی عجیب و غریب (حتی شیطانی) در سرور ، این تصور را رد کرد. زمانی که این مرد در نهایت متوجه می شود که این شهر در برخی از مراسم که خواسته های یک قربانی آن خیلی دیر است. پایان. که روستایی سینما.

شهری احساس الهام بخش نوع دیگری از فیلم که از پس. دوباره, شما را به تماشای این داستان در بسیاری از مواقع شما می توانید شرح آن را در خواب خود را: یک زن آماده به ترک خانه اش. اما جهان او است همان است که از بینندگان. او نمی تواند رفتن به خرید مواد غذایی بدون اینکه به طور کامل خاموش و پوشیدن چیزهایی که نگه داشتن سر و صدا از بدن خود را پایین. و آن را یک زندگی سخت است. خیلی به یاد داشته باشید. کفش های نرم است. لباس که نمی زیگ زاگ. ارتباط با دست نشانه. این نوع زندگی ما امروز در شهر سیاتل.

قبل از خروج از خانه: ماسک دستکش های ضد عفونی کننده ، ضد عفونی تلفن همراه هدفون و شارژر. بخشی از 2020 است آخرالزمانی; بخش دیگری است که در پس.