روستایی امریکا ساعت همه گیر فوران در شهرستانها به عنوان ترس رشد می کند

Category: لاس واگاس No comments

Dufur

جیلیان Flaccus / AP

در این عکس گرفته شده در مارس 20, 2020, گاو, گله دار مایک Filbin می ایستد در اموال خود را در Dufur سنگ., پس از نگهداری برخی از گاو و مذاکرات در مورد تاثیر این کروناویروس جدید است که با داشتن در جامعه روستایی. کوچک شهرهای جمع به اورگان را بر باد رفته, دشت و مزارع گاو مایل از هر نقطه در داکوتای جنوبی ممکن است تا به حال تنها یک مورد جدید کروناویروس اما ساکنان خود را ترس از گسترش این بیماری به مناطق با کمبود منابع پزشکی اجتماعی انزوا می آید که وقتی تنها کسی که شام میخورد در شهر بسته خود را درب و اقتصادی سقوط آزاد که در حال حاضر هدف قرار دادن آنها سخت است.

DUFUR سنگ. — اجتماعی فاصله قوانین مکرر مانند سرود در آمریکا در مراکز شهری که در آن coronavirus در حال گسترش است به صورت تصاعدی ممکن است احمقانه به نظر می رسد در باز مکان هایی که در کشورهای همسایه زندگی می کنند مایل از هم جدا و “کار از خانه” به معنی یک روز دیگر صرف نام تجاری گوساله یا رانندگی تراکتور به تنهایی از طریق یک میدان.

اما به همه گیر اسپرد را از طریق آمریکا و کسانی که زندگی در مناطق روستایی بیش از حد به طور فزاینده ای در معرض تهدید است. کوچک شهرهای جمع به اورگان را بر باد رفته, دشت و مزارع گاو مایل از هر نقطه در داکوتای جنوبی ممکن است تا به حال تنها یک مورد جدید کروناویروس اما خیابان های اصلی نیز خالی و کلینیک های پزشکی غرق نگران است.

ساکنان روستایی از آلاباما به جنگل ورمونت به منجمد می رسد از آلاسکا ترس از گسترش این بیماری از خارج از انزوای اجتماعی می آید که زمانی که این شهر تنها کسی که شام میخورد بسته و فروپاشی اقتصادی در مکان های که در آن مشاغل شد و در حال حاضر کمیاب است.

“هیچ کس نمی داند چه باید بکنید و آنها فقط در حال اجرا در محافل بنابراین دور ماندن از من چه میگویم” گفت: Mike Filbin یک 70 سال گاو گله دار در شهرستان واسکو اورگان یکی از معدود بخش هایی از دولت است که هنوز به دیدن یک مورد از COVID-19.

“در حال حاضر ما کاملا تمیز ولی ما نه ایمنی بدن به nothin’ — و اگر آنها شروع به در آوردن آن بیش از آن را منفجر شود در اینجا.”

به مسائل بدتر برخی از دور افتاده ترین جوامع را محدود و یا بدون دسترسی به اینترنت و پر از لکه خدمات تلفن همراه. که باعث می شود از راه دور و آموزش آنلاین به چالش کشیدن در دوران پتو مدرسه و کار را تعطیل کرده و آن را حذف امکان FaceTime کارت بازی و مجازی کوکتل ساعت شهری که آمریکایی ها تبدیل شده اند به در droves به ماندن متصل.

روال راه های روستایی که آمریکایی ها وصل — یکنوع بازی شبیه لوتو شب توقف در یک رستوران محلی و یا حضور یک غذای مختصر — به طور ناگهانی تابو.

“مردم روستایی در حال متکی به همسایگان خود و اعتماد به نفس بیشتر و اعتماد به همسایگان خود گفت:” کن جانسون ارشد متخصص در Carsey دانشکده سیاست عمومی و استاد جامعه شناسی در دانشگاه نیوهمپشایر. “در حال حاضر شما باید افرادی که قرار است به نفس خود را منزوی. یعنی چه که وقتی مردم شما بستگی دارد, به منظور کمک به شما در حال رفتن به قرار دادن خود و خانواده خود را در خطر است ؟ من نمی دانم آنچه که انجام خواهد شد در مناطق روستایی آمریکا است.”

نیل بنوا شهردار Ketchum, آیداهو است که شروع به دیدن جواب در خود جامعه است.

روستایی شهر رفت و آمد مکرر تلاش کرده است پس از ورود COVID-19 و او ترس اگر ویروس همچنان بیش از حد طولانی می تواند به نابودی آن است. این شهر واقع در کنار درب به تونی مقصد اسکی خورشید دره توچال و شناخته شده است به عنوان دومین-صفحه اصلی پناهگاه برای ده ها تن از افراد مشهور.

آن را نیز تبدیل به کانون آیداهو را caseload با حداقل 35 مورد و شناخته شده جامعه گسترش ویروس. حداقل 14 از موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی را وادار به این شهر کوچک پزشکی کارگران را در جایگزینی کارکنان از شهرستانها در این نزدیکی هست.

“شهر ما رشد مردم از آمدن به شهر و برای اولین بار در تاریخ ما ما دلسرد بازدید کنندگان گفت:” بنوا شهر 2,700 مردم است. “در ابتدا مردم در سطوح مختلف از تصویب اما فوق العاده ای جامعه فشار است که ما همه در این با هم. ما از بودن پر جنب و جوش شهر به شهر ارواح.”

شهر خزانه تکیه بر یک محلی گزینه مالیاتی و اگر که قطره نیمی از شهر را از دست داده اند $700,000 در, درآمد, او گفت:.

برخی از جوامع عقب رانده در آتن که آورده اند در زندگی روزانه به وقفه. رهبران از هفت یوتا, شهرستان, برای مثال, با ارسال نامه ای در اوایل این هفته به رژیم صهیونیستی است. گری هربرت خواستار “بازگشت به حالت عادی” و گفت: تعطیلی مدارس و کسب و کار شد و باعث وحشت و صدمه زدن به اقتصاد است.

“از (شنبه) از مجموع مرگ و میر نسبت به این ویروس در ایالات متحده آمریکا در نود” نامه متحده است. “نه نه صد نه نه هزار و نه و نود هزار. نود. این شماره است که مطمئن شوید که برای افزایش در آینده نزدیک اما ما نیاز به نگه داشتن عقل خود را در مورد ما.”

دیگران نگران خودی آوردن این بیماری واقعا به مناطق دور افتاده هستند که مجهز به مقابله با آن. در سراسر کشور وجود دارد بیش از 51000 کلی تخت های مراقبت ويژه در مناطق شهری شهرستانهای استان در مقایسه با 5,600 در مناطق روستایی شهرستان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

آن تخت را خدمت کوچکتر از جمعیت در مناطق شهری, اما آن را هنوز هم کمتر مردم در مناطق روستایی به پایمال کردن معمولی بیمارستان. در سال مالی 2018 متوسط روستایی بیمارستان تا به حال هشت تخت ICU در مقایسه با 20 برای نمونه در بیمارستان در یک منطقه شهری.

در Georgiana یک شهر کوچک در جنوب آلاباما تنها بیمارستان بسته سال گذشته پس ساکنان رنگی به درمانگاه بهداشت به جای زمانی که یک فرد در یک شهر 5 مایل (8 کیلومتر) دور تشخیص داده شد با COVID-19. بیش از 30 درصد از Georgiana را 1,600 ساکنان بیش از 60 سال سن قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر با محدود امکانات پزشکی برای خدمت به آنها گفت: شهردار جروم Antone.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Georgiana را ساکنان Antone گفت: “به شدت ناراحت” حتی اگر هیچ کس وجود دارد تشخیص داده شده است.

در آلاسکا را نقطه امید یک Inupiat صید نهنگ ایجاد کرد در لبه اقیانوس قطب شمال نزدیک به 700 مایل (1,130 کیلومتر) شمال از Anchorage رهبران قبیله ای تهیه شده است و بحث در مورد مسائل بالقوه مانند سفر هوایی به شهر. دولت را محدود سیستم جاده نمی رسیدن به جامعه از 900 نفر که متکی بر هواپیما برای خیلی از اتصال آن به جهان خارج است.

این هفته یکی از دو هواپیمایی که در خدمت نقطه امید آغاز خواهد شد محدود کردن پروازهای باری و مسافران با پزشکی یا سایر نیازهای ضروری.

هنوز هم ساکنان نگرانی های اخیر مرگ و میر ناشی از دو نفر از بزرگان را در خارج از شهر عزاداران برای مجالس ترحیم.

“ما همه انواع مختلف مردم که برای آمدن به روستای ما” گفت: اقدام شهردار دیزی گلی. “این coronavirus جدی است.”

هزاران مایل دور در داکوتای جنوبی, کاهش قیمت گوشت گاو در حال تولید به همان اندازه — و یا بیشتر — نگرانی از ویروس.

سام Stoddard یک گاو گله دار در نزدیکی شهر Kadoka جمعیت 650 گفت: بازارهای آتی برای گوشت کاهش یافته است تا 30% به دلیل coronavirus. او نگران دیرین دامداران قادر به چسبیدن به در.

اگر بازار همچنان وحشتناک او گفت: دامداران می توانید با قرار دادن خاموش خود را به فروش گوساله ها تا بعد از آن در سال — اما هیچ کس نمی داند چه مدت اقتصاد را در تحول ترک همه تاکید کرد.

در همان زمان دولت توقیف و کسب و کار و خروج ساکنان بدونم که چه در انتظار آینده. داکوتای جنوبی دارای 30 تایید موارد coronavirus.

“به طور معمول در این زمان از سال ما بیشتر نگران بزرگ بلیزارد در آینده و قتل 10% از ما گوساله ها. شما می دانید آن را در حال آمدن است و شما می توانید آماده برای آن” Stoddard گفت.

“با این کار شما نمی دانید چه آینده و یا آنچه شما باید انجام دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>