RuPaul's Drag Race Live

دنیس Truscello

نائومی Smalls و آسیا o’hara سرگرم در “rupaul’s Drag Race Live.”

رزیدنت جدید تولید در فلامینگو نمایشگاه توسط همان joyous celebration فردیت ساخته شده است که آن تلویزیون نسخه یک پدیده بین المللی است, اما شما لازم نیست که به یک فن یا پیرو “rupaul’s Drag Race” برای درک و لذت بردن از “rupaul’s Drag Race Live” در لاس وگاس. من دیده ام هرگز یک قسمت از آستین در حال اجرا واقعیت های رقابت های سری اما پس از ابتلا به این نسخه مرحله جدید نشان می دهد در هفته گذشته من در فوریه 28 والاتر از فصل 12 در تقویم من.

کارگردان RuPaul و همکار دیرین جمال سیمز و تولید شده توسط دنیای تعجب (تیم خلاق در پشت امی و برنده تلویزیون نشان می دهد) با وسع حوادث زندگی می کنند و ملت “rupaul’s Drag Race Live” باز شده در ژانویه 30 در مرکز نوار نمایشگاه شده است که در خانه به دانی و ماری i. t. b در دهه گذشته. فرمت آزادانه شرح زیر است یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد با رقابت ملکه نشان دادن مهارت های خود را در lip-sync on the dancefloor و بر روی باند فرودگاه توسط آمار خیره کننده مجموعه و پررونق موسیقی متن فیلم اصلی موسیقی و آهنگ از گذشته 11 فصل از “کشیدن مسابقه.”

“Rupaul’s Drag Race Live!” فرش قرمز

Shannel appears on the red carpet before the world premier of RuPauls Drag Race Live! Thursday, January 30, 2010, at the Flamingo in Las Vegas. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

بازیگران شامل یک چرخش فهرستی از ملکه و شش مرد گودال خدمه رقص تیم ملی و مخاطبان لوازم تمام انرژی. هر بار که شخصیت های مورد علاقه خود را از تلویزیون نشان می دهد به مرحله در زمان های مختلف غرفه در مخاطبان فریاد می زد و فریاد حمایت خود را و تجمعی نتیجه از این همه سرزندگی است خیلی خوشحال پیروز پرنیان من هرگز شاهد در این محل است.

که احساس منحصر به فرد است که فقط به عنوان سرگرم کننده و قابل توجه به عنوان مثال کاریزماتیک اجرای جرثقیل بری, Kameron Michaels, نائومی Smalls, ونسا “Vanjie” ماتئو Yvie عجیب و میزبان آسیا o’hara. ویدئو کلیپ آمیخته با اجرای زنده اضافه کردن مقدار مناسب از RuPaul به نمایش و اضافه کردن ساختار و راهنمایی اما این ملکه واقعا اسیر گرفتن نوبت یک-بردن هر یک از دیگر در طول شب با مشخص حرکت می کند و سبک. Smalls به ارمغان می آورد بیش از حد بالا, زرق و برق, مایکل به ارمغان می آورد باور نکردنی ورزشی و غیر قابل انکار حضور و بری بی همتا تصویر از بریتنی اسپیرز می تواند خود را نشان می دهد. O’hara به ارمغان می آورد به همه می خندد و تعامل با مخاطب با جذابیت و فضل است. موسیقی سرگرم کننده و مد فقط در آینده نگه دارید.

به عنوان هیجان انگیز است برای دیدن “Drag Race Live” موفقیت از سمت راست دروازه آن را حتی بیشتر جالب را ببینید که چگونه نشان می دهد و تکامل می یابد به عنوان بازیگران و تغییرات آن میدارد تا بیشتر در حرکت است. زمان نوار headliners لیدی گاگا و Christina Aguilera به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد و آن را ایمن می گویند این و دیگر افراد مشهور به احتمال زیاد خواهد شد چک کردن وگاس تولید زمانی که آنها در شهر است.

“Rupaul’s Drag Race Live” انجام شده است در 9:30 بعد از ظهر سه شنبه و پنج شنبه از طریق شنبه در فلامینگو نمایشگاه (3555 Las Vegas Blvd. جنوب 702-777-2782) و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت flamingolasvegas.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de