روی شاخ زیگفرید و روی سحر و جادو اواز یا موسیقی دو نفری می میرد از coronavirus

Siegfried & Roy

لنوکس McLendon

Seigfried & Roy

به روز شده در 1 ساعت و 34 دقیقه پیش

روی شاخ Siegfried & Roy می میرد COVID-19

Former Strip headliners Siegfried & Roy entertained Strip audiences for decades. John Katsilometes' follow-up report 10 years after Roy's unfortunate incident with the duo's white tiger, Montecore, made the Weekly's Top 10 most-read stories of 2013. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

روی شاخ نیمی از megastar شعبده تیم زیگفرید و روی درگذشت جمعه در لاس وگاس بیمارستان از عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به این دو دیرین مدیر و دوست برنی Yuman.

شاخ که دچار نزدیکی کشنده حمله توسط ببر نشان می دهد نزدیک به 17 سال پیش در یک به فروش می رسد با عملکرد در سراب و شجاعانه جنگیدند برای غلبه بر جراحات خود شد 75.

Yuman گفت: وجود خواهد داشت هیچ خدمات تا COVID-19 است و دیگر یک تهدید جدی برای زندگی انسان است.

“Roy حال زیبا و حرفه ای” Yuman گفت. “هنگامی که زیگفرید و روی آمد به لاس وگاس آنها برای همیشه لطفا برای تغییر این دوره از تاریخ سرگرمی در اینجا و با حیوانات خود را ساخته شده توهم و سحر و جادو شکلی از هنر است.”

Yuman گفت: اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده به طور متوسط دو نشان می دهد یک شب شش شب در هفته در طول 48 هفته در سال به 44 سال — برآورد 44,000 نشان می دهد headlining در Stardust مرزی و سراب تفریحی.

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” زیگفرید Fischbacher شریک زندگی خود را در بیانیه ای گفت:. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.

“Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته. من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

متولد روی اووه لودویگ شاخ در Oct. 3 1944 در نوردنهایم آلمان در طول یک متفقین بمباران حمله شاخ ممکن است بیشتر به یاد برخی از برای غم انگیز, Oct. 3, 2003, حمله توسط یکی از ببرها 7 ساله Montecore قبل از وحشت خانه بسته بندی شده.

Montecore به دلایل هنوز مشخص نیست, در این روز, بیت شاخ در آستین پس از آن حاضر به اطاعت از “آزادی” فرماندهی و دوخته شاخ به طبقه. او سپس کمی به او روی گردن و نه او را آزاد کند تا مربیان به شدت اسپری حیوانات با دی اکسید کربن.

او به عنوان چرخ به عمل جراحی شاخ که در برخی از نقطه نیز دچار سکته مغزی طی این حادثه شد و گفت: به التماس دیگران را Montecore پایین چرا که او گفت این بود که حیوان تقصیر که او تبدیل شده بود به او. Montecore درگذشت در سال 2014 در سن 17.

شاخ دچار قطع نخاع و عمده از دست دادن خون به همراه چند تن دیگر تهدید کننده زندگی زخم. او تحت عمل جراحی در مرکز پزشکی دانشگاه. مصیبت چپ او را با محدودیت های شدید در توانایی های خود را به راه رفتن و صحبت کنید. اما او ثابت قدم و در سال 2009 بازگشت به کار با Fischbacher در یک رویداد خیریه. آن شاخ نهایی مرحله ظاهر.

“در طول تاریخ از لاس وگاس هیچ هنرمندان به معنای بیشتر به توسعه لاس وگاس’ شهرت جهانی به عنوان سرگرمی پایتخت جهان از Siegfried & Roy” تری Lanni سپس رئیس MGM Mirage کازینو شرکت مادر گفت: پس از این حمله است. “آنها خیلی بیشتر از ستاره از سراب. آنها قلب خیلی از ما رفت و آمد مکرر.”

لاس وگاس رفت و آمد مکرر اپراتورهای ارائه تسلیت جمعه در رسانه های اجتماعی.

“جهان از دست رفته یک چهره افسانه ای با عبور از روی شاخ” MGM استراحتگاه توییتی. “داستان و داستان Siegfried & Roy بزرگتر از زندگی است. دل ما به روی خانواده و دوستان و مهمترین آنها به زیگفرید که یک عمر از سحر و جادو و دوستی با این مرد است.”

Caesars Entertainment گفت on Twitter: “ارسال ما عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و طرفداران روی شاخ این دو زیگفرید و روی. ما عشق و قدردانی وگاس آیکون و نیکوکار که چراغ راه برای سرگرمی در لاس وگاس است.”

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن پرسیدم روی شاخ و شریک زندگی خود را زیگفرید مترادف هستند با چه چیزی ساخته شده است, لاس وگاس, سرگرمی, سرمایه جهان است. آنها با تشکیل یک دیدنی فراتر از انجام عمل است که می تواند هرگز تکرار شود. ما در حال ویران ما از دست دادن از روی, منحصر به فرد سرگرم کننده و دوست عزیز.”

Fischbacher و شاخ ملاقات در یک سفر دریایی در 1960s و تشکیل یک عمل. شاخ به کار کرده بود و با حیوانات در برمن باغ وحش شروع در جوانان خود را. دو کشف شد در سال 1967 توسط یک لاس وگاس تولید کننده که تا به حال دیده می شود خود را نشان می دهد در اروپا است.

در ابتدا آنها تلاش در لاس وگاس به عنوان یک تخصص عمل در MGM بزرگ را “تسبیح هالیوود است.” اما در 1970s و ’80s آنها شد لاس وگاس عماد با اجرای برنامه در حالت تخیلی و مرزی قبل از باز کردن در سراب در اوایل 1990s.

زیگفرید و روی به حال چهار ویژه در ABC و چهار در CBS. آنها تا به حال به طور خلاصه به اجرای نمایش در فاکس شد و ستاره های بزرگ در سراسر جهان است. آنها تا به حال مخاطبان خصوصی با پاپ ژان پل دوم در واتیکان.

شاخ قبل است در مرگ مادر خود یوهانا شاخ و نیم-برادر آلفرد خبرچین. او جان سالم به در Fischbacher برادرش ورنر شاخ و حیوانات خود را خانواده.

اد کخ سابق دیرین خورشید خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de