راس Douthat: از بلومبرگ وسوسه

Category: توین سیتی No comments

برای مدت زمان طولانی مفهوم مایکل بلومبرگ نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسید مانند یک منهتن علاقه داشتن به یک غرور با نخبگان تجدید نظر شود اما هیچ توده حوزه فانتزی برای Acela سواران که تصور کنید که مردم آمریکا در حال تقاضاهای مصرانه برای یک فرد ثروتمند ایده بود.

این بود که به ویژه در روزهایی که ایسنا امر تبلیغات مورد علاقه خود را در یک شخص ثالث نامزدی. اشخاص ثالث به طور کلی تاسیس در ایده هایی که نخبگان در حال غفلت مانند ترکیبی از پوپولیسم اقتصادی اجتماعی محافظه کاری و امریکا-اول سیاست خارجی را که رو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت است. در حالی که Bloombergism نخبگان تفکر کاملا مقطر: اجتماعی لیبرالیسم و فن سالاری, افزایش تدابیر انترناسیونالیسم و کسب و کار دوستدار محیط زیست به علاوه یک دوز از استبداد به خیابان های امن برای gentrification.

اما با یک پوپولیستی در کاخ سفید سوسیالیستی برنده انتخابات مقدماتی حزب دموکراتیک خلق رای دهندگان از جان گذشته برای یک نامزد برنده و استقرار از جان گذشته برای یک قهرمان, عصر ایران تبدیل شده است تا حدودی قابل قبول تر نامزد ریاست جمهوری از من تصور حتی شش ماه به عقب. بنابراین آن را به ارزش تعمق دقیقا آنچه که او هنوز هم بسیار بعید است اما نه به طور کامل غیر قابل تصور نامزدی ممکن است معنی و آنچه که او ارائه می دهد به عنوان یک جایگزین برای هر دو دموکراتیک رقبا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در داخل حزب دموکراتیک بلومبرگ است صعود را تیز ترمز در دو پست-اوباما در روند لیبرالیسم: بزرگ Awokening از نژاد و جنسیت و فرهنگ, و به نوبه خود در برابر فن سالاری در سیاستگذاری اقتصادی.

بله بلومبرگ اقتباس سیاست خود را نمایش بهتر و مناسب فعلی لیبرال اجماع و نظرات خود را در مسائل اجتماعی بودند لیبرال برای شروع با. اما او تا به رکورد کسری بودجه و سیاست خارجی, شاهین, روح وال استریت میانه و سابقه نژادی و مذهبی پروفایل و جنسیتی سوء رفتار. بیش از هر دیگر مدعی نامزدی خود را کنار حزب نسبت به جایی که در آن ایستاده بود قبل از ظهور برنی ساندرز و زندگی ماده و #MeToo و ریشه لیبرالیسم یک بار دیگر در حرفه کلاس منافع و واشنگتن-وال استریت mindmeld.

اینها دلایل خوبی است که فرض کنیم که او نمی تواند نامزد و دلایل بسیار عالی برای اجتماعی ترقی خواهان و سوسیالیست ها به طور یکسان به می خواهید به ضرب و شتم او. تنها راه آنها با شکست مواجه خواهد شد این است که اگر بلومبرگ موفق در مصاحبه خود را به عنوان غیر معمول جواب غیر معمول وقت — ترکیب دموکراتیک ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دوره دوم او شهرت خود برای مدیریت موثر و وعده صرف ثروت خود را برای درهم شکستن تهمت به یک قانع کننده تر electability زمین از نژاد دیگر تعدیل می شود.

اما دموکرات ها با توجه به فروش زمین این باید بسیار واضح و روشن در مورد آنچه بلومبرگ ریاست جمهوری می باشد. بلومبرگ ندارد تهمت را آشکار نمود (هر چند برخی از اتهام رفتار با زنان بسیار بد است) و یا خود را طاس اهانت به هنجارها و قوانین حقوقی و تعارفات بنابراین یک بلومبرگ انتخابات ریاست جمهوری که احساس می کنید کمتر institutionally تهدید, کمتر, قانون اساسی, خطرناک نسبت به جریان درندهخویی از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — در علاوه بر این به ارائه حداقل برخی از تغییر سیاست است که لیبرال ها و دموکرات ها تمایل.

این احساسات می تواند فریب. مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی گرایش ها برهنه بر روی توییتر خود را تغذیه اما بلومبرگ طلبانه غرایز بی تفاوتی خود را به محدودیت های خود را در قدرت هستند از ویژگی های آشکار از زندگی حرفه ای او. مغلوب ساختن پیشی جستن جوک در مورد در حال اجرا برای یک دوره سوم; بلومبرگ در واقع مدیریت آن تخریب از طریق تغییرات قانونی لازم. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به قلدر FBI و تضعیف آزادی های مدنی; بلومبرگ زد نیویورک به عنوان یک مینیاتور نظارت دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن است cowed حزب جمهوری خواه با افراد مشهور و مبالغه; بلومبرگ صرف فعالیت سیاسی خود را خرید سازمان ها و سیاستمداران است که ممکن است در غیر این صورت مانع او. مغلوب ساختن پیشی جستن blusters و قلدر مطبوعات; بلومبرگ به معنای واقعی کلمه صاحب یک رسانه های عمده سازمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است پوتین حسادت; بلومبرگ قلب پینگ است.

در عصر ما از کنگره کناره گیری همه روسای جمهور بکند یا وسوسه به سمت قدرت منازعه و Caesarism. اما بلومبرگ حرفه ای, کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد که به عنوان رئیس جمهور این خواهد بود که کمتر از یک درش به طور پیش فرض روش. و شهردار سابق بر خلاف سابق “شاگرد” ستاره است ferociously صالح با یک جهان بینی بسیار تراز وسط قرار دارد با بزرگ و خوب از دی سی به دره سیلیکون — که بدان معنی است که او می توانست خیلی بیشتر اتاق به رفتار غیر طبیعی بدون مواجهه با یک جنبش مقاومت از فعالان و روزنامه نگاران و قضات است.

برای انتخاب بلومبرگ به عنوان جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن است به شرط که یک هرج و مرج فاسد, پوپولیستی است یک قلمزن خطر به آنچه می ماند از این جمهوری از یک ظالمانه صالح plutocrat با سابقه اجرایی نفس بیش از حد قوی و طبیعی پشتیبانی ما در عمده مراکز قدرت.

که به نظر می رسد بسیار غیر عاقلانه شرط می بندم. دموکرات ها که می خواهند به اهرم مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت به حرکت کشور به چپ باید حمایت برنی ساندرز. دموکرات ها ترجیح می دهند که یک بازگشت به حالت عادی کمپین باید متحد پشت یک سیاستمدار عادی مانند ctq. کسانی را انتخاب کنید که بلومبرگ باید بدانید که چه چیزی آنها دعوت: تبادل Trumpian کمدی برای الیگارشی را مخملی مشت.

راس Douthat می نویسد یک ستون برای نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>