Rosemount با کروناویروس می میرد یک ساعت پس از بازگشت به خانه از بیمارستان

غنی هرمان, 66, از Rosemount به تازگی منتشر شده است از بیمارستان مارس 8 به ظاهر در بهبود از COVID-19.

نفس از راه رفتن از ماشین به خانه او نشستم روی نیمکت و درگذشت, کمتر از یک ساعت بعد.

ریچارد آلن هرمان (حسن نیت ارائه میدهد از کتی هرمان)

“گفت:” من نمی توانید نفس’ ” گفت: کتی هرمان همسر خود را از 38 سال. “او فقط نمی توانستم نفس بکشم.”

در حالی که خانواده بدحال آنها گفت: بعید است آنها را دریافت پاسخ به سوالات خود را.

“ما هرگز 100 درصد می دانم چه اتفاقی افتاده است چرا که آنها نمی خواهد انجام کالبد شکافی” کتی گفت. “رسمی خود علت مرگ خواهد بود COVID-19.”

یک “غول مهربان” و یک رهبر

ریچارد آلن هرمان متولد بهمن. 20 سال 1954 در Plentywood, Mont., جوانترین از سه پسر به گندم دامداران هری و الیزابت هرمان.

پس از فارغ التحصیلی دبیرستان غنی با حضور در دانشگاه ایالتی مونتانا جایی که او مورد مطالعه علوم کامپیوتر بود که یک برنامه جدید در زمان.

آنجا بود او را ملاقات کتی. آنها ازدواج کرده بودند Dec. 20 سال 1981.

به نام “غول مهربان” توسط خانواده اش غنی ایستاده بود 6 فوت و 3 اینچ قد و وزن حدود 300 پوند است. کتی گفت که او تا به حال برای ایستادن در مدفوع برای عکس های عروسی خود را به پای اختلاف ارتفاع خود را.

که آیا آن را به دلیل ارتفاع خود را و یا او رفتار دوستانه غنی بود که اغلب نامیده می شود به یک رهبر است, چیزی که در او نیست به دنبال.

“او خروجی” کتی گفت. “اکثر مردم فکر او را به عنوان یک برونگرا. او می تواند درونگرا بیش از حد. او همیشه از گوش دادن به مردم همیشه به مردم توصیه. او اغلب به من گفت: “من نمی دانم چرا من همیشه تا پایان بودن رهبر.’ “

یک مرد از منافع متنوع

پس از فارغ التحصیلی از کالج غنی از نقل مکان به ایالت آیوا که در آن او کار می کرد برای راکول بین المللی در سیستم های مخابراتی. او نقل مکان کرد و به مینه سوتا به کار برای Sperry و سپس انتقال به لاکهید مارتین در Eagan که در آن او کار می کرد در F-35 های رزمی جت برنامه تا Eagan دفتر بسته شده است. او تبدیل به نیویورک برای سه سال تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2016.

او و کتی به حال دو فرزند برایان و آنا. آن را از طریق خود داوطلبانه با پیشاهنگی پسر با برایان که او توسعه یافته چندین منافع متنوع در خارج از رایانه است.

پس از پیشرو scout troop به Philmont مزرعه پیشآهنگی در فلوریدا برای یک دریا پایه برنامه او ایجاد علاقه در قایقرانی. او و خانواده صرف یک هفته در یک ادم بددهن و ماجراجو در جزایر ویرجین در فوریه, سفر دریایی, غواصی و غواصی.

در نوبه خود از قرن Y2K بلندی غنی شروع به تعجب با صدای بلند آنچه را که او انجام می دهد اگر تمام کامپیوتر ها پایین رفت. اخیر Boy Scout زمینه سفر به آهنگر فروشگاه به او یک ایده است.

او در زمان برخی از کلاس ها و پیوست صنفی از Metalsmiths که در آن او به عنوان رئیس جمهور برای مدت پنج سال.

“من سه جعل در گاراژ” کتی گفت. “او ساخته شده ارائه برای هر کسی که ازدواج کردم در خانواده ما. او ساخته شده استیک turners, شمعدان یک جادوگر-سر درب بازکن بطری و درب. من یک زیبا به شکل دراورده آهن دروازه می رود که بین آشپزخانه و اتاق ناهار خوری رسمی.”

وی همچنین توسعه علاقه به جبران چوب سیگار, او گفت:.

او در زمان یک کار مشغول به کار برای محصول دیجیتال انجمن به نگه داشتن خود را از مشکل تا زمانی که کتی می تواند او را در دوران بازنشستگی.

دو حال برنامه ریزی برای خرید یک برترین و تقسیم وقت خود را بین مینه سوتا و هوای گرمتر است.

اما این برنامه تغییر مارس 8.

پس از تخلیه زده در خانه

به گفته کتی غنی شده بود و بیمار حدود دو هفته با تب. هنگامی که او بهتر نشد او به نام پرستار خط تلفن و یک قرار ملاقات. از آنجا او را به یک تنفسی درمانگاه در Lakeville و سپس به بیمارستان جایی که او در آنجا ماند برای سه روز در اکسیژن تا زمانی که او از زندان آزاد شد و به خانه بروم.

به عنوان غنی تلاش شد به تنفس خود کوچ کتی به نام 911. امدادگران مشغول به کار در او را در خانواده و سپس نقل مکان کرد و او را به عرشه از آنجا که حدود 10 نفر در اتاق با یک شناخته شده COVID-19 بیمار است.

“او در پشت من عرشه” کتی گفت. “این هنوز خام است.”

کتی هم COVID-19 علائم و recuperating در خانه. او گفت: غنی مراسم تشییع جنازه به تعویق خواهد افتاد تا در سال آینده از آنجا که بسیاری از دوستان خود را در معرض خطر گروه سنی است.

“من OK با انتظار” کتی گفت. “وجود دارد یک مقدار قریب به اتفاق از مسائل در رفتن در حال حاضر به هر حال. این راه من می تواند زمان برای برنامه ریزی آن است.”

او گفت که او قصد دارد به جشن غنی زندگی در اینجا و در مونتانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru