رز رژه لغو تاتنهام اخراج furloughs

یک روز پس از لغو 2021 رز رژه سازمان در این مسابقات از گل سرخ اعلام کرد: “ترکیبی از اخراج furloughs و کارکنان برنامه ریزی و کاهش حقوق و دستمزد” با توجه به پنج شنبه صبح ایمیل فرستاده شده به غیر انتفاعی 900 یا تا داوطلبان.

“این نیروی انسانی تغییرات در سراسر هیئت مدیره و تاثیر هر بخش در سازمان” آن را می خواند.

ایمیل مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم furloughs و اخراج تاثیر خواهد داشت. مقامات روز شنبه تایید کرد که کاهش هزینه ها گام های آینده شد و ارائه اطلاعات مناسب به زودی

در حالی که این مسابقات از گل رز صدها نفر از داوطلبان آن را بین 30 و 35 تمام وقت اعضای هیات سخنگوی غیر انتفاعی گفت: این گروه خبری در روز پنج شنبه.

“ما می دانیم که در یک سازمان به عنوان کوچک و خانواده بود که ما این تغییرات را نمی خواهد آسان” ایمیل می گوید. “لطفا می دانم که ما نمی رسند در این تصمیم گیری به آرامی و ما بدون شک احساس از دست دادن این تیم اعضای هر یک از آنها ساخته شده اند ارزشمند و ماندگار کمک به این انجمن.”

روز چهارشنبه مسابقات گل رز اجرایی دیوید Eads گفت: این خبری است که بدون رژه غیر انتفاعی ندارد یک جریان درآمد. وی با اشاره به “ممکن است نیروی انسانی تنظیمات” که در همان مصاحبه است اما به جزئیات.

در اوایل سال جاری مسابقات گل دریافت چک های برنامه حفاظت از وام به ارزش بین $350,000 و 1 میلیون دلار با توجه به اطلاعات فدرال و تایید مسابقات توسط مقامات.

“هر سال هزینه های برنامه ریزی, ساختمان, تامین امنیت و میزبانی این رویداد برای جهان افزایش” Eads نوشت: در بیانیه ای به این گروه خبری در هفته گذشته در پاسخ به سوال در مورد وام.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد زمانی که ما اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de