دو چیز ساخته شده است که من ابتدا و یا تکان سر من این هفته:

NOYB: به هیچ وجه. هیچ چگونه است. من در اینجا صحبت در مورد رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی اولیه در ماه آینده. اولیه در نهایت انتخاب نامزدها که نام ظاهر خواهد شد در انتخابات ماه نوامبر آینده.

در قانون فعلی اگر چه یک رای است و راز اصلی رای دهندگان ملزم به انتخاب هر یک از دموکرات یا حزب جمهوری خواه رای گیری. هر دو طرف و همچنین به عنوان مردمی-قانونی شاهدانه و ماری جوانا قانونی در حال حاضر احزاب خواهد شد یک رکورد از آن رای گیری رای دهندگان را انتخاب کنید.

چگونه است که داده ها استفاده خواهد شد که حدس میزنن اما حدس من این است که رای دهندگان خواهد بود هولناک با ایمیل های ناخواسته و تماس های تلفنی از یکی یا همه احزاب است. وجود دارد که افراد در مشاغل خاص — مانند رسانه های خبری برای مثال ممکن است “خواست” است که توسط آن حزب رای آنها انتخاب کرد.

هر دو حزب عمده انتخاب این فرایند پس از رکورد تعداد رای دهندگان ضعف دولت قفقاز در سال 2016. با توجه به مینه سوتا وزیر امور خارجه استیو سیمون ملی احزاب را به رسمیت نمی شناسد سوتا PNP نتایج به عنوان اتصال بدون این حزب ترجیح اطلاعات است.

داده من اجازه بیان نظرات خود را در مورد چیزهایی که من مشکلی ندارم و گفت که آنها می توانند waterboard مرا تا روز انتخابات و من هنوز هم نمی مداد در دایره کنار فعلی ساکن کاخ سفید. اما رای من یا اولویت یا این که از یک جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامی باید کسب و کار هیچ کس مگر اینکه ما تصمیم به آن را به اشتراک.

در حال حاضر سیمون و قانونگذاران از هر دو طرف انداخته اند حمایت خود را پشت یک لایحه است که در بخشی خواهد محدود کردن های حزب ترجیح داده به یک حزب ملی نماینده و تنها به منظور بررسی شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی اولیه. این امر با توجه به انتشار اخبار از سیمون از اتاق کار و همچنین ایجاد یک مکانیزم به موجب آن رای دهندگان را می توان از لیست حذف شدند در مد همان آنها می توانید انتخاب کردن از اطلاعات عمومی لیست.

با توجه به محدودیت زمانی لایحه حمایت نیاز به تصویب آن قبل از مارس 3 اصلی. من نمی خواهد در نظر بگیرید که در نزدیکی یک مکان سنجی که در روز تا زمانی که آنها انجام می دهند.

Madoff sendoff? برنارد Madoff محکوم متفکر بزرگترین و شناخته شده طرح Ponzi در تاریخ می خواهد یک قاضی فدرال به بهار او را از زندان و فرستادن او به خانه می میرند. Madoff که 11 سال به 150 سال زندان فدرال محکوم شده است در مرحله ی دوم از بیماری کلیوی و گفته شده است او کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند.

با توجه به انتشار گزارش Madoff 81 است به صندلی چرخدار وابسته است بیش از حد قدیمی برای پیوند و نیاز به round-the-clock مراقبت. او به تازگی به یک تسکینی بال در یک زندان فدرال امکانات پزشکی در کارولینای شمالی.

صدها نفر از Minnesotans و موسسات اعم از افراد و مدارس و بنیادهای خیریه و بازنشستگی و حقوق بازنشستگی سرمایه گذاری طرح های قربانی حدود 65 میلیارد هرم باهم. بیش از $12.2 میلیارد دلار از حدود 19 میلیارد دلار در تایید از دست داده اصلی ادعا شده است بهبود فدرال امانت و بازگشت به سرمایه گذاران است.

Madoff است که به دنبال آنچه به نام “مهربان آزادی” از زندان به منظور دیدن grandkids و مرگ یک انسان آزاد است. چنین منتشر می شوند به ندرت اعطا شده در سطح فدرال. اگر چه با توجه به وضعیت خود اداره فدرال زندانها را تکذیب کرد درخواست سپتامبر گذشته به شدت از جنایات. Madoff در حال حاضر جذاب انکار در دادگاه فدرال.

با توجه به این که ما مالیات دهندگان پرداخت برای هزینه حبس درمان و نگهداری من را تایید حرکت تحت شرایط است که او با پرداخت هزینه ها از جمله امنیتی مورد نیاز به مطمئن شوید که او نمی قفس پرواز یا کسی نمی سعی کنید به او آسیب برساند.

هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا او در بیان درست ندامت. این درخواست می گوید: او است. اما من به یاد داشته باشید گفتن نقل قول از سال 2010 نیویورکر مقاله مجله ای که مصاحبه زندانیان سابق که می دانستند Madoff پس از او وارد کارولینای شمالی ، آنها به طور کلی توضیح داده شده Madoff به عنوان یک انسان با بهره گیری اگر نه جوابی نیامد و در افراد مشهور-مانند وضعیت پشت میله های زندان.

یکی به نقل از او عنوان کرد و گفت در آن زمان: “(Expletive) من قربانیان. من انجام آنها را برای 20 سال و در حال حاضر من انجام 150 سال است.”

اما من تسلیم به یکی از قربانیان 67 ساله بازنشسته بازرگان از رزویل که بخش قابل توجهی از پس انداز بازنشستگی در اومدی. او به نام Madoff مالی و تاثیر عاطفی بر او و بسیاری دیگر از جمله افرادی که در زمان زندگی خود را یک “زشت و وحشتناک داستان است.”

“برای بسیاری از آن را تنها منبع درآمد و گفت:” زن که حاضر به صحبت با من پنج شنبه در وضعیت او نام نکردن چون “من می خواهم برای قرار دادن این چیزهایی که پشت سر من.”

بر خلاف دیگر قربانیان که می خواهند Madoff به مرگ پشت میله های زندان او را ترک خواهد کرد آن را به قاضی تصمیم می گیرید.

“من واقعی واکنش این است که من هیچ چیز برای به دست آوردن با آرزوی او بد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de