دیدن سنگ نورد: مرگ و زندگی از برایان جونز در پنجشنبه Feb 13 در ارک تسلیم سینما. OLAVI KASKISUO LEHTIKUVA

تیاو زیباترین سنگ نورد نیز بیشتر خراب—است که گفت: چیزی در یک گروه است که کیت ریچاردز در آن است. برایان جونز تاسیس theworld سابق greatest rock-and-roll band در سال 1962 با Keef میک Jagger, Charlie Watts, ایان استوارت و تیلور (که بعد از نقل مکان به فوق العاده گاراژ-/روان راک خیلی چیز) اما تصدی خود بود و مملو از مشکلات درون و بدون سنگ.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

دنی گارسیا, مستند, Rolling Stone: مرگ و زندگی از برایان جونز ظاهر حدود 50 سالگرد جونز زودرس و بحث گذشت. آن را صرف نزدیک به نیمی از آن 96 دقیقه زمان در حال اجرا غواصی عمیق به جزئیات کثیف از این بسیار با استعداد نوازنده مرگ—که بعدا بیشتر.

جونز داستان آشنا به سخت سنگ طرفداران اما گارسیا نشانی از یک کار بزرگ پیدا کردن و سوال بازمانده از اعضای درونی انسان دایره و مردم در سنگ’ مدار در طول جونز هفت سال در این گروه از جمله مدیران و تولید کنندگان و مبلغینی و دوستان است. گارسیا همچنین شیپور خاموشی دانش Simon Wells نویسنده پروانه بر روی یک چرخ بزرگ سنگ نورد مواد مخدر مجسمهکریس Salewicz نوشت که خدایان مرده: 27 باشگاهو گراهام سوار نویسنده پایه و اساس سنگ. سنگ-جهان معاصران در چیزهای زیبا—تیلور و فیل ممکن است—همچنین پیشنهاد خود را مشتاق بینش پر کردن شکاف ها است که رسانه های جریان اصلی ممکن است از دست رفته.

سنگ نورد نشان می دهد قطعی مبارزه جونز زندگی: متعادل کردن عمیق موسیقی و استعدادهای هنری با مقاوم نقص شخصیت. به عنوان کسی که انگلیسی دوبله در فیلم جونز می تواند مقاومت در برابر هر چیزی… به جز وسوسه. برای امتداد نورد سنگ می شود افسرده کرونیکل جونز اعتیاد به الکل و اعتیاد به مواد مخدر و مکرر مواد مخدر رکود در حالی که آن skims بیش از ماده شش فرزندان نامشروع با شش های مختلف زنان از جمله سه زمان او بود 19. گارسیا همچنین صرف زمان در جونز رابطه با این بازیگر Anita Pallenberg و درام ناشی از کیت ریچاردز امور با او است. عوارض مبتلا جونز در هر جنبه از زندگی خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از مواد خوب در مورد جونز دوران کودکی در سنگ نورد. یک معلم مدرسه را ارزیابی—”رنج می برد از یک مسلط پدر است و برای نشان دادن خاموش را جبران کند”—به نظر می رسد کلید درک خود را سرکش رگه منجر به پدر و مادر خود را پرتاب او را در خارج از خانه در سن جوان است. جونز پدر می گوید در دوربین با خنده: “او فقط می خواستم به حزب و عشق به عنوان بسیاری از دختران به عنوان او می تواند. او یک پسر شیطان.”

در حالی که برایان جونز جهانی hedonist او نیز جدی از بسیاری از سبک های موسیقی, نگرانی بیش از جاز و بلوز در سن جوان است. در سال 1968 جونز سفر به مراکش و شد اولین غربی چوب زیر گهواره را به آنچه شناخته شده به عنوان “موسیقی جهان” به انگلیس و آمریکا با LP برایان جونز ارائه لوله های پان در Joujouka. جونز نیز معروف برای توانایی های خود را به استاد متناوب تعدادی از ابزار است که او بازی marimba در “زیر انگشت شست من” و Mellotron در “ما شما را دوست دارم” “2000 سال نوری از خانه” و “او یک رنگین کمان است.”

جونز ترین تجربی تمایل سنگ با توجه به مواد مخدر و موسیقی است. مشکل این بود, او نمی تواند در رقابت با جگر و ریچاردز در بخش آهنگسازی (و نه بسیاری از می تواند) به طوری که او به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده که سنگ را وارد استودیو.

گوشت واقعی از سنگ نورد توسط پزشکی قانونی معاینه جونز مرگ رخ داد که کمتر از یک ماه پس از خروج او از رولینگ استونز با توجه به افزایش عدم اطمینان. با این حال برخی از ناظران بازدید جونز خروج به جگر و ریچاردز اجرای یک قدرت حرکت و بدون نگرانی برای همسر خود را ماده-سوء استفاده از مشکلات است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

گارسیا و cowriter نیک رینولدز طور کامل بررسی شرایط اطراف جونز ادعا غرق شدن و مرگ پس از مردم بودند که در صحنه در Cotchford مزرعه و مستغلات در ساسکس انگلستان از جمله سازنده که متهم جونز از توجه او پول اسکاتلندیارد گروهبان و دیگران. نتیجه گیری ترسناک است تا حدی مربوط به یک طرح دولت برای از بین بردن سنگ نورد و مانع از counterculture حرکت آنها نشان داده شده است. وجود دارد بیشتر به جونز مرگ, البته, اما من نمی خواهد از بین بردن آن را برای غیر متعصب که نمی دانند ممکن است تمام جزئیات. هر آنچه در اردوگاه شما را ترک خواهیم تئاتر احساس تاسف در مورد جونز سرنوشت بیش از پنج دهه پس از این واقعیت است.

یک سورپرایز شیرین و لذت بخش با سنگ نورد نمره جان Roome که ثبت فوق العاده عجیب و غریب, درام و باس و موسیقی محیط در 1990s تحت Witchman نام مستعار. یکی ناخوشایند غیر تعجب: هیچ Rolling Stones آهنگ ها به نظر می رسد به طور کامل در این فیلم به عنوان هزینه های حقوق خواهد بود گران و نه هیچ عضو اعطای مصاحبه برای این فیلم. شاید قابل فهم است: میک و کیت به عنوان uncaring محاسبه حرومزاده در رابطه با برایان. recommended

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im