رابین Lehner مقابله می کند شوالیه طلایی’ در حال حاضر پیچیده آینده

Robin Lehner

Jason Franson/کانادا پرس / AP

Chicago Blackhawks دروازه بان رابین Lehner (40) باعث صرفه جویی در برابر Edmonton Oilers در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در ادمونتون آلبرتا شنبه, فوریه. 11, 2020.

طلایی شوالیه همیشه متنفر بودم اجاره. اگر یک بازیکن در دسترس است در یک معامله و قرارداد خود را منقضی می شود پس, تابستان, وگاس دارای سابقه گسترش او و یا عبور او در دسترس نباشد.

که باعث می شود رابین Lehner تجارت در روز دوشنبه جذاب است. او را بدون محدودیت رایگان در جولای 1, هنوز جوانتر شده است و پربارتر از وقت دروازه بان. این احتمال وجود دارد که شوالیه طلایی دیدم یک دروازه بان در دسترس است و تصمیم او به ارزش شکستن غیر رسمی خود سیاست حتی اگر این به معنی از دست دادن او برای هیچ چیز در این تابستان.

اما نیز وجود دارد شانس است که آن را منجر به انفجاری تابستان است که می تواند شامل یک تجارت Marc-Andre فلوری.

ما شروع با این واقعیت است که یک فلوری تجارت بعید است. او امضا برای دو فصل بعد از این در یک کنترل درپوش آمار 7 میلیون دلار در هر سال است. او یک اصلاح no-تجارت بند که اجازه می دهد تا او را به بلوک تجاری به 10 تیم. او را در جامعه در اتاق پانسمان شده است و بلامنازع چهره تیم پس از لحظه ای او راه می رفت از طریق پرده در گسترش پیش نویس سه تابستان پیش.

مدیر کل کلی McCrimmon رندانه در کنفرانس مطبوعاتی خود که انگیزه برای دستیابی به Lehner کمتر مورد فلوری و یا آینده و بیشتر در مورد جلوگيري از پشتیبان گیری موقعیت. مالکوم Subban بود خیلی تلاش کرد در این فصل از جمله از دست دادن پنج گل در سه تا از گذشته خود چهار شروع می شود و بازی به یک .890 صرفه جویی در صد در 20 بازی این سال است.

“ما مطمئن بودیم با کاری که ما انجام داده ایم به موقعیت تیم ما با کاری که ما انجام داده ایم به تیم ما ساخت ما نداشته باشند اعتماد به نفس است که ما به عنوان قوی که در آن موقعیت که ما نیاز به” McCrimmon گفت. “اگر هر چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به Marc-Andre فلوری ما نیست به اندازه کافی قوی را به نفع خود بازی حذفی اگر ما به آن نقطه. کسانی که سخت گیری اما ما احساس کردیم که در راه است.”

Lehner آشکار ارتقاء بیش از Subban. و او فقط ممکن است ارتقاء بیش از فلوری ،

Lehner بود Vezina جایزه فینالیست فصل گذشته با New York Islanders به لیگ برتر goaltender و تقسیم جنینگز جایزه با همکار نیویورک backstop توماس Greiss به عنوان goalies که به کمترین اهداف در هر بازی. Lehner یک .918 صرفه جویی در صد در این فصل با شیکاگو, 11th در لیگ یک سال بعد از ارسال یک .930 خوانده شده را علامت.

فلوری در ضمن در .906 صرفه جویی در صد شخصی بدترین از فصل 2009-10. Lehner است 13th در لیگ این سال با 10.1 اهداف ذخیره بالاتر از حد متوسط در حالی که فلوری شده است زیر آب در منفی-6.3. Lehner دوم شد و در لیگ در GSAA سال گذشته در حالی که فلوری شد 25. با هر آماری اندازه گیری Lehner شده است بهتر دروازه بان برای دو فصل و او 28 سال, هفت سال فلوری را junior.

هنوز 18 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم و پس از آن برگشتی. راه وگاس تقسیم فلوری و Subban در گذشته فلوری پروژه خواهد بود به بازی قوی اکثریت آنها. با Lehner در برابر تقسیم چهره های نزدیک به 50-50. سپس هنگامی که برگشتی آمده در اطراف آن تقریبا قطعا فلوری در net.

چرا Lehner در همه ؟ واقعا ارزش یک-دور دوم انتخاب و چشم انداز Slava Demin برای چند بازی از Lehner بیش از Subban در فصل به طور منظم و صلح بیشتر از ذهن در postseason سپس با تشکر از او را به عنوان نشانه در جای دیگر به عنوان یک عامل رایگان در جولای ؟ آن ممکن است.

“او در یک انقضای قرارداد. که شما مراقبت از خود” McCrimmon گفت. “بود که بخشی از فرایند تصمیم گیری. تصمیم ما بهبود goaltending در کشش درایو بهبود ما goaltending در پلی آف و برای تکمیل کار است که ما انجام داده ایم به ساخت تیم است که ما ساخته شده است.”

نکته دیگر این است که وگاس ندارد آشکار طرح جانشینی برای زمانی که فلوری می کند و در نهایت بازنشسته شود. وجود وعده برای چند بازیکن در سیستم خود را اما هیچ کس که پروفایل به عنوان مطمئن شروع دروازه بان در NHL. اگر تمدید Lehner خواهد بود آینده احتمالا امضای برای نیمی از یک دهه و یا بیشتر و شروع مجدد شوالیه طلایی’ ساعت در زمانی که سابق البدل خواهد نیاز به مرکز صحنه.

هنگامی که شوالیه طلایی به دست آورد و حداکثر Pacioretty و علامت سنگ در معاملات آنها با چندین ساله پسوند در دست است. وگاس گفت: آنها نمی ساخته اند کسانی که معاملات بدون پسوند. تنها بازیکن طلایی شوالیه که تا کنون به دست آورد midseason بود که تحت قرارداد برای چند سال و یا بدون پسوند در محل Ryan نفره و آنها امضا شده او را در تابستان به هر حال. اگر Lehner پیاده روی او خواهد بود که برای اولین بار درست اجاره وگاس داد و ستد شده است در آن سه سال سابقه.

آن را بعید است که وگاس خواهد بود قادر به حفظ هر دو فلوری و Lehner در این تابستان. فلوری را 7 میلیون دلار کلاه ضربه یک چیز است اما Lehner ممکن است فرمان که بسیار نیز هست و هیچ تیمی در لیگ است اختصاص داده که بسیار از آن کلاه به goaltending موقعیت (مونترال اختصاص داده ترین — $11.25 میلیون — اما آن را تقریبا به طور کامل به دلیل Carey قیمت $10.5 میلیون کلاه ضربه). وگاس در حال حاضر پروژه به 11 میلیون دلار در کلاه فضایی فصل بعدی اما این است که تنها با 12 بازیکن به امضا قرارداد. انتظار می رود که تعداد زیادی از آن در دسترس خواهد بود به Lehner بدون اینکه به دیگری حرکت می کند می شود و نزدیک به 5 میلیون دلار.

این شوالیه طلایی ایجاد شده یکی از بهتر دروازه بان duos در لیگ در روز دوشنبه. اگر استارتر خود را پایین می رود با آسیب و یا مبارزات آنها ممکن است در موقعیت بهتر از هر تیم دیگر هنوز هم به موفقیت است. که نمی آمد بدون قیمت فراتر از تراکم و بازیکنان که حمل شد.

در یک طرف وجود دارد معشوق فلوری که به نوبه خود 36 فصل آینده و در زمان شوالیه طلایی به عرض سه برنده از بالا بردن جام استنلی فقط دو فصل پیش.

در دیگر تازه وارد Lehner که به نوبه خود خواهد 29 تابستان امسال و بازی های برگزار شده است مانند شماره 1 دروازه بان برای دو فصل البته انجام این کار در پشت سر هم دروازه بان وضعیت در نیویورک و شیکاگو است.

داشتن Lehner برای بقیه سال و برگشتی بدون شک آنها کمک می کند تا در کوتاه مدت, اما آنها خواهید بود در مواجهه با یک انتخاب دشوار در این تابستان. و این انتخاب در که انسانهای ورزش مهم ترین موقعیت را یک تاثیر ماندگار در شوالیه طلایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im