رابرت رایش بیشتر مشتاق به دریافت پیروان خود را اخراج کردن از گرفتن حقایق خود را مستقیما

Robert Reichs official Department of Labor picture. He was Secretary of Labor between January 20, 1993 and January 20, 1997.

رابرت رایش رسمی وزارت کار تصویر. او از نیروی کار بین 20 ژانویه 1993 و در 20 ژانویه سال 1997.

وزیر سابق کار, Robert Reich, یکی از چهره های برجسته در سمت چپ. او به نظر می رسد به طور منظم در تلویزیون او منتشر محبوب کتاب های او در بیشتر قسمت یک نام خانگی. او چشمگیر 850,000 پیروان در توییتر.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در حال حاضر در اینجا این است که این مشکل با رایش است که هیچ ربطی به با سیاست های او که من بیشتر با آن موافق و آن را تبدیل به رادیکال تر در طول سال: او است که اغلب بیش از حد درهم و برهم با حقایق در توییتر.

دلیل این مشکل این است که موجب چپ شده است آن propinquity به واقعی است. ما پایه و استدلال ما نه فقط در زمینه های اخلاقی اما در نهایت در معرض خیالات است که هنگامی که در ترکیب توجیه بزرگ درآمد و نابرابری در اقتصاد ما. برای چپ گرفتن حقایق مهم است. که هدف این است که ما نور هدایت و آن ما را از طریق دمه تولید و ضخیم ساعتی توسط کسانی که در بالا.

زمانی که رایش توییتهایی چیزی است که جدی و واقعی خطاهای آن خسارت قابل توجهی به ما شود. اصل این چپ است که از بردگان در بنیاد سرمایه داری آمریکا. آنها می گویند: هر یک یک آموزش. اما آنچه که می آموزد باید درست باشد. ما نیاز به وضوح که دقیقا چیزی است که گم شده بود در رایش, مارس 13 صدای جیر جیر در مورد دادگاه عالی ایالت نژاد در ویسکانسین.

او در توئیتر خود نوشت: “لیبرال چلنجر جیل Karofsky برنده انتخابات به ویسکانسین دادگاه عالی ایالت… دادگاه نمی خواهد خوب ایران را پالايش 240,000 رای دهندگان قبل از انتخابات ماه نوامبر.” چگونه او در رسیدن به این نتیجه رسیدند که اشتباه بسیاری از پیروان خود را?

ویسکانسین مسابقه بود یک معامله بزرگ است اما قرار نیست سمت چپ در قدرت در دیوان عالی کشور است. حق یک بار تا به حال 5-2 اکثریت. در حال حاضر آن را 4-3 اکثریت. این فرصت را برای سمت چپ را به کنترل از دادگاه دور 2023. در ضمن خروج از عدالت است که کار سخت را به رای گیری سخت تر در ویسکانسین. چه شد رایش ؟

و بیشتر وجود دارد.

در آوریل 1, این صدای جیر جیر به نظر می رسد در خوراک:

هواپیمایی متحده رو 58 میلیارد دلار از دولت! من حیرت زده شد. که بیشتر اسمی صحبت از دولت صرف جنرال موتورز در یونان از سال 2009. ایران را ندارد هواپیما. آن مگس آنها. کجا رایش دریافت این شکل ؟ من هیچ نظری ندارم. اما بسته کمک مالی برای کل صنعت هواپیمایی است که به گفته نیویورک تایمز, $25 میلیارد دلار است. و MarketWatch, یک طرفدار سرمایهداری مجله من اعتماد گزارش داده است که ایالات کردم 5 میلیارد دلار 1.5 میلیارد دلار است که “یک کم بهره-نرخ وام”.

پشتیبانی غریبه

من پس از آن فکر کردم که رایش می دانستم که چیزی در من نیست. اما او این کار را نکرد. او فقط جرقه پایه با اطلاعات بد. در مارس 17, او جای اشتباه جیر با واقع صحیح است.

این هنوز هم بمکد چون ایالات منفجر آن پول اضافی در buybacks.

رایش کار مهم است اما او باید بررسی اطلاعات قبل از او کسی است که می آموزد یکی و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de