Riverside County sheriff را حراج کرده است کلمه یکنوع بازی شبیه لوتو و بیشتر


آنچه توضیح داده شده است به عنوان یک اسب rocking یکی از حدود 200 آیتم های موجود در یک رودخانه شهرستان کلانتر حراج که نتیجه گیری مارس 26 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از BidFirstAndLast.com)

به امید دریافت یک معامله در یک 10K طلا حلقه الماس یا طلا رنگ موتور سیکلت ؟

شاید شما می خواهم برای پر کردن خانه خود را با ذخیره کردن از نوع عرقچین نوزادان و یا توده ای از انیمیشن کمیک.

از آنجا که شما احتمالا در خانه هستند یک Roku چوب است که به شما اجازه می دهد جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم می تواند یک خرید خوب است. کتاب مقدس — پادشاهان جیمز نسخه — می تواند به ارائه یک نوع متفاوت از راحتی. یا شاید شما در حال جمع آوری نوع و باید چشم خود را در $2 لایحه ضرب در 1953 — اگر چه در این مثال توماس جفرسون است که واقعا نشان دادن سن خود را با تعداد زیادی از چین و چروک است.

این موارد و تقریبا 200 بیشتر در دسترس ساخته شده توسط Riverside County Sheriff بخش عمومی مدیر در یک حراجی که در نتیجه پنج شنبه, مارس 26. مناقصه در حال حاضر آغاز شده است. هر چند حراج آنلاین-تنها موارد نیز ممکن است مشاهده شود در فرد روز شنبه با تعیین وقت قبلی.

حراج سایت است bidfastandlast.com. نگاه برای “ریورساید PA حراج 1 از 2.”

موارد — لوازم خانگی, مبلمان, طلا و جواهر, سکه, هنر ابزار تمبر و حتی یکنوع بازی شبیه لوتو و نشانگر یک اسب rocking — آمد به مدیر از املاک مردم که بدون فوت ورثه که می تواند واقع شود.

در فرد مشاهده خواهد بود برگزار می شود شنبه در من-15 مزایده در 17272 داروین Ave. هسپریا. قرار ملاقات — محدود نیاز به اجتماعی فاصله در طول رمان coronavirus همه گیر — در دسترس هستند برای از بین 10 صبح و 3:30 بعد از ظهر با تماس 844-824-3669.

برنده مناقصه می توانید انتخاب کنید تا اقلام خود را و یا اگر آنها کوچک هستند باید آنها را حمل در هزینه خریدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de