ریک Spielman تا به معمول خود را معاملات راه ساخت آن 14 کل میدارد برای وایکینگ ها در پیش نویس

مبادله Spielman شد تا به روشهای معمول.

Vikings مدیر کل ریک Spielman است که به خوبی شناخته شده برای ساخت معاملات در پیش نویس NFL و او را در دور اول پنج شنبه شب. پس از وایکینگ ها در زمان LSU گیرنده گسترده جاستین جفرسون با شماره 22 انتخاب آنها داد و ستد خود را به شماره 25 انتخاب به سان فرانسیسکو برای شماره 31 انتخاب و چهارم و پنجم دور انتخاب است. آنها سپس در زمان TCU cornerback جف Gladney در شماره 31.

حرکت به وایکینگ ها 14 کل میدارد در پیش نویس است. گره خورده است که آنها را با میامی دلفین ها برای بیشتر از هر تیم.

“من می دانم که ما رو تا حد زیادی از پیش نویس سرمایه اما این همچنین به ما می دهد بسیاری از پیش نویس سرمایه برای حرکت به بالا به خصوص (جمعه)” Spielman گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از استعداد طریق دوم و دور سوم و با این که بسیار پیش نویس سرمایه وجود دارد برخی از بچه ها … ما ممکن است بخواهید برای رفتن و رسیدن. پس آن را به ما می دهد انعطاف پذیری لازم برای قطعا انجام این کار است.”

وایکینگ ها را وارد کنید و جمعه با شماره 58 انتخاب در دور دوم و Nos. 89 و 105 میدارد در دور سوم. دور چهار از هفت برگزار خواهد شد شنبه. وایکینگها که نه میدارد در حال حاضر در این دور از جمله Nos. 117 و 176 انتخاب آنها از 49ers.

“که بخشی از فکر” Vikings مربی مایک زیمر گفت: از گرفتن فوق العاده پیش نویس میدارد برای کمک به ایجاد معاملات. “دوم و سوم دور میدارد وجود دارد بسیاری از ارزش های خوب هنوز هم وجود دارد. به ما می دهد برخی از انعطاف پذیری لازم برای حرکت در اطراف حرکت کردن اگر ما مانند یک پسر و یا اگر ما تعدادی از بچه ها وجود دارد.”

پس از پرداختن به گیرنده گسترده و cornerback وایکینگ ها می تواند نگاه جمعه در linemen توهین آمیز دفاعی linemen و safeties. آنها همچنین انتظار می رود که در این پیش نویس برای اضافه کردن حداقل یک گیرنده و یک cornerback.

“هنوز هم وجود دارد کاملا چند از بچه ها در هیئت مدیره است که ما دوست داریم و بیشتر است که ما می تواند ضربه بر این من فکر می کنم بهتر است پیش نویس این خواهد بود:” زیمر گفت.

خداحافظی دامپزشکان

Spielman صحبت با رسانه ها برای اولین بار روز شنبه در Vikings داشتن تا به حال بسیاری از بازیکنان کهنه به تازگی ترک. آن زیمر را به نوبه خود روز شنبه برای رسیدگی به این موضوع است.

وایکینگ ها که حقوق و دستمزد-کلاه مسائل تا به حال 12 بازیکن ترک پس از پایان فصل. استارت رفته شامل گیرنده گسترده Stefon Diggs (داد و ستد) پایان دفاعی Everson Griffen (رایگان آژانس) و بینی و مقابله با Linval یوسف (منتشر شد), cornerbacks خاویر رودز (منتشر شد) و Trae Waynes (رایگان آژانس) و گارد جاش کلاین (منتشر شد).

“این بخشی از زندگی در NFL” زیمر گفت. “بچه ها در حرکت است. ما تا به حال به انجام آنچه که ما تا به حال به انجام با حقوق و دستمزد-کلاه مسائل. ما واقعا قدردانی بسیاری تمام کسانی که بچه ها که بازی های برگزار شده برای ما. اما این کار ما به این بچه ها جوان آماده برای بازی.”

به طور خلاصه

–زیمر خواسته شده بود در مورد Green Bay تهیه پیش نویس ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق با شماره 26 انتخاب کنید برای پیوستن به ستاره Aaron Rodgers در فهرست. “من فکر می کنم راجرز باید بازنشسته” زیمر پکتیا میباشد. “من می دانم که خواهد بود که بعد از تیتر.”

–بسیاری از مردم فکر می Philadelphia Eagles را جفرسون در شماره 21. به جای آنها انتخاب شده Gladney را TCU هم تیمی گسترده گیرنده Jalen Reagor. “شما هرگز نمی دانید” جفرسون گفت: وقتی پرسید که آیا او فکر کردم او ممکن است برداشت توسط عقاب. “فقط در حال انتظار برای نوبت خود را به نام قطعا خسته کننده و اعصاب ركنج. من قطعا هیجان زده می شود مینه سوتا وایکینگ.”

–Spielman معتقد است Gladney می تواند هر دو در خارج cornerback و در حافظه. “من فکر می کنم او همه کاره به اندازه کافی به بازی هر دو در داخل و خارج” Spielman گفت. “هنگامی که شما اضافه کردن او با برخی از دیگر جوان گوشه که ما من فکر می کنم مربیان را نوع شکل که ما به عنوان همراه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru