نقد و بررسی: راه رفتن در سایه به شدت به بررسی هویت در فیلم ” زشت ” و با

“نگاه کنید.” شما مأمور به انجام این کار به طور منظم اگر شما سازمان دیده بان و یا گوش دادن به پوشش اخبار سیاست یا دولت آن را به عنوان به نظر می رسد مقدمه از اولویت برای هر بیانیه ای که سخنران می خواهد گرفته شود برای صداقت بی رحمانه.

اما اگر هیچ کس واقعا می خواهد به نگاه شما ؟ که گرفتاری رنج رو شخصیت اصلی در Marius فون Mayenburg کمدی, “زشت است.” به نظر می رسد که او را به عنوان پس displeasing را ببین که هر کس اجتناب از تماس با چشم… به جز همسر خود را و او را تنها نگاه به چشم چپ خود را. و در حال حاضر این نظرات در حال آسیب رساندن کار خود را به عنوان رئیس خود معتقد است که او ناتوان از فروش برق doo-dad او اختراع شد. پس از آن به جراح پلاستیک او می رود.

“زشت یک” در حال حاضر دریافت crisply گام تولید از راه رفتن در سایه تئاتر شرکت ناوگان 65 دقیقه گردش معاصر آلمانی absurdism که سیخ سطحی و می پرسد برخی از سوالات جالب در مورد هویت و ظاهر. تولید به طرز ماهرانه ای پیاده tightrope بین رئالیسم و بیش از حد بالا طنز اما آن اختصار ترک ممکن است برخی از گرسنه به صورت قابل توجهی بیشتر اکتشاف از مسائل آن را بالا می برد.

فون Mayenburg است بارها تولید نمایشنامه نویس در زبان مادری خود آلمان اگر چه آثار او به ندرت دیده می شود در شهرهای دوقلو. “زشت یک” می دهد این تصور که او وارث برشت Bertolt حداقل در بدبینانه رویکرد کمدی, بزرگترین خندد اغلب ناشی از شخصیت های کارتونی با صراحت blurting از حساس نظرات. در ضمن رو این دگردیسی اتفاق می افتد بنابراین به سرعت به عنوان شما را احساس به عنوان اگر نویسنده یک میانبر گرفت و شما از دست رفته برخی از نمایش ها خوب از عملکرد داخلی.

وقتی رو می شود یک چهره جدید آن را مانند یک پیروزی تغییر و تحول است که آن را تبدیل به چیزی از یک احساس. همچنین این تغییرات کسی که به دست آورده ما همدلی را به طور قابل ملاحظه ای بیشتر ناصواب ، چهار بازیگران بازی هشت شخصیت در این نمایش و آن را طولانی نیست قبل از من در جستجوی این مرحله برای کسی که با آنها به همدردی. برای هر کس به دنبال شماره یک با استثنای احتمالی رو که به پایان می رسد تا بطور قابل توجهی کمتر شاد با شوهر خوش تیپ.

آن را هوشمندانه ساخته شده, اسکریپت آخرین خط یک صحنه اغلب تبدیل شدن به اولین خط بعد از, بازیگران سرعت تغییر شخصیت. که می تواند گیج کننده اگر اجراهای نیست بنابراین مجزا و به یاد ماندنی است. در حالی که شان دیلون یک endearingly مهربان هوایی به عنوان ما قرار داده-بر شخصیت های standout در بازیگران Julie Ann Nevill که می کشد chameleonic سه گانه وظیفه شکلگیری قبل از چشم ما از رو را حمایت همسر خود را به شکر مامان و برگشت.

نزدیک ترین تقریب از چهره های قدرت در این کمدی ها رو رئیس و جراح و ادوین Strout به ارمغان می آورد ترکیبی از ناامنی و pompousness در هر. و کوری DiNardo منتقل اضطراب آسیب پذیری ایده آل برای دو شخصیت که تغییرات linchpins به رو سفر.

Intriguingly لباسهای توسط کتی سرمه بازیگران توانایی استخدام مقدار محدود از فضای باز در چشم صحنه تئاتر. مدیر امی Rummenie باعث می شود یک تصمیم عاقلانه پس از دیگری نگه داشتن سرعت سریع و تن teetering در لبه پوچی در تمام زمانها. این کلیپ همراه آنقدر سریع است که شما ممکن است زمان به مقابله با آن و سوالات در مورد هویت و منطبق با انتظارات دیگران تا پس از پرده کاهش یافته است. اما شما قطعا باید نگاهی به.

راه رفتن سایه تئاتر شرکت “زشت یک”

وقتی که: از طریق Feb. 16

که در آن: باز کردن چشم تئاتر 506 24 سنت E. Mpls.

بلیط: $38-10 دلار در دسترس brownpapertickets.com

کپسول: مختصری سریع ء کمدی در مورد اهمیت حضور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر